Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość _-tTt-_-aAa-_-wWw-_
PALNĄĆ ICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyłącz to pudlo!!_KL_ i zrup luksusowom stopkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jutro ryję w pracy ! Żadnych frajerów zaczepiać nie będę w drodze z pracy bo padnięta będę ! I jak przyjadę do W to będę oglądać rypki w szmaragdowej ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro nie wiem co będę jadła ... odkąd jestem bez pijawki to jakoś straciłam wenę i ochotę na kuchcenie ! :D Ale za to ubieram czerwoną bieliznę do pracy ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro nie wiem co będę jadła ... odkąd jestem bez pijawki to jakoś straciłam wenę i ochotę na kuchcenie ! :D Ale za to ubieram czerwoną bieliznę do pracy ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WALENTYNKI🌻- to święto zakochanych, które obchodzone jest 14 lutego. Nazwa walentynki pochodzi od imienia św. Walentego, patrona zakochanych. Św. Walenty (czczony właśnie tego dnia) był biskupem i męczennikiem rzymskim, który poniósł śmierć w czasach cesarza Klaudiusza II Gota ok. 269 r. W czasie prześladowań uzdrowił on ze ślepoty córkę jednego ze sług cesarskich i doprowadził do nawrócenia całej jego rodziny. To bardzo rozgniewało władcę. Biskup został pobity maczugami, a następnie ścięty. W miejscu, w którym święty został pochowany, już w IV w. papież Juliusz I kazał wznieść bazylikę. Historia życia i śmierci Walentego bardzo szybko się rozprzestrzeniała i kult świętego biskupa rozszerzał się w całej chrześcijańskiej Europie. Kult świetego Walentego w polskiej tradycji religijnej jest skutkiem wpływów niemieckich - przywędrował do nas z Bawarii i Tyrolu. Święty Walenty czczony jest jako patron chorych na padaczkę. W Europie Zachodniej święty patronuje zakochanym mniej więcej od XV w. Niektórzy wyjaśniają to zbieżnością dnia świętego z porą łączenia się ptaków w pary na Wyspach Brytyjskich. Może właśnie dlatego walentynkowe kartki mają tak dużo motywów związanych z parkami ptaszków (głównie gołębi). Obecnie Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako ŚWIĘTO MIŁOŚCI. Tego dnia wysyłamy sobie kartkę z wierszykiem bądź wyznaniem miłosnym (tzw. walentynkę) albo też obdarowujemy się prezencikami. Walentynki jest to dzień, w którym możemy bez skrępowania całować się na ulicy lub podejść do upatrzonej od dawna sympatii i wręczyć jej liścik z miłosnym wyznaniem. Tego dnia możemy wpatrzeni w siebie spacerować alejkami parkowymi, przytulać się w kinie na romantycznym filmie i wymieniać się śmiałymi wyznaniami. Ten dzień skłania nas do okazania ukochanej osobie, tego co naprawdę czujemy, a na codzień nie mamy czasu i sposobności, żeby to wyrazić. Walentynki to szczególny dzień, na który warto starannie siem przygotować!!! Więc powiem Wam, że z Przystojnym siem naprawdem kochamy, bo ostatnio wśród dinozauruf doszliśmy zgodnie do wniosku, że gdybyśmy nagle zubożeli, to ja benbem jadła chlep z cebulom a on chlep z musztardom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Kobieta Lukusowa_
jakie śpicie! Walentynkę dajecie:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . . .*..*..*.. . .. .. ..*..*..* . . ..*... . .. .. . ..*..*... .. .. .. .. .* ....*.... .. ... .. ....*... ... .... ... ....* ...*... .... ... .... .... ... ... ... ... ..* ....*.. ... ... ... .... .. .. *.*.*.. ...*.*.* ... ...*.. .. ... ... .....*... ... ....*... .. ...* .... .....*..... ....... *..... ..... .... .... .....* .... ..... ...*.... ... .. *.... ........ ... ......* ... ...... ........*.... .....*..... .... .....* ...... .... ..... .......*..*... ....*..*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowa kwiatuf: AMARYLIS - jesteś wielką kokietką. ASTER: BIAŁY - jestem szczęśliwy widząc, że jesteś kochana. CZERWONY - kocham cię bardziej niż ty mnie. BEGONIA - ofiaruję ci szczerą przyjaźń. BEZ: BIAŁY - kochajmy się. FIOLETOWY - moje serce należy do ciebie. BRATEK - królujesz w moich myślach. CHABER - nie śmiem Ci wyznać moich uczuć. CHMIEL - czekajmy na sprzyjające okoliczności. CHRYZANTEMA: BIAŁA - stara miłość nie rdzewieje. ŻÓŁTA przez chwilę wierzyłem w ciebie. CYKLAMEN - twoja piękność pogrąża mnie w rozpaczy. DALIA - cieszę się gdy cię widzę. DZWONEK - dlaczego mnie męczysz swymi kaprysami? FIOLEK - nikt nie wie o naszej miłości FLOKS - spalmy nasze listy! GROSZEK - nie wierzę twym uczuciom. GOŹDZIK - kocham cię gorąco. HELIOTROP - miłość mnie upaja. HIACYNT: BIAŁY - jestem szczęśliwy bo cię kocham. FIOLETOWY- bądź czulsza dla mnie. ŻÓŁTY- jestem szczęśliwy bo mnie kochasz. JASKIER - jesteś niewdzięczną! JAŚMIN - czy pokochasz mnie kiedyś ? JEMIOŁA - pokonam wszelkie trudności. KACZENIEC - z dala od ciebie jestem smutny. KALINA - serce mi pęknie jeśli mnie porzucisz. KONICZYNA - chciałbym wiedzieć... KONWALIA - nic cię tak nie zdobi jak twoja uroda. KROKUS: FIOLETOWY- Czy żałujesz, że mnie kochasz? ŻÓŁTY - czy twe uczucia są prawdziwe? KWIAT JABŁONI - darzę cię szczególnymi względami. KWIAT ŚLIWY - dotrzymaj swych przyrzeczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAWENDA - moja miłość jest pokorna. LEWKONIA - stałość uczuć. LILIA BIAŁA- czyste uczucia. LWI PYSZCZEK - przybądź jak najszybciej! MAK: CZERWONY OGRODOWY - kochajmy póki czas! BIAŁY - ospałość serca. POLNY - marzę o tobie. MALWA - cierpię z powodu twej rezerwy. MIECZYK - spotkajmy się (liczba kwiatów oznacza godzinę spotkania). MARGERYTKA - ty jesteś najpiękniejszą. MIĘTA - zachowam wspomnienie i nadzieję. MIMOZA - skrywam swe uczucia. MIRT - jakże ciężko doświadczasz mojej miłości. NARCYZ - jesteś bez serca. NASTURCJA - płonę z miłości: NIEŚMIERTELNIK - ten ból nie ścichnie nigdy. NIEZAPOMINAJKA - wspomnij mnie! OSET - twoje słowa mnie ranią. PAPROĆ - jestem szczery i ty taką bądź. PELARGONIA - pragnę szczęścia. PETUNIA - list miłosny w drodze. PIERWIOSNEK - moje uczucia są coraz gorętsze. PIWONIA - czuwam nad tobą. PRYMULA - kochałem tylko ciebie. REZEDA - kocham i mam nadzieję. RÓŻA: BIAŁA - wzdycham do ciebie. CZERWONA - kocham. HERBACIANA - podobasz mi się. RÓŻOWA - przysięgam miłość. BIAŁA I CZERWONA - żar serca. RUMIANEK - jestem ci szczerze oddany. RUTA - osamotnienie. STOKROTKA - obecność twa mnie cieszy. Lepiej jest umrzeć w kwiecie młodości, I spocząć w ciemnej mogile, Niżeli kochać bez wzajemności, Lub być kochanym przez chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ależ oczywiście Pani Prezes :D jestem, melduję się i zyczę miłooooooości wielkiej jak ocean... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z podglondu ale super MAMY DZISIAJ WALENTYNKI ŚWIĘTO CHŁOPCA I DZIEWCZYNKI TAKICH CO TO SIĘ KOCHAJĄ NO I SOBIE TEŻ UFAJĄ. DAJĄ SOBIE DZIŚ PREZENTY MÓWIĄC PRZY TYM - TO WALENTY POTEM SPACER W PARKU KRÓTKI JAKIEŚ PIWO,TROCHE WÓDKI, ABY LEPIEJ SIĘ GADAŁO NO I MIŁOŚĆ WYZNAWAŁO! POTEM KINO,JAKIEŚ KWIATY A WIECZOREM MARSZ DO CHATY A W CHAŁUPIE W POKOIKU KOLACYJKA PRZY STOLIKU ROMANTYCZNA OCZYWIŚCIE TAK, ŻE CZUŁOŚĆ SERCE ŚCIŚNIE. POTEM DO DWUNASTEJ W NOCY DWIE PODUSZKI, JEDEN KOCYK JAKIEŚ BUZI, PRZYTULANKA TAKI DZIEŃ TO JEST SIELANKA... CHYBA, ŻE KTOŚ NIE MA DAMY WTEDY DZIEŃ JEST PRZERYPANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga połufko japka !!! macie Walentynkowe MB? ;) Hehe informujem Ciem uprzejmnie, że dzisiejszy miłosny dzień wielce poświencam na konwertacjem filmuf dla Ciebie!!! szykuj siem!!! nie bendziesz ani jeść ani pić ani spać...ani świergotać jak zobaczysz co zawiera dórza K :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi się - BB zrezygnował z neostrady - w każdej chwili mogę zostać odcięta od netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×