Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Mokro można powitać!!! Dalej nie mam kaloszkuf...kiedyś jak zakładałam nowe buty zawsze dopadał mnie deszcz..złote poleżom...jak siem Pienkna zjawi ...bendem miała przy niej chociaż pienkne stopy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te...nieprzyzwoita babo :D ja tesz nie mam kaloszkóf....Ale ja tam nigdzie nie idę - chyba, że pod kocyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Helo 🌻 U nas tez pada :( a ja zaraz musze wyjśc, i podjąć dzisiaj pewna ważną decyzję :(ja to juz tak mam ze zawsze musze skomplikować sobie życie............ A moja mama, koszmar, po krótce...moze znacie taki typ człowieka, np. jak cos sie dzieje,czy dobrego czy złego u kogokolwiek to ona wymysla trzysta rzeczy, które musi załatwic, swoje choroby, mówi tylko o sobie i zawsze chce byc w centrum uwgi, ona najwazniejsza i Jej sprawy........ jak zadzwoniłam,zeby przyszła zobaczyc zdjęcia wnusi, to nie ma teraz czasu, bo wiesz jadę na tomografie głowy ( oczywiście nic jej nie jest, miała robione już ze czery razy) tak xle sie czuje itp.- wiem ze nie lubi dzieci, bo sama jest duzym dzieckiem, ale mogłaby chociaz zachowac pozory Pozdrawiam Was serdecznie wszystkich, jak wrócę to może jeszcze coś skrobnę😘 no i nc mi sie nie śni, i nie odrabiam prac domowych i efekt jo-jo u mnie następuje w odwrotna strone, jak troche przytyje,w spodnie sie nie mieszcze to ze trzy orgazmy i od razu lzejsza o 5 kilo:P 🌻😘 Ela--- duuuuuuuuużo orgazmów z okazji urodzin i spełnienia najskrytszych marzen 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przechwaliłam i ... bangla ! TWA --> wczoraj próbowałam lajf zobaczyć twoje złote ... nie było ! Wykupili czy w ogóle nie mieli ? G 8 x mniejsze od W więc może nie było ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pastrokia vel LaMija...życzę Ci podjęcia dobrej decyzji :D Ja też modrom ostatnio podjęłam - zerwałam ...porzuciłam i mam tera serce twarde i zimne jak głas!;) Idem siem reklamować ...jak dojdem to se cuś kupiem...jeszcze nie wiem co to bendzie ale może jest ktuś ..kto cuś wyprodukował dla TWA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Flowka to ma dobrze...MB jak zwykle pod biurkiem i jeszcze w perspektywie popołudniowej podwójne siem palenie...:P BO w G jest 8 razy mniej rzeczy nisz w W2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna a może po prostu boisz się że rzucem robotem i przyjadem słońce Twoje oglądać?;) LaMija właściwej decyzji życzę ja kaloszkuf też nie mam, moczę piękne zielone zamszowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska --> możesz przyjechać, nie ma sprawy - może słońce przywieziesz ? Choć nie wiem czy G na to zasłużyło ? :D Ja moczę kowbojki (pozostałości po Johnym) i nóżki mam suche ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam suche nuszki bo P mi dziś do domu dostawę dostarcza i nie muszem se nigdzie chodzić. Ale luzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ciebie Elldiska !!! Zdecydowanie na ciebie !!! :D A W zasłużyło na odwiedziny Pięknej (za miesiąc) skoro Prezeska nie może przyjechać ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto na mnie zasłużył? Heh.... Teraz ide parzyć kawkę dla P....ale ja tu wrócę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszem bo siem uduszem napisać, że wreszcie siem naśpiem z Flowkowatym Stworzeniem, wreszcie moje wygibasy kulinarne zostanom docenione no i w koęcu spotkamy sie z Lesbijkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siem odblokowala:) JA TEZ BYM CHCIALA DO W2 ale zlosliwie nic nie chca tam wymyslic:( za to jak zwykle czekaja na mnie w niebieskim:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam podobne cuś co Ty wczoraj za 5 zlotych ! podpowiedź: używa siem tego w izbie kuchennej:D na pułce stały 4 kolorki! :D jaki wybrałam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reclamation udała siem wyśmienicie....TWA żondania swe Panu przestawiła w sposup ujmujący[brokat na wargach był szalenie efektowny]...że chce z Panem być w dobrych stosunkach ;) bo zamierza kupić wpatrzywałek S-19...a Pan powiedział, że właśnie taki super majom...ogulnie konwersacja na poziomie...wypasionych siem w zasadzie nie naprawia...tę do serowej pułapki dostanę nową...ach...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska --> jeszcze trochę a zamieszkasz w niebieskim ! :D Jasne Prezeska, że zielone ! To jakies zaraźliwe chyba ... ostatnio przybyło mi wiele zielonych akcesoriów ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×