Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

dobrze :D a mi wieloletnie doswiadczenie podpowiada, że w TWAcity nastanom od jutra upaly...wobec czego zapytowywuje Ptaszka czy ma jakies wolne pomiendzy 28 kwietnia a 6 maja roku 2012 :p by spotkac siem z TWA na chlanom smierdzieloterapiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez KO zawsze mowi jak cos wie i mowi tez jak nic nie wie.. W tym przyopadku to drugie. Wiedza, ze sie czegos nie wie tez jest cenna wiedza ;) Ja dzis nie wieszam sie, nie chcialo mi sie wczesniej zginac karku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe silver nano zginała kark ;) TWA w tym czasie bajdurzyła :D [co uwielbia] i dlatego żeby mogła pleść, pleść androny, pleść od rzeczy, pleść trzy po trzy, pleść głupoty ;) musi REALIZOWAĆ swoje marzenia :D Ptaszku kochany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etap zawsze przechodzi w etap. Najwyzej troche wolniej przechodzi. Jakby KO skonczyla na 1 etapie to by sie stechlo. A jakby zaczela od 2 etapu to by tylko smrody wietrzyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ SIEM twa POWIESILA I JUSZ SIEM twa ODCIELA ;) teraz idzie po plyny w kartonach, batonika erotycznego [dzis PDS] i cos tam jeszcze :D Ptaszku narka 👄 CHA 👄 Bogini 🌻 zagladaj na kawke zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie tak do konca nic...wypucowalam pokoj kuchenny, przygotowalam obiadek, pranko zawislo i na 3 torbowych zakupach bylam...no z Laskami nawijalam makoron slowny na cafe;) a jeszcze papierki zrobilam i bilanski tygodniowy i kawki pilam i czipsy jadlam...patrz miala siem czym zmeczyc...a biTWA ile siluf kosztowala ;) machania rencyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz sposoby;) przed snem takie klipy mi zapuszczać...;) chyba zrzucę dzisiaj barchanową piżamkę i ekologicznie, w samej skórze zlegnę na posłaniu..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×