Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

na badziewie czasu nie tracem...gotuje mete ;) blisko granicy meksykanskiej ;) a modna jestem:D kupilam dzis superste spodnie i bluzeczkem podwojnom...wiadomo gdzie :D no i mam 7 sloikuf burakuf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie jutro buraki przywiozą. Też będę modna:D czesc:) Ale jestem zmęczona:( SKS daje o sobie znać, nawet na inspekcję nie poszłam, nie mogę dupy oderwać od wersalki odkąd jestem w domu. M. śpi. Aż sobie napój energetyczny otworzę. Puste kalorie ehh... Dobry!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRY :D tez dzis wypilam, bo lazilam po C i czulam jak mi poziom cukru spada :o promocje na miecha som po marketach to po drodze gdzies wstapilam, ale to kurwa nie dla mnie...znaczy nie dla moich nog takie metry...ale za to nabylam drogom zakupy dwie pary adidasow, mam nadzieje ze na rok wystarczom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Stasia z Kazachstanu
ja wczoraj miałam promocję na mięcho: Ktoś zostawił u mnie 1,5 kg skrzydełek:D No to wzięłam do domu i M. opiekł, co więcej miałby zrobić. Nie mamy wrogów, aby podejrzewać podstęp z próbą otrucia:D Dzisiaj też nikt nie przyszedł. Kiedyś to samo było z kurczakiem i niedawno wkładki higieniczne jakaś zostawiła:D W zasadzie nie używam, ale MAM:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Stasia z Kazachstanu
A ja już od 10 lat mam 2 pary adidasów, bo nie noszę, na wczasy wolałam wziąć zamszowe tenisówki, ale i tak w klapkach latałam, ciepło było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczasy byly w lipcu Torbo, kurort tez:D lipca caly rok nie ma :P adidasy som na pozniejszom porem roku...kupuje tanie bo ciagle lubie miec nowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Stasia z Kazachstanu
jak piszesz do mnie "torbo" to może być małą literą:D:p A ja wolę jedne, a porządne. Wtedy je piorę w pralce i zawsze mam COŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys przez nieuwagem zostawilam zakupione mieso mielone na polce ponizej lady...szybko sie zorientowalam...ale ktos zorientowal siem wczesniej, i nabyl drogom kradziezy... teraz nic w rekach nie trzymam a przy kasie pakuje siem tak dlugo az 5 razy nie sprawdzem czy czegos nie zostawilam, a potem na boku sprawdzam paragon sprawdzam bo zawsze pomylki som na niekorzysc klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa bardzo porzadne som !!! biale i czarne :D a kiedy siem rozlecom nie wiem...ogolnie niszcze buty bo szuram ;) duza literom napisalam przez szacunek dla Rzondu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Stasia z Kazachstanu
:)jak szacunek to jaka "torbo"?😡:D Ja też chcę nowe buty! Ja nie szuram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie ic kup !!! jaki problem ?;) wez M do pomocy...wystawisz nuszkem a On bendzie latal do polek, przynosil pudelka i Ci mierzyl Torbo, wsadzal na stopkem...a potem zaplaci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Stasia z Kazachstanu
Kupię sobie jak na winobranie będę jechała:) A wiesz, że ja się już pod prysznicem wodą utytłałam? Spać teraz idę. Ty chyba też jutro wcześniej wstajesz, co? Dobranoc🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy bedziesz jechala ? ano wstaje...tylko dla kolorowych papierkuf...sprzedaje swoj czas i siebie przy okazji... ja tez lada moment, bo poprzedniej malo spalam...podjarana jestem codziennie bo wiecznie jakas menda mnie [nie napisze juz brzydko:p] nara byle do weekenda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Stasia z Kazachstanu
A 8 i9 września w Zielonej Górze będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Stasia z Kazachstanu
nieee będę trzymać klasę[znaczy damę rżnąć] A spać u drogiego kuzyna będę:) Na winobraniu chyba się nie chla, nie wiem, nie byłam jeszcze... Spróbuję sobie jakieś świecidełka pozyskać:) Korale i turkusy obecnie mnie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Stasia z Kazachstanu
...jak się koś nie urodził damą, to musi rżnąć. Nie wiedziałaś? Ja na razie znam tylko jedną damę: tą od szezlonga. I nie chodzi o kasę, a o klasę. Reszta, razem ze mną musi rżnąć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Stasia z Kazachstanu
damy nie śmigają w adidasach od Chińczyka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Stasia z Kazachstanu
...a wariatka jeszcze tańczy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Stasia z Kazachstanu
wczorajszy niech wystarczy na dwa dni :) Nooo. Ide już. I tak się nie wyśpie🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utytłana w wodzie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damę rżnąca
"hej" mam nadzieję na przywitanie? Ja nawet nie rokuję na gnicie:( Jutro i w niedzielę do roboty, a teraz muszę się rozłączyć, bo burza idzie:( 🖐️))) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×