Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jakby trochę czuć wiosną ... Za godzinę przyjdzie koleżanka z PIT-em, będę miała trochę robótki. Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że lubię rozliczać PIT-y (szczególnie jak wychodzi zwrot podatku!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na wieczornym posterunku ! :D Obiadek na jutro prawie gotowy więc czas na pogaduchy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komóra się ładowała! A inne komunikatory odpoczywały! Jestem przy Tobie myślami, a poza tym coróż się zachwycam swoim prezentem! A czarna strona mojego życia jest taka, że znowu się odezwały bardzo silne bóle kręgosłupa, daje mi równo popalić:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku ! TWA Jesteś niemożliwa ! Ale ... widocznie OFICER wciągnął Cię na tyle, że byłaś zdolna do poświęcenia mu całej nocy .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że dobrze odeśpisz tą zarwaną nockę ... zebyś wieczorem była do pogadania ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bon dziorno Donna TWA ! Mamy dzisiaj w pracy dzień włoski ! Pijemy MB i próbujemy konwersować po włosku ... ale jaja ! :D Ciao bella ! Do wieczora !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawaj śpiochu ! Tak to jest jak mnie zdradzasz z gliniarzem ! :D A gdzie kawka ? A gdzie posty do mnie ? Wysłałam Ci pocztę - potwierdź, ze doszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co Flowka takie podejrzenia:p Nawet oka nie zmrużyłam! Popracowałam, nasmażyłam placków ziemniaczanych, kefirkiem popiłam i teraz robię to co Ty wczoraj! Dobrze liczę, a więc będzie zwrot! hurra! Muszę napisać do Ministerstwa, żeby wykreślili MB z listy alkoholi importowanych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że żyjesz ! Pewnie padniesz dzis wieczorkiem szybciutko - tyle godzin bez snu ! Robię chińszczyznę na jutro - juz zaczyna smkowicie pachnieć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak szybko kochana, całkiem dobrze się czuje! Latam, załatwiam wszystko przed wyjazdem, cholewcia tyle rzeczy nagle musi być na już! Siedzę głęboko w papierach:D Och ja ja to lubię:D Wyobraź sobie, że nawet nowe skarpetki kupiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... fajnie ! Na LOSTA to ja mam zawsze czas ! Po problemach w kompem - odetchnęłam z ulgą. Chodzi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że mówisz o deserze lodowym z całą masą smakołyków typu orzeszki, czekolada, owoce? Och, pychotka! No to pisz, że tak! A nóż widelec się uda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz bardzo dawno nikt mnie zaprosił na dobry deser ! Ostatnio karmiono mnie na swoim terenie a więc bez kosztów restauracji ! :D Chętnie poszłabym w ładnym miejscu zjeść z kulturalnym panem drogi deser z bakaliami ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem!! :D Tanczaca---> Jestes pewna, ze ten lost 14 to jest dobry...? W emulu same fejki... flow---> Jesli chodzi o deserek to polecam cukiernie Spokojna w Karpaczu i boska roladke!!! A zaraz obok tor bobslejowy :D Tesknilyscie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Gdzie byłas jak Cię nie było ? :D No - na deser do Karpacza to muszę juz mieć ekstra-sponsora ! Ale chętnie pojechałabym ! A potem na sanki ! Albo łyżwy ! Zrzucic te kalorie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama bym go wygoniła na jakieś sporty zimowe ! Może snowbord ? Jest nadzieja, że złamałby np. obojczyk i miałabym spokój ?! Znam jednego takiego co sobie złamał ... w Grecji ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Zla, zla... i jeszcze raz zla... Moja wina, moja wina, moja bardzo wieka wina (jak to dalej bylo... bilo sie w piers, no nie?) flow---> I tu i tam... Mam tydzien w rozjazdach, heh... A cukiernie Spokojna polecam (z czystym sumieniem), a te bobsleje to letnie som :P Teraz pewnie nieczynne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×