Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

flow---> Jak za wycieraczka...? :O To srednio wygodne chyba... Tak sie przytrzasne... siniakow se ponabijam, czy cus... To ja juz na blotniku wole, przynajmniej osloniete przed wiatrem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc najwygodniej będzie w środku na siedzeniu ! :D Po co masz marznąć na zewnatrz ? A TWA niech mysli jak Ci obsmarować szyby !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty Flowka jesteś Ptaszysko, że nie kumasz o deserach?:P A ten możemy zrobić!:) Tani i pewnie pyszny!:) No i w tyłek nam pójdzie!:P Flowka litości , tak mi pięknie chałupka pachnie migdałami, a Ty te swoje ćmoluchy kurzysz... kran w łazience mi dymi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to była jawna prowokancja TWA ! Dałaś się podejść ! :D Swoja drogą - chyba zapominam jak smakuje taki deser !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA W Twoje ręce i na głowę : pilnować wyrażeń powstałych przez nasze pisanie i skomponować z nich nasz własny słownik ! Nadejdzie taki dzień, że nikt nas nie odszyfruje ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto Twój ukochany Ptaszysko! Jak każdy mały chłopiec, marzył kiedyś o karierze futbolisty. Potem jednak zakochał się w starych,czarno-białych filmach i został aktorem. Zagrał w kilku mniejszych produkcjach, by odnieść sukces w \" Wojnie Harta\". Film przyniósł mu światowy rozgłos i propozycję pracy od samego Stevena Spielberga. Z planu filmu \"Raport mniejszości\" Col urwał się na kilka dni na słoneczne Hawaje i ożenił z ukochaną Amelią Warner. Irlandczyk Colin Farrell urodził się w Dublinie w 1976 r. w rodzinie o sportowych korzeniach. Jego ojciec Eamon i wujek Jim grali niegdyś w irlandzkiej drużynie piłki nożnej. Colin jest bardzo związany z rodziną, często pozuje do zdjęć z matką Ritą, Colin mówi o sobie, że jest \"synkiem mamusi\". Ma dwie siostry: Catherine i Claudine, która jest jego osobistą asystentką, pojawia się też z nią na premierach filmowych. W dzieciństwie Colin chciał pójść w ślady ojca i zostać piłkarzem. Zaczął się jednak kształcić w kierunku aktorstwa w Gaiety Drama School w rodzinnym Dublinie. Rzucił ją jednak po otrzymaniu propozycji zagrania Danny\'ego Byrne\'a w serii BBC pt. \"Ballykissangel\". Talent Colina obserwować można w wielu produkcjach reżysera Joela Schumachera. To właśnie dzięki niemu sylwetka Farrella stała się znana szerszej publiczności. Furtką do sławy okazał się film \"Tigerland\" (2000) w reżyserii Schumachera. W lipcu 2001 r. Colin Farrell związał się węzłem małżeńskim z młodziutką aktorką Ameią Warner, z którą rozstał się jednak w listopadzie tego samego roku. Od tej pory nazwisko Colina łączy się z wieloma kobietami showbiznesu. Dlatego przylgnęło do niego określenie jednego z większych łajdaków Hollywood. Colin Farrell to niegrzeczny chłopiec z wielkim potencjałem aktorskim. Gdyby nie aktorstwo to prawdobodobnie zostałby piłkarzem jak jego ojciec i wujek. Chodził do szkoły aktorskiej w Dublinie ale przestał gdy dostał role w popularnym serialu \"Ballykissangel\". Farrell jest znany ze swojego temperamentu i miłości do kobiet. Był uzależniony od między innymi od amfetaminy i wpadł wgłęboką depresje i w końcu traił na kozetkę. Kiedyś jego marzeniem było mieć 25 dzieci z kobietami z 25 krajów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wszystko wiem :P Nawet znam zrodlo tych informacji :P Ale nie sa specjalnie swieze... Ewentualnej notki o smierci mogiby nie zdazyc zamiescic (zwlasza, ze cholerka gosc cpa... :O ) No ale nie ma idealow, heh... Choc Jemu niewiele by brakowalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiedzialabym raczej, ze ulubiony aktor :D Niech bedzie, ze ukochany... No w kazdym razie dreszcze mnie przechodza jak Go widze :P Ale nie mam ochoty ani brac z nim slubu, ani rodzic Mu dzieci!!! (bo czesto dla niektorych to jednoznaczne jest :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogole nie jestem oddana ;) Jeszcze takiego nie znalazlam coby dla Niego stopnial lod w moim sercu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak padło pytanie o Tygrysa to coś Ptaszysko dziwnie zamilkło ! :D Słaby punkt ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie Achilles - slabych punktow nie mam... :P A temat tygrysi byl, jest i bedzie moja slodka tajemnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko MOJA ;) I nikt ode mnie nic nie wyciagnie ;) I popylac do domku chyba bede. Musze sie wyspac. Jutro na 8 (no... moze 9) do pracy :( Dzis sobie jeszcze obejrze jakies filmidlo z moim ulubionym aktorem :D Moze raport... Bede miala 2 w 1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko a ile pręgów ma Tygrysek na futerku ? Policzyłaś czy było za ciemno ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la la la la... milcze jak grob :P A w ogole o co pytasz? :P (jakby ktos nie wiedzial, nie dosc ze mam bardzo wybiorczy sluch... to jeszcze ten zmysl nie nalezy u mnie do najbardziej wyostrzonych - jednym slowem glucha jestem jak pien - zwlaszcza teraz :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba jednak jest ten słaby punkt ! Trafiłyśmy ! I wiesz co Ptaszysko? Teraz to masz z Tygrysem przerąbane ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wech tez mam wybiorczy ;) smak - ponoc... nie mam smaku :P Tak juz sie pare osob o mnie wypowiedzialo (np jak sie skrzywilam na zarcie z talerza patrzace... :O ) a wzrok sokoli :) Jak przystalo na Orlice :D Zwlaszcza krwawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Ptaszyska mają węch ? Wzrok sokoli czy orli ? Bo już mi się wszystkie ptaszki pokićkały ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×