Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Odchamiłam się kulturalnie w kawiarni. Nawet nieźle grali bo była obok jakaś impreza. KAMA, KAMA, KAMA leciała ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dwa tygodnie o tej porze nie będziesz pamiętała jak się nazywasz ! Tak Cię upiję ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! TWA---> Tyle, ze ja pracuje!! Do pozna i nie mam kiedy wyjsc. A do Galerii nie chodze!! Bunt!! Mam swoje tansze sklepiki ;) Tak wiec... dopoki nie bede miala czasu... wentylatorka nie bedzie i sieci tez nie ;) Dobrze, ze chociaz na drugim kompie moge filmy poogladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo ! Ptaszysko tak z rana i to w niedzielę ? :D TWA Odespałaś już swoje Imperium ? :D Wstawaj, wstawaj - kawka czeka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie są korzyści ze snu dobrej jakości? Przede wszystkim, pamiętaj, że sen jest niezbędny do życia. Bez niego nie możesz być w dobrej kondycji fizycznej czy psychicznej. Gdy śpisz, Twoje mięśnie oraz niektóre obszary mózgu odpoczywają i gromadzą energię, podczas gdy inne narządy aktywnie pracują. W trakcie snu jest wydzielany na przykład hormon wzrostu. Aby funkcje te odbywały się prawidłowo, potrzebujesz pełnego okresu odpoczynku. Dlaczego jesteś zwykle zmęczony wieczorem lub w trakcie dnia? O mniej lub bardziej regularnej porze czujesz stopniowo narastające zmęczenie oraz senność. To zjawisko jest regulowane przez rodzaj zegara znajdującego się w Twoim mózgu. Ten sam zegar wewnętrzny mówi Ci, kiedy zbliża się czas posiłku, przyczyniając się do wywołania uczucia głodu. Dostosowuje się on w sposób naturalny do Twojej aktywności i do zmieniającego się układu dnia i nocy, w oparciu o światło. OKRES AKTYWNEGO WYPOCZYNKU Twój nocny sen składa się z czterech lub pięciu cykli trwających po około 1,5 godziny, przedzielonych krótkimi okresami przebudzenia. Sen jest najbardziej regenerujący podczas pierwszych cykli. Każdy cykl składa się z trzech różnych rodzajów snu: - sen płytki, z niską aktywnością ciała, - sen głęboki, gdy Twoje ciało i mózg są w całkowitym odpoczynku, - sen REM (Gwałtownych Ruchów Gałek Ocznych), gdy Twój mózg zachowuje się w podobny sposób, jak wtedy, gdy jesteś obudzony. Podczas fazy REM masz marzenia senne. Miałam dziś REM o swoim ukochanym koniu :D Przerwałaś mi FLOWKA:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano... bo od 8 siedze w pracy... :( I nawet dzis nie mialam czasu zagladac, bo z szefem robilismy... Teraz juz sobie poszedl i sama pracuje :) W koncu moze szybciej pojdzie :P A w snie nie wolno przeszkadzac!!! Popieram w 100% Tanczaca!!! :) A konie tez uwielbiam :) Pojedzilabym znowu... heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojęcie rana jest względne. Wiem - kiedyś była mowa od kiedy do kiedy trwa rano. Sorki, że zbudziłam. W końcu jednak jest niedziela i godzina 12 jest chyba odpowiednia żeby zadzwonić !? :D TWA Jak ci się podobał Pawełek na wyspie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzina 12 w niedziele bylaby odpowiednia, gdyby Tanczaca nie spala... flow---> Nastepnym razem musisz zalaczyc swoj 6 zmysl, telepatie, intuicje i co tam jeszcze masz i wyniuchac, czy spi, czy nie :P A jaki Pawelek...? O_O Domyslam sie, ze chodzi o Bezludna Wyspe... ;) Ale nie ogladalam... w pracy jestem... Oswieccie wiec zapracowana kobiete :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezludna wyspa gościła dzis amantów polskiego kina. Tych młodszych rocznikowo. Paweł Małaszyński, Maciej Zaklościelny i Tomasz Kot. Poniała Ptaszysko ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ! W tygodniu jakoś to rano zaczyna się u Ciebie wcześniej ! I wtedy do mnie wydzwaniasz ! :D Nie rżnę - na razie. Przegladam wiadome strony ... :D Jak rozmowa czy może negocjacje z Przystojnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu do rozumienia... I tak nie znam gosci... No poza Zakoscielnym... kiedys ogladalam Na Dobre, a czasem patrze na Kryminalnych :) A reszty nie znam :P I wcale nie chce znac ;) Dla mnie to tylko 1 istnieje teraz... :) No moze 2... ;) Jakich kontaktow...? Bo co?? Bo spiecie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtyczek zero więc tak jak u mnie ! Senna ta niedziela jakaś - coś bym zjadła tylko nie wiem co ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszyko ma teraz idola ! CF na tapecie ! A my z TWA to co? Od macochy jesteśmy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze mam... A CF to nie od dzis... ;) A ten nr 2 to byl kiedys nr 1. Tez lubie :) I to nie ma nic wspolnego z Wami :P Zadowolone...?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ! Gdzie tam nam do CF ! A ja chyba nie mam idola - może się jeszcze taki nie narodził a może ukrywa się gdzieś w krzakach ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic... to ja koncze prace na dzisiaj... i do domu popylam... Trza sie wyspac... jutro znow na 8 :( DOBRANOC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×