Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No laseczki, kolejne Jaszczury zawitały do mnie w gościnę, ciasno się zaczyna robić, cholewcia! HF jak zawsze świetny! idę na kanapę, patrzeć jak obrabują bank!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ! W końcu w domciu ! Nawet początek SPEEDA zdążyłam zobaczyć ! :D TWA Czy Ty dzwonisz tylko do mnie ? Tak z bilingu wychodzi ? Jeżeli tak - to się cieszę ! Okazuje się, że w końcu jestem dla kogoś coś warta ! Nawet jeżeli to tylko rachunek telefoniczny ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś jak kocica - chodzisz własnymi drogami. Ja zresztą też. Tylko Ptaszysko odstaje od nas troszeczkę ... ale to jest do wybaczenia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko nie da się okiełznać i wsadzić w jakieś normy. Nie ma takich szablonów niestety ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups ! A myślałam, że jestem taka normalna ! Co tu ukrywać : żadna z nas się nie mieści w niczym ! [nie myśleć, że chodzi o ciuchy] Jesteśmy tak wyjątkowe, ze strach się nas bać ! :D Niech się Ptaszysko wypowie na ten temat ... plis !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Są gusty i guściki. Myślisz, że w swojej normalności jesteśmy nienormalne czy może na odwrót ? :D Uważam, że to nie my odbiegamy od normy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Nikt nie powinien czuć się urażony tym co tu piszemy. W końcu nikomu krzywdy nie robimy tą naszą paplaniną ! :D A tak z innej beczki : chcesz moje zdjęcie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się spotkamy w trójkę we Wrocku to sobie zrobimy taką sesję zdjęciową, co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nas dzisiaj potrzepało az miło ! I dobrze ! Nie można ciągle być poważnym ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!! Mialam sie wypowiedziec... taaaa... ze niby moje zdanie to takie wazne jest... taaaa... Niech bedzie... ;) Uwazam, ze nie ma na calym swiecie czlowieka, ktory bylby w 100% normalny. Jedni bardziej odbiegaja od norm, inni mniej... A za zdjeciami to ja nie przepadam!! Sesje zdjeciowe nie dla mnie :P no... to tyle na dzisiaj... wcinam dalej saletke ;) i popylam na zebanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonecznie witam!!! Ptaszysko, ale masz farta, tyle paluszków i ciasteczek!!! A dobra była ta saletka? Też bym zjadła tylko nie chce kroić mi się jażyn! Hahaha Flowka nic tego, komóra wyłączona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakich paluszkow?? O_O Jakich ciastek?? O_O Nic nie wiem na ten temat!! Salatka dobra!! Ze sklepu... Kupilam rano na sniadanie, bo jak szlam do pracy to sie pozbylam kanapek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Jak to pozbyłaś się kanapek ? Ktoś Ci ukradł czy cuś ? :D TWA Ty cwaniaro ! Ale się w końcu nauczyłaś wyłączać komórkę ! Wtedy nikt nie budzi, wyspać się można do woli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O godz. 16 rozpoczynają się negocjacje w sprawie żółtego papierka. Wprawdzie nie zostało jeszcze wydane rozporządzenie co do przebiegu obrad, ale trzeba być dobrej myśli, że strona M będzie aktywniejsza. Najważniejsza rzeczą jest, aby uchronić niezależność stron. Wartość żółtego papierka rośnie z godziny na godzinę. Obszar negocjacyjny obejmuje małą trawiastą przestrzeń, ale strona K chce uczestniczyć we wspólnotowych poczynaniach strony M i zastrzega sobie prawo modyfikacji swojego stanowiska. Żółty papierek jest już prawie dokumentem bezcennym. Dalsza relacja w godzinach późniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×