Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Przyznasz jednak, że to może (ale nie musi) być pouczające doświadczenie ? :D Coś o tym wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj TWA - nie poznaję koleżanki ! Sprytna lisica się z Ciebie zrobiła ! :D Mam tylko nadzieję, że to nie mój wpływ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ściemnianie tylko jawna i otwarta prowokancja ! Zdolna jesteś rudzielcu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niby jak obrośniesz to co ? Będę tu miała mały kurnik ! :D I co na to wszystko Ptaszysko powie ? Konkurencja jej wyrośnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba częściej odwrót ... niestety. Ja nie atakuję. Wolę odpierać ataki ! Oceniam sytuację na placu boju i obieram jakąś stategię ... oczywiście nie zawsze słuszną. Ważne zeby była skuteczna ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne ZŁOTE OCZY ORLICY na półce TWA ! W końcu się urwie od ciężaru ! TWA 👄 🌻 KO 👄 🌻 Mamy 4000 wpis !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie do maja natrzaskamy kolejny tysiąc albo i więcej, więc będzie co opijać wspólnie! Nad Odrą, na ognisku! Flowka półka porządnie się trzyma, na 3 hakach i nawet jest odkurzona!!! A jak spadnie mi na poduszkę ZOO, to będę się czuła tak jakbym spała z Ptaszyskiem:P Ambitny mówisz:P? No tak... my jesteśmy wyjątkowe to i topik nie może być inny;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chcesz spać z Ptaszyskiem ? Lo matko ! :D Ambitny jest i ciekawy i trudno się połapać o co w nim chodzi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chce bardzo! Każdy kto pozna Ptaszysko, zostanie przez sto lat pod jej urokiem!!!:D Flowka całuski, spacerek i się filmuje! Dzisiaj oglądam romansidło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po takim spaniu to wiesz ... może nas być więcej ! :D No i nie wspomnę w ogóle o tych pierzach latających po całym Wrocku ! :D Ale co ma być to i tak będzie - trudno - jak będą jajka to będziemy je potem wychowywać ! DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Słoneczko ślicznie u mnie świeci - pobudka !!! Niestety nie mogę być z Wami do południa - no ... może tylko z doskoku. Jestem w pracy do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przegapilam :( Nie dosc, ze 4000, to jeszcze 🌻 i 👄 i takie komplementa... a w ogole to witam o poranku!!! Od 8 smigam w robocie i dopiero teraz mialam chwile, zeby zajrzec... To sie nazywa wyzysk klasy pracowniczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - omięły Cię wczoraj korki od szampana i ta cała reszta. TWA Zapomniałam napisać : poniewaz zbliża się czwartek wiadomy ktoś przypomniał sobie o moim istnieniu - no zobacz ! Okazało się, że jednak żyje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dzisiaj badane coś, ale nie powiem co, ale jest ok!:P A w ogóle to poniedziałek prezentowy jest!! Dostałam fajny kremIk i ciasteczko było i kawka! Ja też wręczyłam niespodziewankę:D A na obiadek będzie barszcz z uszkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ty Ptaszysko, zaraz Cię obskubię i do garka wrzucę, 👄 innym rozdajesz, a my Twoje psiapsiółki nic nie dostałyśmy!!!:P [ TWA uwielbia wykwintne potrawy] Muszę wejść w posiadanie tego, co jak żyje, to pół jest w ziemi a pół nad:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja 👄 nie rozdaje na prawo i lewo... Jakbym za czesto to robila to by nie bylo tak ekscytujace ;) A ja nie mam czasu nadrobic zaleglosci w domu!!! Ja sie tak nie bawie!! A zebralo sie... hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niedługo złamię kod Ptaszysko:P Nawet \" Firewall \" Ci nie pomoże:P Ja tam jednemu daje częściej niż TY, a on za każdym razem mówi, że to było ekscytujące!!!:D Flowka pamiętaj - w poniedziałki tylko kawka w pracy!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięśnie mają mózg TWA tylko ... juz nie wiem czy mam ochotę to sprawdzać. Mnie się tak nie traktuje ! Nie ujawniam swojej obecności na wiadomym portalu - zobaczymy co dalej ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×