Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Słuchajcie dziewczyny... poszlam ja sobie tylko po minso milone do głąbów i idę se na stoisko-wystawkę słodyczową:D, a tam Wielkie Milkowanie!!!:D czekolada Milka strzelająca, z karmelem i potężna bomboniera i ptasie mleczko...zwariować idzie... ogarnęła mnie euforia Milkowa, język miałam na brodzie, a jeszcze w czekoladzie rodzynki, orzeszki, migdały!!! normalnie żołądek trzy razy mi się przekręcił :( W sumie to kupiłam najtańszego batonika i poszłam zawiedziona:( No tak, jak chce z Wami gadać, muszę sobie wszystkiego odmówić:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa.... to o to chodzilo :) Tanczaca---> Ty... i te Twoje skroty :P Przeciez batoniki sa niezdrowe!!! Dobrze, ze dalas sie naciagnac tylko na jednego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadłam zdrowego, bo zbożowego, ale do sklepów chodzić nie mogę, bo potem nieszczęśliwa jestem...:P O_O Ptaszysko sms-a odebrało:D Som jurz nowe rogaliki 7 days, jak myśliż Wlowka rzułte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego smsa...??? [rzuciala sie w kierunku plecaka, gdzie zgruzowala wczesniej komorke i szpera w menelach...] Aaaa... zbozowy to zdrowy jest :) POpieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam... cale 2 :D Oniemialas, bo co...? Bo Twoje najgorsze koszmary Ci sie objawily w mojej osobie? :P (zartuje ;) ) Ja Ci nie odpisze smska, nie odpikam... bo chamy mi zablokowali telefon (2tyg temu), waznosc karty mi sie skonczyla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie przepadlo!!?? W Simplusie nie przepada!! Zostalo mi ponad 30 zl... ale jak doladuje to sie doda ;) Zawsze mi zostaje... Potem bratu daje komorke - On wie co z kasa zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzułte rogaliki 7 days ... coś mi to przypomina TWA ! :D No popatrz - tak krótko a tyle wspólnych wspomnień mamy ! Jasne, że niezapomnianych ! Że nie wspomnę o mombie itp ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne określenie na gołębie ! U mnie jutro pomidorówka. Rzecz by można - tradycyjnie. Nie mam koncepcji ani smaku na robienie obiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ze mną takie numery TWA ! Ja twarda baba jestem i nie dam się jakiemuś tam przeziębieniu ! Kicham i smarkam ale się nie poddaję ! Jeszcze ze dwa dni i będzie dobrze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze dzisiaj długa kąpiel , muszę wymoczyć owłosienie! Jutro praca, makijaż i spływam do miasta, załatwić sprawy a potem na spotkanie z KOMAR - em:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mi się nie upij ze szczęścia, że zobaczysz Ptaszysko ! Więc ja jutro będę oglądała filmy - taki wybór, że sama nie wiem na co się skusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Specjalnie dla Ciebie!! Tata mi powiedzial, bym trzymala sie z dala od klopotow: \"Kiedy znajdziesz swojego mezczyzne upewnij sie, ze jest z Toba na serio\". Nauczylam sie nic nigdy nie trwa wiecznie Spie nz bliznami, ktore nosze i ktore nigdy sie nie zagoja. Nie zagoja sie Dlatego, ze za kazdym razem sie zakochuje Crash! Boom! Bang! (nieartykuowane dzwieki :P ) Znajduje serce ale potem uderzam w sciane Crash! Boom! Bang! ( -\'\'- ) To wolanie, to gra, a bol zostaje ten sam. Ide w dalej ta pusta droga do nikad Mijam domy i bloki ktore niegdys znalam I once knew. Moja mama powiedzi mi bym nie bawila sie smutkiem Ale zawsze to robilam i Panie, wciaz to robie Wciaz lamie reguly {Robie awanture} {Robie awanture brutalna} (hmmm dziwne...) Dlatego, ze za kazdym razem sie zakochuje Crash! Boom! Bang! (nieartykuowane dzwieki :P ) Znajduje serce ale potem uderzam w sciane Crash! Boom! Bang! ( -\'\'- ) To moje prawdziwe drugie imie Zawsze bylo takie samo To wolanie, to gra, a bol zostaje ten sam. Wciaz czuje cieplo {powoli opadajace z nieba} I smak calowania Zniweczony przez deszcz {Bebniacy z tylu} I dzika swieta wojna. {Robie awanture} {Robie awanture brutalna} I za kazdym razem sie zakochuje Crash! Boom! Bang! Znajduje roze umierajace na podlodze Crash! Boom! Bang! {Crash! Boom! Bang!} To wolanie, to gra, a bol zostaje ten sam. To moje prawdziwe drugie imie Zawsze bylo takie samo Oh yea, Oh yea, Oh yea Bylo takie samo, bylo takie samo Zawsze bylo takie samo Zawsze bylo takie samo skargi i uwagi: colt9mm_malpa_o2.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie mocz za dlugo owlosienia, bo zmieknie, wypadnie i odplynie kanalami... W lecie to nawet porzadany efekt bylby... ale teraz to zimno troche... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się, że Ptaszysko zna się na kanałach jak nikt ! Należy jej w tej kwestii zaufać [spływające owłosienie zamarznie i zapcha rury] ... :D KO Jutro jeden browar za moje podupadłe ostatnio zdrowie ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończmy ten uroczy wieczór przy świecach kobietki. Życzę Wam jutro miłego spotkania i żal mi, że mnie tam nie będzie !!!! DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Spozniona... ale dla Ciebie 🌻 flow---> Nawet dwa!!! A, ze owlosienie zapycha rury to chyba kazdy wie :D DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku KKK ! Pijemy kawkę dziewczyny i do pracy ! Tym jeszcze śpiącym dajmy pospać a reszta do roboty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby! U mnie śnieg, biało i mokro, pada od 5 rano i nie przestaje! Ptaszysko będzie pewnie ciężko Ci jechać bidulo! Uważaj na wariatów :D Flowka jestem naprawdę dobra w tych skrótach myślowych \" TE 4 \" to prawie jak robot wygląda:P Dwie gry już w kopercie, Przystojny swą łaskę okazał:P Wczorajsze przesłuchanie skończyło się niepowodzeniem, zaborczość i nachalność były nie do zniesienia:P No to czas do pracy, a potem jak wrócę poszukam odpowiedniego odcienia podkładu na twarz, bo przecież TWA ma dziś wychodne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwaków nie musisz pić TWA. Wystarczą kawki ! U mnie też sypie od rana ! I nie wygląda na to żeby miało przestać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że moczycie się w wannie na dzisiejsze spotkanie ... TWA Zrób sie na bóstwo -szczególnie pazurki wyeksponuj ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam właśnie Fervex w celu podleczenia swojego ciała. I doczytałam się, że nie wolno zażywać po alkoholu ... przykre. W takim razie zaaplikuję sobie wieczorem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim kupiłam Fervex to było MB - oczywiście TWA za Twoje zdrowie ! Oj, chyba dzisiaj obie będziecie przekopywać się przez zaspy ! W najlepszym przypadku popłyniecie razem z roztopami ! Śladem wrocławskiej gastronomii ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×