Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( kołysanki Ci nie zanuciłam Ptaszysko! Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę Twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na Twym niebie Będę zawsze obok Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mięśniak się wystraszył ! Ja to jednak okropna baba jestem skoro nawet na odległość się mnie boją ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec dobroci na dzień dzisiejszy ! Wrócił hamulec więc zwalniam stanowisko przy kompie ! DOBRANOC !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, nie popadaj w kompleksy Flowka, uczciwość od początku wskazana, inaczej postawi się domek na piasku:( Już niedługo Twoj Synuś będzie miał dwie chętne do kompa:P Ciekawe czym nas przyhamuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floweczko melduję, że zaliczyłam film \" Tylko mnie kochaj\". Życiowa historia fajnie opowiedziana! A teraz przenoszę się do mrocznego galaktycznego Imperium rządzonego przez Lorda Vadera! Rano zrób kawkę i dmuchaj w nią, żeby nie wystygła i zgruzuj swoją komórkę dopóki nie wstanę:P Przystojny mnie budzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i tu!! ;) Ups... mialam sprawdzic poczte... :P flow---> Dzieki za instruncje... Bede podazac za wskazowkami :P Tanczaca---> Jak to gdzie sie podzialam?! To, ze mi paliwo sciagnelas z baku nie oznacza, ze nie jechalam... Trza bylo pchnac troszke, a potem juz sie z gorki potoczylam :P To lece!!!! Dzis Was nie budze. Mila bede! A co!! Pomyslcie dzis od czasu do czasu o wspanialomyslnej orlicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babską Ligę! Ptaszysko na stałe już się wpisałaś w nasze serca:P [TWA nie rozumie, dlaczego KO musiała kręcić się rano w kółko zastanawiając się czy wybrać niebieski sweterek c z y niebieski sweterek] Flowka gdzie kawa? Zwolnię Cię etatu zaparzaczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! No - a co wy takie ranne ptaszki dzisiaj ? KO to rozumiem - kobieta pracująca a więc wstająca rano ! Ale TWA ? Nie dzwonię żeby nie budzić a poza tym co to za przyjemność rozmawiać z nietomną babą ? Kawka już dawno wystygła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za bardzo mam dziś z kim w pracy porozmawiać ... jakieś zwłoki tylko zostały ! Tylko koleżanka mi została. No i chociaż Wy tutaj jesteście ! :D Mroźno choć słoneczko świeci. Już się cieszę, że jutro wolne. Będę się leniła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech już będzie 16 ! Błagam ! Mam dosyć siedzenia i ściemniania ! KO ma rację, że to gorze niż pracować ! :D Zakupiłam juz mięsko i ryż na gołębie. Zrobiłaś mi smaka TWA ! Teraz muszę zapolować na ładną kapustę ! To po drodze do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chwila, 98 minut i pójdziesz:D Myślałam, że Ci narobiłam smaka na coś innego:P Nie pisałam o tym, bo wczoraj był dzień pączkowy, ale 23 luty to Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją! To wstrętne choróbsko duszy i ciała nie pozwala człowiekowi normalnie żyć! Właśnie wróciłam od Pani Psycholog, będę chodzić na terapię indywidualną! Może mi pomoże, bo ostatnio mam koszmarne myśli i szarpane sny!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakim deserku była mowa TWA !? Zalecana terapia na deprechę : przyjazd do mnie ! Odpoczniesz, oderwiesz się od tego wszystkiego, na pewno będą jakieś jaja ! Polecam z całego serca ! :D Melduję, że biuro posprzątane ! MB nie było ale cuś innego i owszem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deserowa Fantazja dla Dwojga -------------------------------------------------------------------------------- 1 Galaretka o smaku wiśniowym WINIARY 1 Budyń o smaku śmietankowym WINIARY 300 ml mleka Sposób przyrządzania: Galaretkę rozprowadzić w 300 ml wrzącej wody. Pucharki napełnić w połowie płynną galaretką. Budyń ugotować w 300 ml mleka, ostudzić. Do pucharków z galaretką przełożyć budyń, nie mieszać. Całość pozostawić do zastygnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przyjechalam niedawno :D Jakie sciemnianie...?? Dzis jeszcze nie sciemnialam, a dzien bez sciemniania to dzien stracony :P Co mam opowiadac... Dobre ciastka dali :D I wcale nie mam niebieskiego sweterka :P Tylko fioletowa koszule :) Aha... i zgodnie z instrukcja flow: serdecznie dziekuje nadawcy za kartke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze tyle pracy :( A taka zmeczona jestem :( A jutro znow do pracy (na szczescie nie na 7!!) i w niedziele :( Znow w samochodzie dzieciolowalam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci cos namaluje!! Jeszcze szprajem zielonym, co...? Od dzisiaj spie na antence mojego autka i pilnuje!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antenka jest elastyczna i gietka... Najwyzej sie troche wygnie :P Wole miec krzywa antenke niz pomaziana szybe zielonym szprejem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa... dobra... mam to!!! Pomylilam topik :P Nie tnij sie!! Nie lubie widoku krwii!! Jeszcze tu fikne ;) Bedziesz mnie musiala na baranach niesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - może śpij za wycieraczką ? Wtedy antenka będzie cała i Tobie wygodniej ! TWA Ten deser to konsumowałaś z Przystojnym czy to ma być aluzja do mnie żebym taki zrobiła na 10 marca ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×