Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ptaszysko - znowu nie kumasz albo mylisz pojęcia ! Więc piszę i nie będę powtarzać ! Placki po węgiersku to są właśnie ziemniaczane składane na pół z sosem węgierskim i gulaszem w środku ! Nie wiem co jadłaś ale może to były inne placki ? Tańcząca - ja na świeta cos tam upichcę ale na smarkatą to nie ma co liczyć ! Ona jest po to żeby leżeć i pachnieć a nie robić za personel ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Co to som placki ziemniaczane to mi nie musisz mowic... Spacjalnosc zakladu :D A to co jadlam mialo wlasnie miecho w srodku i bylo z sosem i smakowalo parszywie... Wiec powiedzialam sobie - nigdy wiecej. A tyczy sie to plackow po wegiersku, nie ziemniaczanych!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie zrozumiałyśmy Ptaszysko ! :D Tańcząca - uratowałam zycie Mariolce ! Jedzie za granicę a nie ma wniosku z NFZ na leczenie w UE ! Gdyby nie ja ... strach pomyśleć ! Po prostu jestem niezastąpiona !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie robię i nie mówię nic na P ! :D Obiecuję, że będę grzeczna przez cały tydzień. Potem może też ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Witam w słoneczny poranek i życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji półroczku naszego topiku !!!! :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Teraz prosze wyjasniac: co niezwykle, a co beznadziejne, bo za cholere nie moge dopasowac skrotow i nie kumam grypsow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huk roboty mam dziewczyny ! Jakie grypsy Ptaszysko ? Czy napisałam coś niezrozumiale ? Tańcząca - czy ja ci kazałam oglądam V ? Tylko mówiłam ,ze tam golą głowę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z papierzysków Cię nie widać Flowka, cyferki latają w powietrzu a Floweczka o suchym pysku siedzi a obok w dwóch sklepach półki się uginają od małego i dużego MB:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie gola glowe... W filmie, ktory ostatnio ogladalam, z tego co zrozumialam ;) to niespecjalnie mi sie podobal. Ale tam nie bylo lysych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Leona poznałaś znaczniej wcześniej od Franka :p Pił mleko :D Dzisiaj czas na uDUCHowienie ;) ale wcześniej nauka w banku;) Osiołek z ranka już czekał z prezentem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znam Zdzisia ale znam Zbysia, wczoraj się postarał, żebym wyszła zadowolona :P Tylko Stasiu ciągle myśli i myśli...;) Leon - Wielki? na pewno - a widziałaś KO rozszerzoną wersję filmu LZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbysio, czy Zdzisio... kak zwal tak zwal :P Pewnie mi sie Zbysio ze Stasiem pomylil ;) Nie nic rozszerzonego nie widzialam... Tylko podstawowe wersje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki duzy wybor B, ze gdzies zawsze znajde miejsce :P Jaja to bede malowac w piatek, nie...?? Stare jaja mam konsumowac pozniej...? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa śniadaniowa ! Tańcząca - ze mną się nie możesz dogadać ? Bo cię palnę ! Nie mam dziś w pracy za dużo czasu - jestem już tak skołowaciała, że nie wiem jak się nazywam ! :D Jutro będzie luźniej ... wiecie - szef wyjeżdża ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×