Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Pewnie by zemdlał z wrażenia ! :D Druga wersja brzmi : pomyślałby, ze ma ją dla mnie kupić ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki R Cie zachwycil Tanczaca...?? A szpaki zuwywaj ile wlezie... Twoje sa, poki co... Ciesz cie poki masz :P Nie moglam sie wczoraj od pudla oderwac... dobre rzeczy nadawali :P A w kwestii stopku: rumakowanie, ktore pasowalo mi do zaistnialej sytuacji, mialo zostac zastapione spowrotem tygrysia stopka (taka teskniaca...) ale ze wzgledu na owoce poludniowe nie zostanie teraz zastapiony... zeby sobie za duzo nie myslaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo zaintrygowane, które owoce południowe najwięcej myślą? :D Zapewne chciałaś podkreslić, że są to ANANASY :p Jak to kim jest R? jest tak blisko Ciebie i nie wiesz? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim kinomanem to Ptaszysko się zrobiło ? Siedzi przy telewizorni i ogląda ! :D Nie wiem jak u was ale u mnie w końcu pogoda się wyklarowała i jest ślicznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez... Bylam sprawdzic czy mnie w parku nie ma... I wiecie co BYLAM :) ZNalazlam tam sie ;) Tam tez niebieskie niebo, slonko i cieplo :) Ja sie filmomanem nie zrobilam... Ja zawsze bylam :) Tylko ostatnio mnie nasza TV czesto gesto rozczarowywala... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOO Ptaszysko się wybiegało i tera będzie jadła 15 godziny:P ło matko;) Ja kulturalnie spacerowałam z czterema łapami po mojej pięknie łące, napawałam swe oczyska soczystą zielenią i myślałam, ile już urosła trawa od ostatniego razu, kiedy ją mierzyłam :P bajorka fajne porobił deszcz...chlapu chlapu było a pańcia wczoraj myła dupsko i prała majtki po maczaniu w Odrze... cudowny dzień :D ale leżaka nie mam, żeby się opalać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobię sobie dzisiaj mały spacerek do koleżanki. Idę na irlandzką herbatkę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozg im mniejszy, tym bardziej zwiniete zwoje mozgowe, a im bardziej pokrecony tym wiecej w nim potencjalu... Ty sie Tanczaca po prostu nie znasz... :P flow---> To bylo wderne... :O A ja sobie pije wlasnie pyszna herbate Yunnan... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za sprzeciwianie się prezesce grozi wyzwanie od toreb (to wersja lajcikowa) !!! Albo palnięcie (wersja hard) !!! Zastanów się Ptaszysko czy to przezyjesz !? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca --> takie wyznanie o poranku ! :D Ja ciebie też ! 👄 Śliczna stopka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wersje lajcikowa to ja przezywam srednio pare razy dziennie... i to bes niesubordynacji... za darmo... Wersje hard tez juz pare razy przezylam... To moze i teraz jakos przezyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale mnie to nie dziwi Ptaszysko. Tobie trzeba pokazać palcem, przypomnieć i jeszcze wiele innych rzeczy. Co ty taka zakręcona jesteś ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Czasem bywam zakrecona... Ale nikt sie nie przemeczy pokazujac palcem, nie? :P Tanczaca---> Pod kosciolem, czy pod kiblem... Wrazenia takie same :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×