Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ale dzień kobiety ! Chyba jestem w stanie wskazującym ... Ale to pikuś .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - co ty bredzisz o jakimś groszku ? :D Słońce za bardzo przygrzało ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLOWKA Ty nie możesz chodzić do pracy...bo trzeba będzie Ci zafundować odwyk!:P Bo wiesz kochanie, ja Ci nie mogę wszystkiego, bo wiesz pogoda, groszek...nowe płyty do filmów, no popatrz i katar teraz mam...i buty podrożały ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Tańcząca ... patrząc z perspektywy ostatniech dni ... czarno widzę ! Ostatnio za dużo tego alkoholu ... :D Ale w końcu jak się pije z samym szefem ! ? :D Jakieś szyfry Tańcząca --> paczka, a różowe nie jest dla mnie ? I co ma do tego groszek który wybierasz z sałatki ? :D Drukowanymi poproszę - szczególnie dzisiaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic z tego nie wiem ... i póki co zżrea mnie ciekawość ... ale ok - poczekam i zobaczę ! :D Coś ty się taka tajmenicza zrobiłaś ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już nic więcej na ten temat ! Pożyjemy - zobaczymy ! :D Tradycyjnie mówię DOBRANOC !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mozna prosic o kawe;) ze smietanka...poczekam przy lekturze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Ponieważ z reguły zjawiam się tutaj najwcześniej (oczywiście w dzień roboczy) więc zapraszam Robal na kaweczkę ! Innych również ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tym razem pedant spał grzecznie. Pies za to pobudkę mi o 5 rano urządził. Zwariuje z tymi chłopami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🖐️ i jak z ta kawusia;)Milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka tradycyjnie idę na P, żeby kupić Z, który potem nakleję na K a K wpadnie do S, potem wyjmą i przywalą P i powiązą do G...a w G pan L przyniesie Flowce i wtedy Flowka bardzo subtelnie rozedrze K i wyjmie 3p i jeszcze cuś i jak zobaczy to CUŚ to krzyknie: ACH !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca --> widziałam aukcję szlafroczka i widziałam jak się starałaś. Ale tak to jest z tymi rzeczami - nie zawsze można mieć to co się chce! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu duch KO. Przyszedlem zakomunikowac, ze KO nie ma czasu sie zjawic... bo jest kobieta pracujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś duchy i cienie grasują po naszym topiku kobiety !!! :D A tu tylko ja : z krwi i kości ! Niedługo wychodzę na ploty z koleżanką ale wieczorkiem jak zwykle jestem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z krwi i kości
Nie małpka , tylko Gekon! :p KO A nieprawda Flowka bo ja jestem!!! Dogodziłam se ze wszechmiar i na podsumowanie dnia kupiłam za 5 zl zielone spodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś wie
gdzie się podział topik na którym gekony oddawały cześć boskiej orlicy?Nie mogę go nigdzie znależć :( ja też chciałam oddać jej pokłon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na temat KKK: Siedzieć i pisać to uwielbiamy, raz z sensem, raz bzdury gdy weny nie mamy. Herbata czy kawka czy mocny trunek lecz mamy dla siebie duży szacunek. KKK za zdrowie wypije browary, jesteśmy tu trio - nikt nie ma pary. I śmiać się umiemy i płakać czasami, czytajcie więc wszyscy i bądźcie z nami !!! Pamiętacie Kulturalne Kobietki Kawkowe nasz hymn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×