Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gdyby to zależało tylko ode mnie ... już dawno byłby mój ! :D Nienawidzę smysów które mnie budzą ! I niech sobie czekają na odpowiedź jak tak wcześnie piszą ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kawał naprawde poprawia humor:P Ojciec pyta się dorosłej córki, kiedy wreszcie sobie znajdzie jakiegoś faceta i wyjdzie za mąż. Córka na to: - Po co mi facet? Mam wibrator. Wieczorem córka wraca z jakiejś imprezki i widzi, że ojciec siedzi przy stole i pije wódkę a na stole leży włączony wibrator. Pyta więc: -Tato, co ty robisz? Ojciec: -Jak to co? Piję z zięciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka Ty wcale nie jesteś romantyczna:P Ognisko było najprawdziwsze na świecie; paliły siem suche gałonzki, wysokie trawy, długie badylki i daty, miejsca, ludzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym nie wiedziała co będzie dalej w PB to chyba bym udaru dostała z nerwów ! Jak można kończyć odcinek w takim momencie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszem i wobec oznajmiam tym którzy jeszcze nie wiedzą (nie dotyczy TWA) że dziś w torbie była K z P !!! :D Odebrałam dziś świstek na którym pisze, że się urodziłam ! Żeby nie było ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem szukałam dla małolata stroju piłkarskiego takiego jak ma nasza reprezentacja, niestety pewna znana firma niedocenia poprania rodziców /koszt/ i uznała że nikt takiego czegoś nie kupi i nie ma!! za to na 110 cm wzrostu można kupić \"małego Brazylijczyka\":O i leży toto w ilościach przemysłowych bo dzieciaki niekoniecznie w tym wieku muszą wiedzieć kto to Ronaldinio /czy jak to się pisze/ W związku z tym zakupiłam śliskie spodenki, koszulkę z właściwym napisem, buty bez korków bo i na salę mają się nadawać z właściwym napisem... i będę wmawiać że ten niewłaściwy napis ze spodenek to noszą piłkarze pewnej drużyny z W1... może przejdzie;) o a teraz idę kombinować lasagne w zepsutym piekarniku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesbijki 1 - 100% lesbijki 2 - !00% lesbijki 3 - 100% lesbijki 4 - 100% :D OOO yes yes yes !!! a przed chwilom mówili w radio, że ludziki z W1 nie majom poczucia humoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razem z Ghost Rider sprubójem przechytrzyć szatana ! Flowka miałaś szanse:P teraz dostaniesz prezenta według mojego GUSTA :D a że jestem porzucona, to bardziej łaskawa dla Ciebie ..więc możesz sobie wybrać kolor: - biały -czerwony i pochodne -zielony i pochodne - niebieski i pochodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielenina ofkorz bo my jestesmy smiertelnie poważni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji zrobienia zielonego lub zielonej lasange (nie wim jaki to rodzaj) wszystkiego najlepszego _LK_;)🌼 lasange w wykonaniu luksusowej smakuje tak że każdy kto zje zastanawia sie czy przeżyje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×