Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

a ja widocznie psuja jestem i wszystko zwieszam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe naprawdem...nic to... Sztuka zrywania przez internet Sztuka zrywania przez internet to dzisiaj nic nadzwyczajnego. Ludzie poznają się przez internet, umawiają na pierwszą randkę w cztery oczy, a później zrywają przez internet. Smsowe zrywanie ponoć wyszło już z mody. Ludziom łatwiej jest wyrazić swoje myśli za pomocą napisanej wiadomości mailowej lub zostawienia wiadomości na gg. Dlaczego? Bo myśli przelane na papier (w tym wypadku na ekran monitora)są zawsze bardziej wylewne, nie prowadzą do zobaczenia reakcji drugiej osoby, ale za to bardziej ranią drugą osobe, tą która wiadomość musi odczytać. Metod zrywania dzisiaj jest mnóstwo, poprzez maila, smsa, wiadomość na komunikatorze, poprzez specjalne utworzone do tego strony, takie jak np. MySpace.com czy Facebook.com , które umożliwiają internautom pozostawianie ogólnie dostępnych wiadomości – czasami bardzo prywatnych, a nawet napastliwych – na osobistych stronach innych użytkowników. Przyszłemu lub przyszłej eks można także wysłać wiadomość głosową ze specjalnego serwisu internetowego w postaci załącznika do e-maila albo zostawić podobną wiadomość pod należącym do innego serwisu numerem telefonu. Inną oryginalną formą zakończenia związku jest wysłanie dotychczasowemu partnerowi e-pocztówki z wiadomością o możliwości zarażenia się chorobą weneryczną. Psychologowie są jednak zdania, że takie zrywanie nie wróży niczego dobrego, często zmienia psychikę osób, które dostały wiadomość o zakończeniu związku w inny sposób niż kontakt bezpośredni. Nie ma się co oszukiwać, każdy liczy na to, że szczerość zostanie wyznana w cztery oczy, a nie za pomocą rzeczy martwych. No cóż. Świat idzie do przodu - ale czy na pewno w dobrą stronę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze policzyc ile 15 musze odebrac i tyle razy w razie czego rzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jestem stara torba, przedpotopowy dinożarł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
¸•\'\' ¸. \'\' Ż Ż \'\' .¸ \'\')¸ ¸\'\' ¸\' ¸. \'\' Ż Ż \'\' .,\'\'•¸ \'\'•¸ ¸\' ¸. \'\' Ż \'\' .,\'\'•¸ \', \', \'; •\'\' ¸.• •\'\' ¸.•\'\'¸•\'\'•¸ ; ; ; \'; ¸• ¸• ; ; ¸\'\' ;., ;’ .; ;` \'; ; ; \', \'•,\'•,\'• ;¸...., ; ;,\' ¸\' ; \', \' ¸ ¸\'• \'\'\'\'´; ; \'\'\'\'´ ; ,\'´ ,\' ; \', \',\' _\'\'\'\'_ \'; ,\' ; \', \', \', \'•. \'\'•:::::•\'\' ¸.•\',\' ; \', \', \' \'\'•.¸ _ ¸ .•\'\',•\' ,\' ¸\'\' ¸.--\'•, \'•, \'•; .•\'\'¸.•¸•\' ,•\' ¸\'\' ; ; ; ; ¸•\' ¸.\'•¸\'• \' •\'\' ¸•\'¸.•\'¸•\'¸•\'; \'\' \'\' \'\' ;-, \'; ¸.•\' ¸ . • •\'•\'\' \'\' \'\' ¸; \', ¸.\' \';.•\'- \'\' ,\' \', ¸.•\'\'\' ; ¸ • \'\'Ż ¸ •\'\'Ż Ż\'\' •, \', \'\'; \'; ¸\'\' ,\' ¸ ¸• ; \', ,\' ; ,\'\' ¤ ¸•\' ¤ ,\' \'\'; \',\'; \'¸ ¸ .\' , ¸ \'\' ¸.;: .: \',\', \'• ¸ • \'\' \'; \' .¸ ¸ •\'\' ¸•\'\' ,\':. :: \',; ;:. ; ;. \'\' \'\' ¸•\' ;;’ ;” ;:: :• ; ;’ ;’ ;’ \',::. ; \',:. .:\' ¸•\' \';:: : ,\' \',:• \', \'•, :: ,\' \'\', ¸.•\' \',: \', \'\'•, : ; \'•¸¸¸.•\' ¸.•\'\'\',: ; ; ¸.•\'\'Ż¸.\'•.¸ •,¸ ¸.•\' ;: ; ; ¸•\' ¸.•\' \'\' •.¸ :, \',.•\' ,\'\'\'•¸ ¸•\' ¸•\' \'\' •¸ \'\' •, ¸ . •\',¸ \'\'•¸ ¸\' ¸\' \'\'•¸ \'\'¸.•\' ¸.•\'\' \'\',\'•¸ \'\'•¸•\'\' ; \'\'¸ ¸•\' \'•¸ \', ,\' ; ¸•\'\' \'•¸ \',¸\' ; ¸•\'\' \'•¸ ; ,\' ¸\'\' \',\' ,\'\' ¸\'\' ¸\' ¸\' ¸\'\' ¸\'\' ¸\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edlliska---> cus tak narozrabiała? albo ktos tam rozrabia i nie chce wpuścic innych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam!! kacze pióra fruwały i zatkały stronkę ale już się wywiały moj komp z zamała ilośćia dziur nie umie robic kropek serduszek nutek i innyc takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała witaj ja dzis stawiam kafkie, bom właśnie piniadze dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała---> dobrze zrobiłaś, a teraz pijmy szampna ...\\....../ .....\\.../ .......\\/ ........I ........I ......._I_ TWA- jestem szczesliwa i mało wylewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że lamija /kojarzy mi się ze żmiją/ kuma bo to ta z tych co swietuje ani dzis ani jutro tylko pomiedzy:P bo ja cala zajebista jestem:P zaczyna mnie bolec leb:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem kumam jestem z Sz, wieków ,hmmm chyba dużo jeśli policzyc wszystkie O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elldiska ---> ja tez chcem pooglądać żmija ale udomowiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×