Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

czy ktoś śmie wątpić w moje zdolności kulinarne?? spytajcie BB;) ja naprawdę dobrze gotuję tylko rzadko:D i kto wymyślił pracę?? czy nie mogłyby pieniądze na ulicy leżeć? machającym macham 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Mija
chciałam pochwalic swoja stópkie :) KL -prace wymyslił ten co chciał rozdawać piniadze ale nie nie chciało mu się rzucac na ulicę .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzie Schwarzenegger w radzieckim autobusie i w pewnej chwili podchodzi konduktor: - Hej pan biliet ! Schwarzenegger napinając mięśnie: - Ja .. schwarzenegger !! Konduktor nie daje za wygraną: - Te.. pan biliet !! Schwarzenegger z rosnącą niecierpliwością: - Ja schwarzenegger ! Konduktor jest jednak upierdliwy: - Eee ..biliet!!! Wtedy Arnoldzik bierze monetę rubla ..wkłada w kasownik ... i jebs z całej siły... Wyjmuje podziurkowaną monetę i podaje konduktorowi. A ten: - Nu było tak od razu... I przedarł monetę na pół... aby kolgerkowy dzień był choć troszkem weselszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak TWA ... uwilbiam smysy od ciebie ! :D Właśnie jest u nas Buchaj-erotoman-gawędziarz i wiesz .... co będę dalej pisała ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być trendy..wszystko mi jedno :p 11 września: Niewygodne fakty to moja nowość...czy kiedyś dowiemy siem dlaczego dwie wieże WTC miusiały zniknąć na zawsze z krajobrazu NiuJorka? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kilkuset oszołomów nie wie co to cywilizacja i tolerancja zginął tam min mój znajomy z ogólniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam jeszcze napisać ze pracę wykonuję a ona się mnoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezeska w papiórkach to siem tylko ja mogem polapac:P nie ma to jak tajny elldissowski kod ukladania papiórków:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×