Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

tam jedna taka sucz pracuje:O a taka fajna P, a G jest jednoczescnie szefowom P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka...zostałam przezd chwilom uświadomiona, że kolejny specyfik medykament bendzie tyle kosztował, że zabraknie mi na cebulem;) Jutro idem na swój róg żebrać...może cuś skapnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narcissus jonquilla zapukał do mych drzwi i powiedział, że chce u mnie stać i pokazywać jakie ma pienkne trombki... ;) zgodziłam siem i tera oboje patrzymy sobie w oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś olałam pracę!! wyobrażacie to sobie??? tylko jedna mała wizytka i tak poza tym nic sluzbowego!! a ze zapomniałam telefonu to luz poośmiorny:D idę jeść ogorki konserwowe:P TWA podeslac Ci cebuli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka amigo Ty moja... prezento zapakowany!!!teraz czekać musisz na mój wybitny post...a potem sikać bendziesz po nogach jak poczujesz jedwab niespodziewanki na aksamicie swojego ciała!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 Marca - Światowy Dzień Obrony Cywilnej 1 marca 1972 r. był dniem narodzin Międzynarodowej Organizacji Obrony Cywilnej - jako organizacji międzynarodowej. Organizacja ta uchwaliła na swoim IX Zgromadzeniu Ogólnym, że dzień 1 marca każdego roku będzie obchodzony jako Światowy Dzień Obrony Cywilnej. Pod pojęciem Obrony Cywilnej należy rozumieć zapewnienie bezpieczeństwa ludziom, ich mieniu i środowisku przed wypadkami i klęskami każdego rodzaju. Z tych powodów niezbędne jest wyposażenie społeczeństwa w wiedzę i umiejętności ratownicze z zakresu bezpieczeństwa i pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, uświadomienie znaczenia ochrony ludności, środowiska i mienia oraz wykształcenie właściwych zachowań w sytuacjach zagrożeń. Zgodnie z przepisami prawa - obrona cywilna RP jest pozamilitarnym elementem systemu obronnego państwa i stanowi kompleks wewnętrznie skoordynowanych przedsięwzięć o charakterze planistycznym, organizacyjnym, szkoleniowym, logistycznym i inwestycyjnym. Elementy powyższej definicji świadczą o humanitarnej istocie obrony cywilnej. Zgodnie z Protokółem I do Konwencji Genewskich z dnia 12 sierpnia 1949 r. dotyczących ochrony ofiar międzynarodowych konfliktów zbrojnych do humanitarnych zadań obrony cywilnej należy: Służba ostrzegawcza; Ewakuacja; Przygotowanie i organizowanie schronów; Obsługa środków zaciemniania; Ratownictwo; Służby medyczne, włączając w to pierwszą pomoc oraz opiekę religijną; Walka z pożarami; Wykrywanie i oznaczanie stref niebezpiecznych; Odkażanie i inne podobne działania ochronne; Dostarczanie doraźnych pomieszczeń i zaopatrzenia; Doraźna pomoc dla przywrócenia i utrzymania porządku w strefach dotkniętych klęskami; Doraźne przywrócenie działania niezbędnych służb użyteczności publicznej; Pomoc w ratowaniu dóbr niezbędnych do przetrwania. Organizacje obrony cywilnej w okresie pokoju mogą również współdziałać w zwalczaniu klęsk żywiołowych i zagrożeń środowiska oraz usuwaniu ich skutków, organizowanym i prowadzonym przez inne organy. Obrona Cywilna stanowi system o sprecyzowanych zadaniach, strukturach i formach działania. Jest zespolona ze wszystkimi szczeblami administracji państwowej i samorządowej, podmiotami gospodarczymi organizacjami społecznymi oraz z całym społeczeństwem. Siłą obrony cywilnej jest powszechność, oznacza to, że wszyscy obywatele uczestniczą w ochronie ludzi, którzy znaleźli się w sytuacji zagrożenia. Co siem pije z okazji tego świenta? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OBRONY CYWILNEJ też jest drugiego marca a niektórzy piszom , że w pierwszy piątek miesionca...nieważna!!! W miesioncu kotkuf...dni do obchodzenia jest cała masa!!! czekajom nas święta zajebiste...np.europejski dzień somsiaduf:P Aha przypominam po cichu 10-tego dzień chopa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym dniem ogłaszam, że ... nie zamierzam się bronić ! :D Wiecie przed czym ... No ... chyba, że wybitnie nietrafiony frajer ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEEEEEEEEEEEEEEE Nie płacz....................Pan jest laskawy...dzisiaj dał TWA 198 groszy do koszyczka...a ponieważ TWA ma odmrożonom od tego gorąca górem człowieka kupiła se tubkem!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×