Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

W spółce Musimy Pić pije się dzisiaj małe MB ! :D A Flowka pracuje od rana okropnie i wydajnie ! :D Po południu randka ... kolejny niewypał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt Flowka, nie ma żadnej pewności, że do tego, do czego jest przeznaczony bendzie siem nadawał ;) Czy jesteś już w posiadaniu przyjmniej 5 trombek? a tak na poważnie _KL_ to nie som doświadczenia, których jesteśmy z Flowkom spragnione:( Aha i chcialam siem przyznać...dzisiaj miałam minutem tęsknoty i jednom łezkem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie trombki TWA ? :D Jezdem spragniona ... napojów ! :D Posprzątane, wylizane, wydezynfekowane ! Pitownia zamknięta ! Pijawkę rozliczyłam a DB zawiózł ! :D Teraz oczekiwanie na kasę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam...hehehe....oczywiście znalazałam wszystki karteluszki, o których myśłalam, że siem jusz na wysypisku rozleciały!!!:P W nocy obserwowałam z odleglości 2 metruf 23 centymetruf dzieciństwo i wczesnom młodość Hannibala...zdecydowanie mam inne upodobania kulinarne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z WIELKIEJ TEŚKNOTY o rzelaskah Gdyby Telekomunikacja Polska produkowała żelazka, to w sklepach nigdy byś ich nie mógł znaleźć. Żeby dostać jedno żelazko musiałbyś złożyć podanie, zapłacić i czekać przeciętnie 5 lat (rekordziści - 30 lat). Po otrzymaniu zaoferowaliby Ci super specjalna ofertę promocyjną na... prąd. Oferta byłaby przymusowa i polegała na tym, że przy każdym prasowaniu powyżej 12 godzin masz 10% zniżki, ale za to każde krótsze kosztuje Ciebie 20% więcej. Rząd oczywiście dla Twojego dobra utrzymywałby monopol na sprzedaż żelazek z wyjątkiem 3 wybranych gmin na terenie kraju. -------------------- Gdyby ZUS produkował żelazka, to przez całe życie oddawałbyś 10% swojego dochodu co miesiąc, po to żeby na starość otrzymać stare, używane urządzenie, które oni dostali z darów. Za to serwisowanie żelazek odbywałoby się w marmurowym pałacu, gdzie na jednego klienta przypadałoby 3,65 pracownika. -------------------- Gdyby PKN Orlen produkował żelazka, mógłbyś je kupić w każdym sklepie, przy czym ich cena rosłaby średnio 30% powyżej inflacji rocznie. Każda kolejna podwyżka byłaby tłumaczona wzrostem cen metalu na świecie (zwłaszcza wtedy, gdy drożałyby metale, które nie są używane w produkcji żelazek), natomiast obniżki byłyby tylko promocyjne. W zasadzie obniżka polegałaby na tym, że żelazko przez pewien czas jeszcze nie zdrożeje. -------------------- Gdyby PZU-Żelazko produkowało żelazka, to wkrótce po rozpoczęciu działalności parlament kazałby Ci kupować co najmniej 1 żelazko rocznie z możliwością dokupienia następnych. Policja mogłaby Ciebie nachodzić w domu, żądać okazania dowodu opłaty za ostatni kupiony przyrząd i wlepiać Ci mandaty za nieostrożne prasowanie. W przypadku gdybyś nie miał wykupionego ważnego żelazka zostałbyś wyrzucony z mieszkania, a wszystkie pokoje zaplombowane. Oczywiście dla Twojego dobra. -------------------- Gdyby Kopalnie produkowały żelazka, to dzięki rządowym dotacjom byłyby trzecim co do wielkości producentem na świecie. Co prawda ich żelazka byłyby znacznie droższe niż inne, a sama firma wykazywałaby ogromne straty. Każda próba zamknięcia dowolnej fabryki kończyłaby się strajkami i zamieszkami ulicznymi, dzięki czemu powstałby specjalny program restrukturyzacji przewidujący 10.000 złotych odprawy dla każdego pracownika, który dobrowolnie odejdzie z firmy i zysk w wysokości 10 zł na każde 350 wyprodukowanych żelazek w 2013 roku. -------------------- Gdyby Microsoft produkował żelazka, to 95% desek do prasowania i 99% prądu nie obsługiwałoby żelazek innych firm. Każda zmiana żelazka wymagałaby nowej deski do prasowania lub przynajmniej upgrade`u do nowszej wersji, na co oczywiście przez pewien czas byłaby promocja. Oczywiście czasem występowałby wyjątek krytyczny 00FF2546502 w module IRON XC3656121 co wymagałoby rozpoczynania całego prasowania na nowo. Po pewnym czasie firma wypuściłaby na rynek Żelazko Millenijne, które różniłoby się od poprzedniego Żelazka `98 tym, ze byłoby bardziej niestabilne, ale za to miałoby ładniejsze przyciski. -------------------- Gdyby Telewizja Polska produkowała żelazka, to niezależnie od tego jakiej firmy żelazko posiadasz (i czy w ogóle je używasz), musiałbyś płacić abonament. Abonament byłby mniejszy, gdybyś nie posiadał żelazka, ale jedynie deskę do prasowania. Od czasu do czasu konkurencyjna firma prywatna sprowadzałaby super żelazka (np. z Japonii i Korei) na rynek za dodatkowa oplata. TVP zamiast zaoferować lepsze żelazka domagałaby się od urzędników zamknięcia wszystkich innych firm stosujących w jej mniemaniu \"nieuczciwe praktyki\". Szczytem technologicznej myśli TVP S.A. byłyby nieciekawe i często psujące się wyroby reklamowane często jako \"Złotepolskie\" żelazka. ------------------- Gdyby Zarząd Dróg i Mostów produkował żelazka, to nowy model powstawałby średnio co 15 lat, natomiast stare byłyby remontowane tylko w przypadku spowodowania bardzo dużej ilości katastrof. W pewnym momencie rząd przedstawiłby program budowy super autożelazek z następującymi założeniami: 1. powołuje się nowa firmę \"Autożelazka Polskie\". 2. zabrania się wszystkim innym produkowania jakichkolwiek żelazek. 3. głównym udziałowcem Autożelazek Polskich jest rząd i wybrana przez urzędników firma prywatna. 4. Za państwowe pieniądze produkuje się żelazka, natomiast prywatna firma otrzymuje zyski ze sprzedaży. Po 5 latach program zakończyłby się potężną aferą, po której nowy rząd ogłosiłby kolejny pomysł na \"Autożelazka\", w wyniku którego do 2010 roku ma w Polsce być 100 nowych autożelazek dla 300 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanki tylko jedne bo firanki nie są zgodne z tryndem;):P jako osoba mocno związana z tryndami muszę je reprezentować: sobą, BB, domem i innymi przyległościami jedyne które mi zostały udają że utrudniają bezpośredni kontakt z sypialni z moimi sąsiadami, biurowcem po przekątnej i jedną z głównych wylotówek z W1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tyż idę po herbatę możliwe że brzoskwiniową ale że mam trochę stopni do pokonania i będę myśleć /zdarza mi się myślenie/ może się okazać że zrobię inną ale tyż zieloną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój komputer napisał do mnie list:P kazał nacisnąć restart button bo jak nie to wybuchnie:P /od ciągłego popychania neta/ a jak ja mam nacisnąć jak nie mam takiego buttona?? a niech wybucha , może następny będzie miał odpowiednia ilość dziur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super!!! nie dojdziesz w samotni pomogem CI ;) Bo jeszcze nie wiesz ...wczorajszy dzień był przełomowy...ponieważ truskawki zmieniły swe przeznaczenie i teraz majom za zadaniedelikatnie dotykać P+P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrazek z G... gdzieś mieście...ładny lokalik...przy stoliczku siedzom : Flowka w spodniach(bo deszcz pada) i frajer ;) Relacja z obserwacji: Sukces rozmuf zależy od jednomyślności, ale równie cenne mogą się okazać rozwiązania cząstkowe lub częściowe uzgadnianie stanowisk, to znaczy...ponowne jusz bardziej gruntowne rozpoznanie terenu przyszłych negocjacji. Identyfikacja problemuf, ewentualna transformacja, by kwestie decyzyjne nie były w żaden sposób powodem konfliktuf. W tym miejscu dominuje Flowka, gdyż zdecydowanie woli współpracę niż nagły zgon. Umiejętność radzenia sobie z emocjami własnymi i emocjami frajera, zwłaszcza w sytuacjach trudnych (np. w sytuacji rozbieżności poglonduf) jest mocnom stronom Poszukiwaczki, dlatego też jeżeli kandytat spełni oczekiwania, bendzie dopuszczony do wnętrza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby przejść przez casting i być dopuszczonym to ... nie wiem co trzeba ale trzeba oczarowac Flowkę i błysnąć entelegencjom itd, itp. ... :D Czy oczarował ? ... hmmm ... ma cuś w sobie a reszta siem zobaczy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po małżeńskiej kłótni mąż kładąc się do łóżka mówi do żony: - Dobranoc matko ośmiorga wrzeszczących bachorów. Na to żona nie pozostając dłużna odpowiada: - Dobranoc ojcze jednego. __________________________________________________________ Mąż pojechał na wczasy. żona w domu, on się bawi. Mijają trzy dni, aż tu telegram: - Sprzedaj radio, przyślij mi 200 złotych... OK - żona zrobiła co jej kazał, mijają dwa dni, a tu telegram: - Sprzedaj TV, przyślij mi 1000 złotych. Cóż było robić - sprzedała, wysłała... Tydzień później telegram: - Sprzedaj meble, przyślij mi 1500 złotych. Sprzedała i to, wysłała, i myśli - jak on się ma dobrze bawić, to ja też. Mąż wraca, a ona jedzie na swoje wczasy. Po paru dniach telegram: - Przesyłam 300 zlotych, kup radio... __________________________________________________________ Przychodzi mąż do domu z pracy, a głodny był jak diabli, wiec mówi do żony: - Daj mi obiad! Żona na to: - Czy otworzyć ci puszkę? A mąż: - Cipuszkę później, teraz daj mi jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec na dzisiaj bytności na kawce...;) ja idem do The Woodsa a TY Flowka? ;) ? po co ja siem pytam...przecież na trawiastej i Derek i Burke i Karev i O\'Malley i Marci Richard...;) jak oni siem wszyscy pomieszczom? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak zapowiedzialam niekończoncza siem opowieść o wszelakich świetach w toku... 03.03 to : Bułgaria - Święto Wyzwolenia Gruzja - Dzień Matki Japonia - Dzień Dziewczynki (odpowiednik Dnia Dziecka) Libia - Deklaracja Władzy Ludowej Malawi - Święto Męczenników Sudan - Dzień Jedności Narodowej Międzynarodowy Dzień Pisarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o p[oranku . Międzynarodowy Dzień Pisarzy to mnie kręci ! :D W końcu piszemy tu już tak długo, że ... same jesteśmy pisarkami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też kręci...jak widać rozkrencam siem coraz bardziej ;) witam o poranku!! Obudzila mnie wylana zupa więc idem se kupić 2000 gram 550 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×