Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Po czym poznać, że twoja kobieta/twój mężczyzna ma kogoś w sieci: 1. Ostatnio zwykł/a siedzieć nago przed komputerem. 2. Po wylogowaniu się, zawsze pali papierosa. 3. Zaczęł/a upiększać Twoje stanowisko komputerowe kwiatkami, wstążeczkami i kolorowymi miśkami. 4. Każdego ranka monitor jest zaparowany. 5. Doszedł/ła do perfekcji w pisaniu na klawiaturze jedną ręką. 6. Czyni sarkastyczne uwagi, że Twój sprzęt; potrzebuje upgrade\'\'u. 7. Widoczne ślady szminki na joysticku lub myszce. 8. Kiedy się kochacie, bębni Ci palcami po plecach. 9. Coś, co zapchało drukarkę, to nie kartka, tylko stringi lub prezerwatywa. 10. Ilekroć wchodzisz do pokoju, na ekranie widzisz główną stronę jakiegoś serwisu dla kucharek lub samochodziarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na 24 godziny;) za za niecałe 23 gdziny świętujemy... hoho do filma chwila...trza kartuszki wysłać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozprawa o wstydzie. Kobieta jako istota bardziej złożona odczuwa wstyd pięć razy w życiu, natomiast mężczyzna wstydzi się tylko dwa razy. Tak więc kobieta odczuwa wstyd: pierwszy raz jak robi to pierwszy raz, drugi raz jak robi to pierwszy raz ze swoim mężem, trzeci raz jak pierwszy raz zdradza swojego męża, czwarty raz jak pierwszy raz bierze za to pieniądze, i piąty raz jak pierwszy raz musi za to płacić. No cóż mężczyzna istota prosta wstydzi się: pierwszy raz jak nie może drugi raz i drugi raz jak nie może pierwszy raz. oto jedno z najlepszych z seria facet /faceci som jak... FaCeT JeSt JaK KlAtKa - NaJwAżNiEjSzY W NiM PTASZEK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shit:O u BB ostatnio ciągle o samochodach:O już ja sobie zaraz z nim pogadam:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero 8.50 a ja już zmęczona;) chyba muszę urlop wziąć a to BB by się zdziwil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak małemu dziecku zacznę filmy ograniczac!! najpierw naoglądasz się stresujących filmów a potem spać nie możesz;) dobra kawka świeżo zmielona /tchibo pearlbohnen/ z mleczkiem z pianką i czekoladką:) jak nie lubisz z mlekiem to nową zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama se zrobiłam bo siem nie mogłam doczekać ani ustosunkowania ani kawy:P Ankieta Czy Twoje życie potoczyłoby się inaczej, gdybyś mogła je zmienić? * Wszystko byłoby inaczej *Tak samo - jestem zadowolona *Niektóre rzeczy bym poprawiła *Żyłabym z kim innym, gdzie indziej * Podejmowałabym lepsze decyzje czekam na odpowiedzi...rozbudowane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka kawka całkowicie mi odpowiada Elldiska ... trafiłaś w mój gust ! :D Siem stosunkujem : Zmieniłabym wszystko ! Wystarczy ? :D Idem juz - mam sprawy do załatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezeska wylewaj swoją już stawiam świeżutką:) \\_/> ja mam w większości wypadków no connection!! więc i problem z dostawą kawy:P rozbuduję odpowiedz na ankiete później bo jadę do niebieskiego miejsca :O;(😠 a nawet 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh znowu jezdem sama...😭 poszły se zarazy... Ale mam nowego pożondnego zgryza bo wlazłam na A(oczywiście przez przypadek) szukajon informacji o wypasionej czibce jakom pija _KL_a tu pewno kawuf i to takich jak lubiem same oryginały, o których w naszych sklepach można pomarzyć!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent dla ukochanej Flowki Pewna TWA zapragnęła kupić swojej ukochanej imieninowy prezent, a że były ze sobą ze sobą dopiero od niecałych 2 lat, po dokładnym zastanowieniu, postanowiła kupić jej parę rękawiczek - romantyczne i nie za osobiste. W towarzystwie _KL_ , posza do domu towarowego i kupiła rękawiczki. _KL_ natomiast, w tym samym czasie, kupiła sobie parę paseczkuf. Podczas pakowania nieuważna ekspedientka zamieniła zakupy tak, że _KL_ dostała rękawiczki, a ukochana paseczki. Bez sprawdzania, co jest gdzie,TWA wysłała prezent do swojej Flowusi ...wielkiej sympatii dołączając następujący list: \"Kochanie, ten prezent wybrałam dla Ciebie właśnie taki, ponieważ zauważyłam, że nie nosisz żadnych, kiedy wychodzisz wieczorem lub przyjeżdżasz do mnie. Gdybym miała kupić dla _KL_, to wybrałabym długie z guziczkami - ona już nosi takie krótkie i łatwe do zdejmowania. Te są w delikatnym odcieniu, jednak ekspedientka, która mi je sprzedała, pokazała mi swoją parę, którą nosi już trzy tygodnie i wcale nie były poplamione czy zabrudzone. Przymierzałam na niej te dla Ciebie i wyglądała naprawdę elegancko. Chciałabym jako pierwsza je na Ciebie włożyć, tak by żadne inne ręce nie dotykały ich przed tym, jak się z Tobą zobaczę. Kiedy je będziesz zdejmować, nie zapomnij ich trochę nadmuchać przed odłożeniem, albowiem całkiem naturalnie, że będą po noszeniu trochę wilgotne. I pomyśl tylko jak często będę je całować w tym roku. Mam nadzieję, że będziesz je miała przy sobie w wtorkowy wieczór. Z całą moją miłością, TWA PS. Ostatnio w modzie jest noszenie ich odrobinę wywinięte tak, by było widać trochę futerka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam siem co do tego, że nie noszem !!!!!!!!!!!! A jakie były komentarze jak byłam w W i dom obwieszony był paseczkam które schły ? :D Czekam, czekam z utęsknieniem na paczkem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z niebieskiego i jeszcze raz tam będę jechac:O nie lubie, no nie wiem czemu nie lubie:O jak poważna ma być odpowiedź na ankiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiadam, niezbyt składnie i ładnie /nie mogąc się doczekać odpowiedzi o powagę sprawy/ gdybym mogła moje życie zmienić potoczyłoby się inaczej powstaje kwestia czy chciałabym je zmienić idąc w myśl myśli;) lepiej grzeszyć i później żałować niż żałować że się nie grzeszyło, powinnam zadać sobie pytanie co chciałabym lub nie zmienić i mimo brzęczącej mi w uszach myśli jednak część rzeczy bym zmieniła i to nie wszystkie grzeszne:P niektóre rzeczy bym poprawiła /oczywiście za innych bo ja robię wszystko perfekcyjnie/;) z kim innym pewnie nie, bo kto by zarobił na moje waciki???? ale czy gdzie indziej? możliwe wiem że jedna decyzja byłaby inna , nie wiem czy lepsza:) o! więcej mi się nie chce pisać:P i tak swoją duszę otworzyłam tylko przed Wami dwiema;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkie forum
Nowiutkie forum dla kobiet, na poziomie, z mozliwoscia wklejania fotek, moderowane, bez koniecznosci podawania hasla za kazdym razem kiedy chce sie napisac posta... http://www.noweforumkobiet.fora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i gdzie indziej dusze i serce otwierac?? mowy nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×