Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowko Piękna - Poszukiwaczko bezkutecznie frajera(frajeruf):P Ja TWA jestem jedynym podtrzymywaczem Ciem na duchu, który przylega idealnie, dopasowujanc siem do Twoich niezaspokojonych potrzeb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te nr obowiązkowe? bo już zapomniałam nr strony ale chyba 599/23 dzien ciężki 1/ bolą plecy w części przyszyjnej /starość nie radość - zawiało mnie/ 2/ trza było opić mesia /kac/ 3/ ciężki dziś żywot pracowy bez przyjemności aha, save the last dance for me - jedna z moich ulubionych piosenek nowa scenografia okropna;) nie znam autora niestety żeby to powiedziec;) ale kiedys ten program się doczeka na pewno piękniejszej;) jestem fanką maseraka ale tylko z M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze fajny podtrzymywacz widziałam dziś w MD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i za oknem jakiś kot drze japę!!!!! nie jestem fanką kotów:O 599/25 chyba bo zapomniałam o tych nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
599/26 a) obowiązkowe b) musi być inaczej c) zbliżamy siem do 600x30 ;) d) scenografia ta sama ściemniali przez pół roku ludzikuf e) ras takie tango z Maserakiem i mogem odejść z tego świata f) mojej szyi pół nie ma g) pracować trzeba, żeby mieć za co kupić groszek h) smys byl zbyteczny.. ..domyśliłam siem, żem persona non grata i) _KL_ 👄 fajnie że jusz jesteś j) co podtrzymywały te podtrzymywacze w MD? DRZWI? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
599/27 podtrzymywacz był trzymany przez 4 różne osoby , był ofkorz haj kuality, de best edn in przeżyłam szok jak się znalazłam w \"moim\" MD!! tam handel jak na bazarze:O smys sam wychodzi :) tzn ja popycham ale sam siem pisze i podkłada do wyjścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i się zastanawiam czy bym nadążyła za Maserakiem:P 599/30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
600/1 i teraz mogę zlec na jakiejś kanapie i cierpiec;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja naprawdę nie mogę mieć nic normalnego TWA ? Stara torba się robię to i mądrzeję ! A miejsce się znajdzie ... taras duży !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siem domagaj ! Żmijem wyhodowałam na własnej klacie ! :D Domaga siem i domaga ! :D Myślisz, że to siem należy ? ... to dobrze myślisz ! :D Jesteś fantastycznie niezastąpiona TWA ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drzewo wielgaśnie majestatycznie w mroku mgły... w blasku ksienżyca... sunie po bagnach ...ma czerwone iskrzonce oczy i wenże zamiast gałenzi i broni świentej ziemi Indianuf!!! A Jontek wpadł Flowka...bo nie ma zbrodni doskonałej...nawet w filmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam zamiara wykładać domom rzelaskami, laptopami, aparatami, kamerami, telewizorami, kinami domowymi, komputerami, nasadkami nasujoncymi, nasadkami goloncymi, ekpresami do kawy, lokówko-suszarkami, wagami, ciśnieniomierzami i innymi produktami :P to mój jeden znajmondrzejszych postuf napisanych pod przemożnym wpływem FUGI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bycie olimpijczykiem też nie mam szans... dalej boli😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezeska kazała mi polować na oczy... ale ja nie umiem tak radośnie tworzyć przez 15 postów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądająca się w lustrze żona do męża: - Powiedz mi, kochanie, za co ty mnie tak kochasz: za piękną buzię, czy za rewelacyjną figurę? - Za poczucie humoru - odparł mąż. powinnam napisać zdarzenie autentyczne:P:D:D:D:D:D:D [warla się ze śmiechu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda ortodoksyjna para Żydow przygotowuje się do slubu. Poszli do rabina, aby zadać mu pare pytań. - Czy to prawda, że kobieta i mężczyzna nie moga ze soba tańczyc? - Tak to prawda - odpowiada Rabin - Z powodów moralnosci kobieta i mężczyzna moga tańczyc tylko osobno. - Nawet, jesli sa małżeństwem? - Tak. - A co z seksem? - Będziecie małżeństwem, więc nie ma żadnego problemu. - A możemy próbowac różnych pozycji? - Oczywiscie. - Kobieta może być na górze? - Jak najbardziej. - Możemy to robić na pieska? - Jesli lubicie . - A na stoaco? - Na stojaco kategorycznie nie! - Ale Rabbe, czemu na stojaco nie? - Bo to może skończyc sie tańcem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy śpicie?? czy na oczy szanse dajecie?;):D nawet na spotkania mogę wychodzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×