Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowka nie spędzi dzisiejszej nocy na dworcach ale ... w samochodzie ! Pijawka siem rozchorowała i problem dojazdu siem wyjaśnił ! Muszem go samochodem zabrać do domu ... inaczej go nie wypuszczom ! Dobrze jest mieć przyjaciółkę z pojazdem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden problem nie znika sam :( [widocznie TWA ma życiowego pecha, bo jak nie ruszy swojom zielonom czuprynom i nie pomyśli... to nic siem samo nie zrobi] Dostałam łapuwkem poland\'s favorite halva ;) dostarczem swemu organizmowi tonem cukru!!! więc poczujem powera !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mnie nie ma bo jestem u Cioci na imieninach ! ;) Jak wrócę to się zamelduję ! :D ale zanim zrobiem siem na zielono to powiem Wam kochani, że dziś DZIEŃ MĘŻCZYZNY!!! Oraz Święto Banknotuf...zdecydowanie bardziej to mnie jara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki meldunek z wyprawy: Pojechałam, widziałam ... było mnóstwo pijawek i mnóstwo rodzin tych pijawek i fan-club Grubego ! :D Było zajefajnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celowo ominęłam H ;) cuś filmomaniakuf: trailer - zwiastun remake - realizacja nowego filmu na podstawie scenariusza filmu dawniej już zrealizowanego. prequel - kolejna część filmu, ale opowiadająca o wydarzeniach, które miały miejsce chronologicznie wcześniej. sequel - chronologiczna kontynuacja historii opisanej w innym filmie, książce lub grze komputerowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba siem zastrzelem z wrazenia ! :D Bardzo dziwne jest, że odezwał siem stary frajer i to cham na dodatek ! Z pijawkom w domu jest fajnie ... cus zrobiło mu dobrze, że zaczyna w końcu dorastać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiechnięta brunetka
ja mam ochote na kawke ale w milym towarzystwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaczoł siem drugi odcinek tańca z gwiazdami...na razie Ewa nic nie pokazała...ale dzisiaj porombany quickstep..najszybszy taniec stardardowy...ale mnie najmniej przekonuje, pomimo trudności podskokuf czy wykopuf w powietrze ale laski majom super bajeczne suknie :D stawiam, że sym Tuhajbeja nas pożegna...a Ty Flowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze do TzG ...po raz kolejny bendzie tak, że wygra ten kto jest popularny wśród małolatuf a nie ten co świetnie tańczy Dlaczego flowka siem nie zdobranocniła to nie wim...przecie ma narzędzie pracy, bo pijafka złagodniala w dyscyplinie...ten przysłowiowy bat w powietrzu jest jednak nieodzowny ;) zamiast znencać siem na B powinna tłuc komary w moich jeziorach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż raz nie denerwuje mnie latajonca reklama, bo kocham Sforem i cieszem siem ogromniasto, że bendzie znuf !!!:D Czy może jest jeszcze ktoś chentny by spendzić ze mnom swój urlop...atrakcje dzień i noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×