Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowka za mało wypiłaś MB..zdecydowanie za malo wiadomo, że jak siem patrzy na Polsze ...LaMija mieszka u góry a TWA na dole w lewo ;) Wściekłam jezdem aż mi piana z pyska leci i zara zaczynam pić mam pół litra i litr...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam na bagnach :( idę sie sponiewierac, si ju lejter 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje miejsce zasiedłenia jest grypowe A ja idem siem zlostować...może siem wtedy odnajdem ;) i toczem dziś wielkom walkem z pokusom, żeby nie pójść i nie wykupić wszystkich erotycznych batonikuf: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia z niebieskiego:( od samego rana:( tel. padł z wyczerpania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja:) w końcu jestem tu służbowo nie prywatnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy często robicie coś dla świętego spokoju, żeby nie wywoływać konfliktów z najbliższymi, awantur, czy raczej staracie się postawić na swoim, nie przejmując się konsekwencjami? Czy jeśli robicie coś nie po swojej myśli, tylko zgodnie z oczekiwaniami lub za namową innych, to później okazuje się, że to był dobry wybór? A może trzeba było zrobić po swojemu? Czy masz jakiś stosunek do stosunku po stosunku Flowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z własnej nieprzymuszonej prawie woli robilam dzis cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picie z flaszki rozumiem:P ale picie kartonika wcale:P kartonik mozna porwać lub w geście rozpaczy pożreć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba że flaszka umieszczona jest w kartoniku i z lenistwa się flaszki nie wyjmuje:P soki z kartonika są niezdrowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pijem z flaszki...jeszcze sztajmesiara nie jezdem...mieszam dwie zawartości w zielonej szklanej...ale mam zryty humor...jutro mam iść jeść sałatkem darmowom i co bendem tak siedzieć z nosem na kwintem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picie z flaszki na przystanku na pożegnanie może być zabawne:P szczególnie jeśli wcześniej się opróżniło już jakąś flaszke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×