Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Zalecenie na jutro : z okazji święta (wiadomo jakiego) wszystkie posty mają być optymistyczne i pogodne ! :D Raz w roku nie będziemy narzekać na BB, Przystojnych i frajerów ! DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku w ten piękny dzień ! 🌻 Rano w pracy brak prądu - potem się serwer nie chciał włączyć ... już myślałam, że dzisiaj będę bezrobotna ! Ale jestem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Klich » Zbędny balast Terminarz wypełniony masz na dzisiaj I nie ma w nim już miejsca dla mnie Więc bardzo proszę mnie zapisać Ja wiele czasu ci nie zajmę Straciłam go i tak za dużo Straciłam go już bezpowrotnie A teraz cisza jest przed burzą I ktoś tu zaraz pewnie zmoknie Refren: W tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało na raz A ja przy tobie czuję się jak zbędny balast W tym rzeczy sedno leży że nic nie jest jak należy Już na tobie mi zupełnie nie zależy Terminarz wypełniony masz na dzisiaj I nie ma w nim już miejsca dla mnie Więc bardzo proszę mnie zapisać Ja wiele czasu ci nie zajmę Chcę szybko złożyć rezygnację I dostać medal za cierpliwość A ciebie proszę o owacje Gdy tylko znajdę nową miłość Refren: W tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało na raz A ja przy tobie czuję się jak zbędny balast W tym rzeczy sedno leży że nic nie jest jak należy Już na tobie mi zupełnie nie zależy JAK ZAJRZYCIE DO @ TO POSŁUCHACIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow111
witam, to ja w sprawie ankiety... Ankieta Czy Twoje życie potoczyłoby się inaczej, gdybyś mogła je zmienić? * Wszystko byłoby inaczej *Tak samo - jestem zadowolona *Niektóre rzeczy bym poprawiła *Żyłabym z kim innym, gdzie indziej * Podejmowałabym lepsze decyzje wydawaloby sie ze proste to pytania ale gdybym cos zmienila to czy doszlabym do punktu w ktorym poznalam obecnego partnera z ktorym chce juz byc do konca...? a zamiast zyczen z okazji dnia kobiet przedstawiam klucz do lepszego zycia-- mamy od miesiacas swoja partie- partie kobiet- zalozona przez pisarke Gretkowska- jak znajdziecie chwilke to zobaczcie sobie http://www.polskajestkobieta.org/index.php/?page_id=43 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Manuela!!! naweł koło jest w mojej dzielnicy...muszem zadzwonić po szczegóły !!! A tu mamy partie Kafkowom...ech słowo partia siem niektórym -eufemistycznie powiem - źle kojarzy...to też jest KAFKOWO-ANANASOWY TEAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie czarne Flowka????????????????? białe okienka i czyściusieńkie!! nie ma to jak Ciem w k u r w i przydupas z ranka ...i izby pozamiatane i przedsionki...i szwunka siem ma takiego, że hej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w życu nic nie jest ani białe ani czarne i że białe to jest często czarne co sie ukrywa, a czarne to czasami jest białe co sie dało nabrac.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałatka teściowej składniki: puszka fasolki puszka kukurydzy przynajmniej 5 jajkuf pietrucha zielona pieczarki marynowane keczup łagodny majonez cuś do przybrania robimy: - fasolka -keczup -jajka -majonez -kukurydza -majonez -pieczrki -pietrucha -majonez -przybranie!!! obowionskowa szklana przeźroczysta miska...wtedy zajebiście wyglonda na stole! a czemu nie chcesz zrobić kluskowej albo zielonej? som też pyszne nie muwionc o mojej żydowskiej wzbogaconej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA❤️ miło mi bardzo! dajcie tego MB-tez nie chce mi sie nic kumać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MB dająw firmie Musimy Pić ! Nie wiem LamIja gdzie mieszkasz ale podejrzewam, że zbyt daleko abym dojechała ... prędzej bym wypiła po drodze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, daleko.... miało byc tak pknie to bys samolotem przyleciała i zieleniak u nas zamkneli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka wiosenna z jajkami Składniki: - 6 jajek - 15 dkg gotowanej szynki - 1 ogorek salatkowy - mala glowka kapusty pekinskiej - peczek rzodkiewek - pojemnik (20 gram) jogurtu naturalnego - 2 lyzki majonezu - 1-2 lyzki curry - sol, bialy pieprz mielony, rzezucha Ugotowac jajka, odlozyc do wystygniecia. Umyc ogorek salatkowy, pokroic go wzdluz na cwiartki, a nastepnie w plastry. Rzodkiewki rowniez pokroic w cwiartki, pekinska umyc i pokroic w paski, szynke gotowana pokroic w kostke. Jajka gotowane pokroic w szostki. Wszystkie skladniki dokladnie wymieszac. W osobnej miesce wymieszac jogurt z majonezem, doprawic do smaku sola, mielonym bialym pieprzem i curry. Takim sosem polac wszystkie skladniki, posypac rzezucha. wersja podstawowa pomidor ogorek zielony rzodkiewki szczypior sałata jajka mozna dodac parykem np. pomaranczowom majonez z jogurtem i zielona pietra na wierzch tej nie mieszac tylko zalac sosem żydowska wzbogacona: ziemniaki cebula biała lub czerwona ogórek konserwowy pieczarki marynowane jajka(5) majonez zielona pietra do ozdoby tom można miąchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy \"u góry tylko w prawo \" ? W prawo jak się patrzy na mapę czy jak się stoi w swoim mieście ? TWA --> przepisy skopiowane ... będziemy robić ze smarkatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×