Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowka rozrysowuje grafik 14 wpychań a ja zasuwam do APO, uruchomić biometryczne dopasowanie, bo kcem specjalizować siem w fizyce nuklearnej i zbudować new źródło energii, bo nigdy nie wiadomo czy kiedyś nie zapadnom - za wszystkie grzechy świata - wielkie ciemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka mój fantastyczny rosołek gotowy, wprawdzie nie poodkurzane ale to pryszcz;) dzisiaj bendom królować zmysły a z nich emocji co nie miara. Oby tylko ten Kwiat Magnolii nas za bardzo nie odurzył ?! :D Kafka w zupełnie innym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam tu siedziec codziennie po obudzeniu i zaraz po 16....bo wowczas na kawe zawsze mam ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Miska słonecznika, gwiezdny pył i my dwie na łososiowej pod kudłaczem, to jest to, co uwielbiamy :D No i wiadomo !!! dostawa pifka nastompiła... fluidy flowkowe po Wrocku latajom;) No i magnoliowy ciuch, w którym Bella wyglonda pienknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcem siem ukwiecać a wiecie gdzie tych kwiatów jest full? na Krzykach okolice Sudeckiej i Jarzębinowej. Lubię je od lat wielu wielu i chadzałam tam swego czasu żeby właśnie je oglądać. Są w Parku Południowum ale mało. Lubie magnolie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko!!! We Wrocku goronco ;) fajnie by było gdyby ciepło sobie ode mnie nigdzie nie poszło!!! 28.10 Dzień Odpoczynku Dla Zszarganych Nerwów był ...wyleciał mi z głowy a tylko dlatego, że Przystojny zajmował siem kojeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwszego dnia miesiąca ponurego... Już płoną miliony zniczy, barwnych ogników na znak że pamiętamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Cisza osiedlowa oznacza, że mamy długi weekend. Wprawdzie najwiencej czasu spendzimy na zadumie i wspomnieniach ale też na spotkaniach rodzinnych. Muwiom, że starych drzew siem nie przesadza ale może, kiedy korzenie trafiom na innom lepszom ziemie i gałonzki bendom zieleńsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×