Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Dzisiaj u mnie w pracy było ... spokojnie. Połowa pracowała a druga połowa ... wiadomo Prezeska. :D I znowu ukradłaś długopis Prezeska ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty Flowka?????????????????????????? [TWA wielce zdziwiona , że Flowka ma takie myśli] Mój uśmiech to zdziałał i zalotność i chęć że ktoś pomoże ci ppowienkszyć kolekcjem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
75-latek przyszedł do lekarza na badanie nasienia. Lekarz dał mu słoiczek i powiedział: Proszę wziać ten słoik do domu i przyniesć na jutro dawkę spermy. Następnego dnia dziadek przychodzi i stawia słoiczek czysty i pusty tak jak poprzedniego dnia. Doktorze, to było tak: Najpierw próbowałem prawa ręka, i nic. No to spróbowałem lewa ręka, i tez nic. Wiec poprosiłem o pomoc żonę. I ona próbowała prawa ręka, potem lewa ręka, i ciagle nic.Próbowała nawet ustami najpierw ze sztuczna szczęka, potem bez sztucznej szczęki, ale wciaż nic. Zawołalismy nawet pania Helenę, nasza sasiadkę. I ona też próbowała - najpierw obiema rekami, potem pod pacha, nawet próbowała go sciskać kolanami udami. No i nic! Zawołaliscie państwo sąsiadkę?!.... - pyta zszokowany lekarz. Tak. Ale niezależnie, jak bardzo się staralismy,nie udało nam się otworzyć tego cholernego słoika! DOBRABNOC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupił se facet wersalkę, samochód, firanki i telewizor. Telewizor nazwał - Cycuszki. Wersalkę - Baśka. Samochód - Piteczka. Firanki - Majteczki. No i mu ukradziono te rzeczy, i idzie na policje i mówi: okradziono mnie a policjant na to: co? ON - Samochód. Policjant - bardziej szczegółowo On - Leżałem na Baśce, oglądałem cycuszki, odsłoniłem majteczki i nie było cipeczki. dzisiaj ŚWIENTO GRY WSTEMPNEJ ;) flowka puźniej objaśni co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Dzień Gry Wstępnej czyli jak się zabierać żeby zdobyć ... Różne są sposoby i podejścia > jak kto woli. Łapy muszom być w ruchu ... języczek też ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 miejsc na ciele kobiety, o których nie wolno zapomnieć! Często zapominane POWIEKI... są bardzo unerwione, przez to czułe na delikatny męski dotyk, wilgotne wargi mogą doprowadzić do rozkoszy płeć piękną. Muskanie łuku brwiowego i okolic skroni to wspaniały początek gry wstępnej. Spragniony męskich pocałunków jest również obszar między dolną krawędzią oka a kością policzkową. Tylko ostrożnie..jest to bardzo wrażliwe miejsce! SZYJA – od ucha, aż po ramiona. To kolejny etap w przewodniku po erogennych punktach kobiety. Na namiętne muskanie ustami, przygryzanie płatków ucha i zwilżanie szyi językiem, kobieta na pewno zareaguje podnieceniem. Można więc posunąć się troszkę niżej. RAMIONA - Możecie wierzyć w to lub nie ale kobiece ramiona to jedno z najbardziej erogennych miejsc na ciele kobiety. Każda lubi, gdy czuły kochanek namiętnie dotyka jej karku, schodzi coraz niżej, głaszcząc i delikatnie, pełnymi pożądania dłońmi masując ramiona. Niektóre kobiety mogą nawet mieć orgazm, podczas stymulacji tego obszaru. Dowiedz, może twoja partnerka lubi ostrzejszy dotyk, np.przygryzanie i drapanie. Zaskocz ją podchodząc od tyłu i rozpoczynając grę miłosną. TALIA - Wiele kobiet skrycie marzy o silnym męskim uścisku właśnie w tym miejscu. Możesz być pewien, że gdy będziesz mocno trzymał partnerkę w talii, stojąc za nią i jednoczenie całując okolice jej karku i szyi ona zapomni o wszystkim i będzie tylko twoja! Ugniataj i masuj przestrzeń od żeber do miednicy, pewnym uściskiem dłoni, możesz też zbliżyć się, do jej „rejonu V”, powoli kierując się ku kroczu. Nie wolno Ci, jednak, już teraz wsuwać ręki między jej uda! Piąty punkt twojej wędrówki to „ŚCIEŻKA SKARBÓW”! Rozciąga się ona od wcięcia jej talii aż do kości biodrowej, jest to miejsce bardzo nacechowane erogennymi punktami. Twój dotyk spowoduje mrowienie w podbrzuszu i cudownie nastroi partnerkę na to co ma nadejść. Już niedługo będziesz mógł ją porwać w swe silne ramiona... Nigdy, nie powinieneś zapominać o podarowaniu chwili pieszczot, temu obszarowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STOPY są bardzo wrażliwe i wspaniale nadają się do stymulacji twojej partnerki, jednak nie wszystkie kobiety pozwalają je pieścić. Możesz spróbować przekonać swoją partnerkę do kąpieli i w wodzie delikatnie je masować. Po czułym osuszeniu ręcznikiem, wetrzeć w nie olejek oraz, co jest najbardziej podniecające, muskać ustami. Najpierw powoli obwiedź językiem ich krawędź, penetruj delikatnie przestrzeń między palcami, aby na końcu próbować namiętnie ugryźć stópkę. Pieszczoty stóp twojej partnerki mogą być rónież Ciebie bardzo podniecające, jej reakcje, będą zdumiewające, zobaczysz! Nie poprzestawaj jednak na tym, najlepsze nadejdzie za chwilkę... Przenieś się teraz trochę wyżej i skoncentruj się na miejscu POD KOLANAMI. Skóra, w tej części, jest cienka i bardzo czuła, gdyż nerwy są bardzo płyciutko pod naskórkiem. Delikatne lizanie i całowanie tej okolicy, może być odczuwane przez twoją partnerkę jako bardzo podniecające. Nie zdziw się, jeśli będą ją przechodzić dreszcze podniecenia. Kolejnym bardzo erogennym miejscem jest skrzyżowanE POŚLADKÓW Z UDAMI. Zagięcie w miejscu gdzie kończą się uda a zaczyna pupa jest wprost spragnione męskiego dotyku. Głaskanie lub prowadzenie palca wzdłuż tej linii, może wywołać u kobiety silne podniecenie. Jeśli kochanka leży na brzuchu lub klęczy a ty pieścisz ją od tyłu, możesz użyć języka, z każdą chwilą, zbliżając się coraz bardziej do jej warg sromowych. POŚLADKI same w sobie są bardzo erogennym miejscem, do mocnych uścisków trzeba je jednak odpowiednio przygotować. Lekkie ugniatanie podczas wcześniej opisanych pieszczot jest dozwolone. O mocniejszych, bardziej stanowczych ruchach zapomnij jednak do momentu, gdy temperatura waszej zabawy znacząco wzrośnie. Wewnętrzna strona UD jest ostatnią strefą, o której powinieneś pamiętać. Tak jak zawsze pocałunki i delikatne muśnięcia, prowadzenie dłoni od kolan aż do sromu i łechtaczki (nie dotykając ich, przy tym), będzie iskrą, która rozpali kochankę gorącym płomieniem. Przygotuje ją na nadchodzący cudowny seks. Przed nami weekend i długie ciemne wieczory...możemy wienc uczcić dzisiejsze świento...i z gry wstempnej uczynić świetnom zabawę!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Szalony dzien gry wstępnej się skończył - i dobrze. Wracamy do rzeczywistości ... zakupy, gotowanie i pranie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani dzwoni do Pana: Nic. Cisza. Nieodbiera. Może nie słyszy bo pracuje :( po chwili... Pan dzwoni do Pani: Pani odbiera i słyszy - no co jest? Dzień dobry kochano żono - siem mówi - mówi Pani do Pana, zastanawiajonc siem czy dożyje takiego dnia, kiedy te słowa usłyszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tera imprezy plenerowe...jako, że pod wiatom i drzefkiem zimno przeniosły siem ...no właśnie gdzie...do busa;) A w środku stolik, wokół krzesełka - wprawdzie turystyczne (ale tak naprawdem to nie ma żadnego znaczenia...muzyczka z radyjka na 4 głośniczkach, talerzyki, żarełko... krojone jajeczka i ogórki a także jak zawsze widelczyki...impreza świetna ...chentych wiencej nisz miejsca...nawet tańce były,tak o to strajk i podwyżka po strajku jest wenom do nowych pomysłuf... to siem nazywa super spendzać czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już się musimy załapać na taką imprezkę ... W busie jeszcze nie piłam :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku!!! Flowka dzienki...tak mnie ubawiło to co napisałaś ...prawie jak DC ;)że nie mogłam zasnąć, poza tym miałam drugi kaloryfer syczący co tesz zakłóca spokojny sen :( Pierwsza czenś ściepki jusz jest !;) bo ja w tym roku ściepkuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Ściepka będzie jutro na koncie Prezeska ! :D U mnie biało więc trzeba żeby było ciepło - Pijafka idzie po opał i zaczynamy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprawia to sie roslinki
na polu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×