Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość
Siemka KKK nie myślcie że o was zapomnialam :D to siem nie da :P ale wiecznie nie mam czasu :O posyłam chociaż buziaki 👄 i... Mały Jasiu budzi się w środku nocy i jest przestraszony. Idzie do pokoju mamy i widzi, że ona stoi nago przed lustrem. Pociera swoje piersi i mruczy: - Chcę mężczyzny, chcę mężczyzny. Skonsternowany Jasiu wraca do swojego pokoju. Następnej nocy dzieje się to samo. Trzeciej nocy Jasiu budzi się, idzie do pokoju mamy, patrzy, a tam z jego mamą leży facet. Prędko biegnie do swojego pokoju, zdejmuje piżamkę, pociera swoją klatkę piersiową i mruczy: - Chcę lowelek, chcę lowelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prezeska wy jesteście jak balsam :D jak was wieczorem czytam to szypko poprawia mi siem humorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza i od razu zaczyna się rozbierać. Lekarz: Przyszła się pani zbadać? Baba: - Nie..., pieprzyć... Przyszła połowa baby do lekarza. Lekarz pyta: - Co się stało? - Mąż mnie przerżnął. - A gdzie druga połowa? - Wypiliśmy... Przychodzi baba do lekarza i od razu włazi mu pod biurko. Lekarz na to: - Długo pani nie pociągnie. Pracuje do czwartej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Obiecalam, to wpadlam machnac ;) 🖐️ oto jest mach wyzwolonej kobiety ;] Wyzwolonej (od kafe) i przyzwoitej (Wy nie wiecie co to znaczy :P ). Nie wdaje sie juz w polemike ;) Dla mnie "obcy" nie znaczy "nieznajomy" :P Wy zberezniczki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Obcy czy nieznajomy ... jeden pies Orlica ! :D I znowu u mnie leci z nieba białe ... Fantazyja > ciekam jak daleko siem doczytałaś tych bzdur ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Nie może być nic przyjemniejszego w środowe popołudnie niż polemika z Ptaszyskiem na temat przyzwoitości ;) Ja tam lubiem całować mojego faceta a całkowicie ubóstwiam kiedy on całuje mnie, szczególnie po szyjce ;) (nie mylić z szyjkom macicy ) ;) Krwawa Orlica jeszcze widać nie trafiła na bardziej Krwawego Orła, ale jak spotka - biada jej - tylko piórka wokół bendom fruwać ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prezeska 👄 ciekawe jak by się przystojniakowi udało w tą drugą szyjkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziedziczka 👄 jakich bzdur?? ja zgłębiam historiem KKK ;) jestem na 207 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Po dokarmianiu pierogami popłakałam siem ze śmiechu :D:D:D a flowka mówi że to bzdury??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazyja ja też płaczem ze śmiechu jak to czytam...nasze bzdurne wypociny ;) Flowce dzisiaj kapie i czeka żeby przyszedl A i coś zrobił z tom dziurom...;) Najlepsze som szyjki indycze:D obie z Bellom robimy z nich pyszne galarty ;)(po ślonzku?) i galaretki miensne (po dolnoślonsku) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazyja > 207 to i tak imponujący rezultat - nie pamiętam nic o dokarmianiu pierogami ale podejrzewam, że było nieźle ! :D Prezeska > Ty siem skup na Herosach a nie mysl o bezeceństwach - Orlica czuwa nad naszym morale ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Fuj! :O Zdecydowanie brakuje Wam etatowej przyzwoitki :P A czy ja trafilam czy nie, to bez znaczenia - to to juz nie obcy :P I macham 🖐️ i za prace sie zabieram ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Zdecydowanie brak Orlica ! :D Pustki u mnie w pracy - nudzem siem ale dla przyzwoitości cuś pracujem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
207 zarombista i nie tylko ta :D Flowka to bylo wtedy jak Ptaszysko do mnie przyszło na darmowom wyżerem...ale był ubaw!!!;)Ptaszysko miało do buzi wsadzanei muwilo: Ja az takich rozjechanych warg nie mam... A to duze bylo... Zebys Ty widziala...Flow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to też sobie odświeżyłam pamięć i poczytałam 207 ... Boże - co my tam wypisywałyśmy ? :D :D :D Trzy baby a taka jazda była !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sennika potrzebujem, bo bżytkie rzeczy robiłam całom noc ;) no i masz : Sex - zbliżenie do jakiegoś człowieka zadowalające stosunki lub bardzo dobry kontakt, satysfakcjonujące relacje międzyludzkie...hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Az poszlam poczytac co tez to wsadzalam do buzi jak bylam u TWA na darmowej wyzerce. I wiecie co... nie pamietam :O I jeszcze nie pamietam co wtedy robilam pierwszy raz - i ostatni ;] Coz - skleroza nie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
AAAAAAAAAAAAA Boryna!!!! Racja, racja!!! Pierogi pamietam (duuuuze byly!), kaktusa tez (mniej go wspominam - troche mi kolkiem stanal :P ) Ale wodorostow zadnych za chiny ludowe nie pamietam!!! O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczam oczko
a ja też piję kawkę :D 3 in 1..cieplutka,słodziutka,pyszniutka..w sam raz na taką posiadówę w \"zimnej\" pracy...pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×