Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Z okazji Imienin życzę Ci abyś nigdy nie przestała marzyć, bo marzenia pozwalają przetrwać te wszystkie najtrudniejsze chwile. Abyś potrafiła dawać radość. Niech Twoje łzy będą tylko łzami radości, a nie bólu i smutku. Aby niebo nad Tobą było jaśniejsze i aby otaczali Cię życzliwi ludzie. Niech Twoje życie toczy się tak jak tego pragniesz. 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowciu moja kochana dziś padam na me chore kolana wzrok podnoszem nieśmiało do gury i co widzem: TY Pienkna i chmury rzyczenia me skromne lecz ładne dla Flowki powabnej zgrabnej, czarujoncej i MB i frajerach myśloncej cudowności i szczenśliwości Ci życzem 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatrowa kochana 👄 TWA poszła do nioson ze sobom pod pachom i zdecydowała że musi być szybko, wienc walnieto na cuś i tera Wiatrowa dopuki nie weźmie w rence bendzie sie głowić i to w tym wszystkim chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezeska naoglondała siem za dórzo filmuf szpiegofskich i szyfrem do mnie muwi. Muf Prezeska do mnie po polskiemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezeska byłaś i widziałaś?? Skont wiesz?? Stałam pszet lóstrem dógo oj dógo bo było na co popatszeć :D:D:D 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×