Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam o poranku!! Tanczaca---> Nie mialam sukienki. Spodnica i bluzka :P A rzucany bym welon. Ale stanelam w bezpiecznej odleglosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co cfaniara ze mnie... Wyliczylam sobie trajektorie lotu welonu i zadekowalam sie w najbardziej bezpiecznym miejscu :D Mencin nie jest mi potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez calowania tez sie obejde :D Z jaka reszta??? Srubki, gwozdzie i te sprawy? To tu by sie niestety jakas \"zlota raczka\" przydala... Ale tez nie wiadomo na jakiego sie trafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanga sie kiedys uczylam ;) DO jakiej reszty??? Do tancow??? Ja nie umiem tanczyc!!! Bez tancow na pewno sie obejde... Ze srubkami i gwozdziami to moze sobie poradze, ale inne takie... ja sie nie znam np na pradzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Kiedy nie moze byc za duzy, bo slubka bedzie poluzowana i nie spelni swoich zadan... A mowilas, ze znasz sie na pracach domowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Czytam między wierszami i jestem pełna podziwu jak można rozmawiać o dwóch rzeczach na raz ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> KOchana... Ani Ewa, ani Adam nie mieli zielonego pojecia o remontach :D To postep cywilizacyjny... sie nazywa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Ja caly czas mowie o remoncie i wkrecaniu srubek... NIe wiem o czym Ty mowisz... i co ma jedno wspolnego z drugim... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XZaczelam sobie sciagac zawszasu druga serie Losta, bo zanim to dojdzie do polskiej TV to zapomne co bylo w pierwszej serii :O Juz nie wspominajac tego, ze nie wyrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na drugą część LOST. Mam nadzieje, że zobaczę wcześniej niż TV1 zakupi do telewizorni ! Co - TWA ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×