Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tanczaca---> Mi sie srubka kojarzy z.... no zgadnij z czym... tak... tak... blisko jestes..... ze srubka oczywiscie :D flow---> Kota bym zniosla czekajac w polskiej TV na czesc dalsza ;) Zwlaszcza jak sie urwie tak ni w piec ni w szesnascie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konfabulacja ma to do siebie, że rozwija się wszędzie gdzie trafi na podatny grunt! Nie interesuje mnie ssanie Flowkowej śrubki, nawet gdyby się okazało, że ją ma:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile sobie przypominam to zaczęłyśmy grę wstępną w październiku ! Szmat czasu ! Może jakieś buzi na rocznicę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> To co Tanczaca ma robic z ta srubka...? A taka srubke i wkretak to warto miec w domu, nawet jak sie nie uzywa :D Nigdy nie wiadomo kiedy zajdzie potrzeba... Bedziecie sie calowac? :O Mam wyjsc? :P Czy wystarczy jak zamkne oczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - w końcu i mi się należało ! Jakie miejsce jest najodpowiedniejsze dla Złotych Oczu Orlicy? Ma stać na honorowym miejscu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Oczywiscie :) Najhonorowsze :D Tanczaca---> No wlasnie... po co je maczac...? Jeszcze gdzies utkna w tej wodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Lepiej nie grzeszyc... wtedy nie bedzie trzeba zmywac :D A niby jak ZOO (heh... teraz wpadlam, ze to skrot... :P ) ma to pokazywac? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ZOO będzie stało na półce i będzie traktowane jak totem KKK ! :D A od wszystkich mnie odwiedzających będzie pobierane myto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myto to opłata pobierana za przejazd drogą, autostradą, mostem, tunelem itp. Może być pobierana jako podatek centralny bądź lokalny, lub też przez prywatnego właściciela obiektu. Początkowo, w średniowieczu, opłata ta pobierana była za przewożone towary w specjalnie do tego celu ustawianych na szlakach handlowych komorach celnych. Na przełomie XIV-XV w. myto oddzielono od cła i wówczas myto przybrało postać opłaty za usługę, przeprawę, przejazd czy przewóz. Słowo myto na pewien czas praktycznie wyszło z użycia, jednak ostatnimi czasy powoli wraca do łask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Heh... Ty i ta Twoja encyklopedia... ;) Tym razem mnie oswiecilo... ALe skoro wyszlo z uzycia to przeciez nie musialam znac pociecia, nie? Wy tez nie wiedzialyscie co to momba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzilo mi oczywiscie o pojecie, a nie zadno ciecie... :O Tanczaca---> nad pojeciem \"momba\" trzeba jeszcze popracowac... Jest to tak skomplikowana sprawa, ze sama do konca nie wiem co to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×