Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

mój maluch ma juz po raz trzeci dzisij czkawkę, a im jest większy tym bardziej jest to dziwne i troche irytujące uczucie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest coś przyjemnego, jak Ci brzuch skacze regularnie przez 15 a czasem nawet i 20 minut... jak maluch dostanie to będziesz wiedziała, że to nie ruchy, to jest takie bardzo regularne, jak puls... nie wiem jak to określić, ale czujesz jak Ci maluchem w środku podrzuca :) nie pamiętam, kiedy poczułam po raz pierwszy, ale na pewno czułam już wtedy ruchy dziecka bardzo wyraźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha79 ja to chyba jakaś masochistka jestem :D ale naprawde czekam na tą czkawke jak wariatka :D Zresztą ja ostatnio cały czas czekam :) teraz na listonosz aż mi przyniesie pościel z allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79185141 śliczna :) i chyba niedrogo a i wynalazłam takie coś, właśnie dziewczyny co do wózka??? też trzeba jakąś pościele, czy może rożek wystarczy ?\"?? bo ja znalazłam takie coś http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79508019 -cudo i taka wersja http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78869113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pościel mam ten sam wzór, tylko żółty odcień,mniej niebieskiego, płaciłam 36 zł za same poszewki, 30 za ochraniacz i poduszka z kołdrą - nie pamiętam... więc płacisz przyzwoicie :) zaraz popatrzę na resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, ja nie kupowałam.... mam nosidełko, którejest ocieplane, oprócz tego jest ocieplenie - ochraniacz na wózku, jest tego trochę, a dla malucha mam komplecik - kombinezon i kuteczka, a co za dużo to nie zdrowo, wydaje mi się że w takim wypadku wystarczy malucha przykryć kocykiem... ale nie jestem ekspertem, bo to moje pierwsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny wpadlam na chwile bo sie troche niepokoje Mam dziewny bol w tym miejscu jak jajniki..sama nie wiem.. jakis taki tempy troche... jakby rwanie..ucisk A ogolnie bol jest taki jakbym miala pelny pecherz.. Boje sie czy to cos powaznego..? Jak sadzicie..??? Wczoraj mialam nerwow nie malo i tak mnie zaczelo bolec... A boje sie bo lekarz na kazdym badaniu naciska mi w tym miejscu brzuch i pyta czy boli.. Nigdy nie bolalo a teraz jednak boli..:( Miala moze ktoras z was podobne objawy??? Tak jakby mnie ogolnie caly obszar dzidzi bolal.. Cholerka!! Brdzo sie boje!!! 😭 A najblizsza wizyte mam za 2 tyg moj lekarz wczoraj przyjmowal bo chodze prywatnie i wizyty tylko co czwartek... Przepraszam..nie chce wyjsc na panikare.. Ale to 1 raz.. Krwawien zadnych nie mam... Jak myslicie isc do szpitala na jakas kontrole..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mogę doczekac się tych zakupó dla maluszka!!!!:):):) a co do cellulitu- ja kupilam specjalną rekawice z wypustkami do masażu, ale nie wiem jeszcze czy dziala, bo dopiero niedawno zaczelam używac:) Zaraz po masazu skóra robi się mocno czerwona i napięta, ale to chyba dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daf - nie katuj się dziewczyno :D a tak serio to się nie znam :) normalnie latem dużo się ruszam, zimą narty więc mi celulit nigdy specjalnie nie dokuczał, mężowi nei przeszkadzał, więc nawet jak był to go miałam w nosie :) w tym roku dzidzia podrośnie, chrzestna obiecała że się będzie zajmować, to pozbędę się na korcie :) już nie mogę się doczekać, w tym roku wszystko mnie ominęło... :o jak słucham ile jest śniegu i jakie dobre są warunki to mnie skręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusałka - nie iwem... tż mnie czasami coś pobolewa, dziecko poprostu naciska na różne rzeczy... nie wiem.... nie chcę się wypowiadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki agniecha... Moje jest za male jeszcze zeby chyba uciskac co kolwiek.. Bo to 17tydzien... i ogolnie nic prawie nie widac... Zadzwonie chyba do mojego ginekologa i sie spytam... On mi powie moze co i jak .. Dziekuje z gory 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusalka, jak jesteś panikarą to idź. Ja jestem i to okropną i nie wytrzymałabym 2 tygodnie. Ja jedyny ból jaki miałam to taki przypominający zbliżający się okres. Teraz zdarza sie takie kłócie to podobno macica sie rozciaga. Gin powiedział że to jest ok jak występuje nie często. MOże idź do przychodni do jakiegoś gina, powinni wpuścić cie bez kolejki, bo z bólem brzucha. I wtedy napewno się uspokoisz. BO napewno jest ok :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie hcę wypowiadać, bo mam jakieś takie spokojne podejście do tej mojej ciąży, nic mi nie dolegało to się nie przejmowałam, jak coś czasem krótko zabolało :) wiem, że ból w okolicy jajnika to mogą być więzadła, ale nie jestem lekarzem i dlatego wolę, żebyś sama oceniła, przeciez sama siebie znasz najlepiej, prawda? :) chimera - mój wzór pościeli też jest w tych linkach, to te misie na kremowym tle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sprawdzilam czy to nie termin okresowy.. Bo czytalam ze wtedy moga byc bole.. ale to nie to... Poczekam do przyjscia meza z pracy... Jak nie przestanie to do przychodni jakiejs albo do szpitala.. Bol w okolicy 1 jajnika nie niepokoil by mnie.. Ale mnie boli od jednego jajnika po caly brzuch az do 2 nigdy tak nie mialam wlasnie i to mnie niepokoi.. A bolow tych rozkurczowych macicy juz dawno nie czulam.. i one sa troche inne... Ale dziekuje Chimerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, ja chwilowo uciekam, smażę naleniki... papatki!!! Rusałka, na pewno wszystko będzie w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) wpadlam się przywitać Agniecha, powiedz mi jaki materacyk dla dziecka jest najlepszy - co sądzisz o tym? ? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81363668 Pytam, bo mamy już łóźeczko, tylko materacyk trzeba dokupić. Wczoraj bylismy u mojej przyjaciółki która nam dała tyyyyyyyyle rzeczy, że ledwie się do samochodu zapakowaliśmy!!!! Dzisiaj bylo wielkie przebieranie i pranie bo co się nie wypierze do do wywalenia.No i właśnie dała nam lóźeczko też sosnowe, całkiem ładne takie jak to: http://allegro.pl/show_item.php?item=81251902 i chcę dokupic nowy materacyk. Powiedz mi jeszcze Agniecha, czy może kupowałaś pościel (tzn wkład- podusię i kołderkę) Zaczynam się też zastanawiać nad wózkami i fotelikami samochodowymi, ale nie mam pojęcia od czego zacząć.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Elf! łóżeczko mam takie samo - z tą różnicą, że mam jeszcze opcję kołyski, fajnie wygląda, kupowałam od tej samej dziewczyny. materacyk - wiesz, ja się nie znam, ale polecają właśnie kokosowe lub kokosowo-gryczane.... ja mam taki kokos-pianka-kokos,płaciłam 70 zł z jakimś groszem... tu się nie wypowiadam, bo nie wiem... ale kontakt co do łóżeczka mogę polecić, miałam z nim mały problem, ale nie zależny od sprzedawcy - firma kurierska nie dowiozła mi na czas bo nie wiedzieli, gdzie jest moja ulica :) i jeszcze wmawiali sprzedawcy, że się z nami nie mogli skontaktować, a nam że sprzedawca nie dał namiarów na nas, znaczy telefonu, co było totalną bzdurą.... ale jak zgłosiłam dziewczynie problem, że tydzień czekam na towar, to się sama w ciągu godziny wszystkiego dowiedziała i załatwiła sprawę :) aaaa, jeszcze jedno - tak się cieszyłam, że nie mam rozstępów - na biuście mi cholera wyłażą 😠 na szczęście pod spodem, ale .... cholera mnie bierze 😠 na razie są średnie, będę walczyć z tym g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa, jak szukasz wózka czy fotelika - najpierw pochodź jednak po sklepach i pooglądaj na żywo, żeyś wiedziała co kupujesz, jeśli będziesz oczywiście kupowała na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLIMAT25
AGNIECHA MAM PYTANKO DO CIEBIE ODNOSNIE TEJ CZKAWKI. JESTEM W 29 TYGODNIU I OD 2 DNI CODZIENNIE 1X CZUJĘ TAKIE PULSOWANIA. SĄ JAK TĘTNO I TRWAJĄ OK 10 MIN CZY TO CZKAWKA CZY MOZE MALUTKA BAWI SIE PĘPOWINĄ? DZIĘKI ZA ODP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agniecha i.......witam wszystkie kobietki - znowu poniedziałek :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! :) co do czkawki - to jest baaardzo mocne pulsowanie :) od razu wiedziałam, że to nie tętno czy kopanie. niektóre dzieci mają często inne nie. moje ma dni ciszy, a czasami po kilka razy dziennie. Elfik, nie ma za co. pościeli nie kupowałam na allegro, ale może warto było, jak teraz policzyłam ile zapłaciłam, to ciut żałuję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie. Agniecha tak się zastanawiam kiedy CIę tu już nie będzie :) w sobotę dostałam tą pościel i naprawde gorąco polecam tego sprzedawce. Pościel jest ładnie wykończona, szybka przesyłka i bezpiecznie zapakowana. Za 100 zł było warto. Elf ja jak chodziłam po sklepach to pościel + powleczenie kosztują d 130 - 160 zł. Jeżeli chodzi o foteliki to też zupełnie się na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć chimera - jeszcze jestem :) i nie pozbędziesz się mnie jeszcze przez jakieś 2 tyg. minimum, postanowiłam do końca stycznia i tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze choroba mnie tak rozbrała że szok . Znacie jakieś sposoby na ból gardła??? właśnie w domu tylko mam neo-angin i tak sie zastanawiam czy można. Bosze ja tu chyba dzisiaj padne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×