Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

jutro na film więc zobaczymy czy przereklamowali ten \"kod\" czy wszyscy się nakręcają, niepotrzebnie miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadłam pogratulować KAsi Kasiu, wielkie wielkie gratulacje i uściski ode mnie i od młodszego kolegi żarłoka - Dominika :D:D czekamy na Twój powrót i relacje \"na gorąco\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleeeenka, jestem w 25 tygodniu ciazy i jak kicham to popuszczam wygladam jak konewka..hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki, dziś moje święto wiec uciekam, 30 lat mineło lalalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia wszystkiego NAJ🌻 A u mnie po imprezie - goscie wlasnie sobie poszli,a ja zamiast jakos ogarnąć caly ten bałagan to usiadłam do kompa:) Wszystkie kotlety zjedzone:):):) jeszcze tylko jutro zapraszam na obiad i 3 dniowe chrzciny mozna uznać za zakończone:) Julita w Kosciele byla zainteresowana wszystkim,nie zapłakała ani razu,spodobało jej sie polewanie wodą:) Dała nam tylko w nocy do wiwatu-musiala odreagowac cale to zamieszanie wokol niej,albo to zęby zaczynaja znać po sobie...zobaczymy co bedzie dzisiejszej nocy:) Ciekawe jak tam radzi sobie Kasia i ....jak tam jej brodawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mysia - no to wszystkieog naj naj najlepszego :D Dede - dzielna córka z tej twojej Julitki !!!! Brawo, fajnie że była grzeczna w kościele. Co do brodawek, to współczuję Kasi - moje się nieco już wyrobiły, ale troszeńkę od czasu do czasu pobolewają. Mój syn jest dzisiaj aniołem - normalnie jakby dziecka w domu nie było. Mało je i śpi - pewnie ta pogoda też na niego tak działa jak na dorosłych - nic tylko by się spało. Buziaki idę go obudzić na kąpanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromne gratulację i moc uścisków dla Kasi i jej synka 🌼 Trzymajcie się ciplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna1
CZEŚĆ baabaa JA JESTEM W 24 TYGODNIU, WIEC PRAKTYCZNIE TAK SAMO :-) JAK SIĘ CZUJESZ? JA W CZWARTEK IDE DO LEKARZA I JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ! wczoraj miałam fatalny dzień chyba ta pogoda. wyszliśmy z mężem na spacer a mnie zrobiło się ciemno przed oczami a później głowa zaczęła mi pękać po powrocie do domu zjadłam kolację i wzięłam witaminy trochę przeszło, nie wiem czy to pogodaczy zaczyna mi się anemia? mysia30 chociaż się nie znamy to spóźnione najserdeczniejsze życzenia urodzinowe!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babki :) dede - gratuluję ogarnięcia tłumu i imprezy :D justyna - zafunduj sobie codziennie szklankę soku z marchewki, pomaga baaardzo :) mi zaczłęła już spadać w ciąży hemoglobina, a po tej kuracji ślicznie urosła :) na drugi dzień po porodzie jak mi pobrali krew to miałam znowu 13,4 :D a moja juleczka - kurczę, aż sie boję zapeszać - śpi codziennie całą noc :D zauważyłam też, że wieczorami przed zaśnięciem lubi straaasznie pomarudzić, czasem nam zaczyna brakować cierpliwości, jęczy, stęka, popłakuje i nie wiadoo o co jej biega... wtedy misiek bierze ją na ręce, smok w paszczę ;) i lulu - zasypia po paru minutach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.. justyna1 ,ja tam jak narazie to sie dobrze czuje, oprucz tego ze sama sie podlewam i to ze co mi sie kupke chce to lece do lazienki, siadam na kibelek i mi sie odechciewa, ide na sofe i znow mnie cisnie wiec znow lece do lazienki, siadam i znuw nic...i tak latam chyba z 5 razy az za 6 udaje mi sie...jak tak dalej bedzie to zamiast kupic pieluszki dla mojego bobaska bede musiala kupic dla siebie..hahaha. justyna1 ja mama lekaza w sirode i tez sie nie moge doczekac,chociaz wiem ze znuw mnie na badania krwi posle( fuuu).. jedz witaminki,dobrze zrobia wam obojgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D zjarało mnie dzisiaj :( siedziałam raptem 1,5 godz. na słońcu i to popołudniu i mam czerwone i swędzone ramiona :( a należę do osób, które się ładnie opalają na brąz i baaardzo rzadko się spiekają, a dzisiaj mnie spiekło :( cześć baba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc agniecha... nie nazekaj bo napewno ladnie wygladasz, jak raczek ale ladnie ;) zas ja wygladam jak by mi ktos zamienil stopy na balony, puchna mi okropnie. jedno pytanko... kturas z was w czasie ciazy \"owlosila \" sie bardziej niz normalnie? bo mi to wlosy rosna w strasznym tempie ( nie mowie o tych na glowie) dostalam wlosow w miejscu gdzie jedynie co ma dostep to papier toaletowy, niedlugo zamiast depilacji to bede musiala ogrodnika oplacic zeby mi kosiarka przejechal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się pierwsza dzisiaj... Dziecię nakarmione własnie zasypia, chociaż coś tam mamrocze pod nosem, bo chyba wydaje mu się, że to już dzień :D Ja zasiadłam do kompa żeby trochę popracować bo to jedyny moment, kiedy mogę być pewna, że mam ze 2-3 godziny dla siebie :-) Dzisiaj mój mąż wraca do pracy a ja z Dominikiem zostaję sama. Ale na pewno będzie wszystko dobrze. Może jak pogoda dopisze, to nam się uda wyjść na parę minut na spacer poza obręb podwórka. Wczoraj go wystawiłam w wózku na pół godziny to się chyba tak opił powietrzem, że spał jak zabity. A ja tak w ogóle już zdążyłam bardzo polubić wózek, bo dziecko w nim jest takie spokojne, ze szok ! no to do pracy rodacy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja się dzisiaj załamię :( 😭 małej chyba coś dolega, budziła mi się od 1 w nocy co 1,5 godziny, niby głodna, ale popije chwilkę i jeść nie chce... jakby ją brzuszek bolał... ja już nie wiem 😭 jestem nieprzytomna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1
agniecha_79 Cieszę się że z Twoim Dzidziem już wszystko w porządku, moje Dzidzi też dzisiaj szaleje po brzuszku, a ja licze podatki :-) będzie z niego mały "pracuś" :-) Teraz przydałoby wam się troche snu więc życzę miłych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłyśmy ze spacerku, dzisiaj ramiona nasmarowałam kremem dla dzieci z filtrem 20 :) wyglądają śmiesznie - czerwone i odcięte rękawki :) miałam bluzeczkę z króciutkim rękawkiem, taką pod szyję, więc opaliło, a raczej spiekło mi połowę ramion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1
Zazdroszcze Ci tego spacerku, słoneczka i opalenizny, ja jestem w pracy i czekam do weekendu.. a opalam się fatalnie więc nawet się nie wybieram na kocyk. W lipcy (może pod sam koniec czerwca) planuję już pójść na chorobowe to wtedy odpoczne sobie na świeżym powietrzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do opalenizny to nie ma na prawdę czego zazdrościć, jak nic zejdzie mi skóra z tych ramion :) swoją drogą to współczuję londynkom, bo osobiście to mam taką karnację, że opalam się łatwo, ale od razu na brąz i rzadko kiedy się tak spiekam jak wczoraj - blondynka na moim miejscu wyglądałaby nie przymierzająć jak różowa świnka piggi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1
Tak właśnie ja bym wyglądała :-) mam nadzieję że dzidzi karnacje odziedziczy po tacie, bo jasna karnacja to jest naprawde koszmar... Teraz w ciąży też nie będe wystawiać się na słońce bo podobno wychodzą plamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej A mój maluch śpi również z tym, że w wózku na dworze. Kocham ten wózek, od razu się w nim uspokaja :D No i powietrze też na niego działa raczej odurzająco Mam chwilkę dla siebie Ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferka
czesc babki!!! daaawno mnie tu nie bylo, ale przed chwila przeczytalam wszystkie nowe posty-widze, ze jest wesolo;)moje male uroslo tak, ze brzuch juz mi staje dęba, codziennie musze brać no-spe, kurde, jak to dlugo potrwa?//......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :D Elf - ja też kocham wózek :D mała w nim dużo śpi, dużo, bo już nie zawsze, ale jest spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1
cześć dziewczyny! odebrałam wczoraj wyniki badań i zaniepokoiły mnie bo w moczy wyszły mi jakieś bakterie :-( nie wiem co to jest czy któraś z was miała tak? Jutro idę do lekarza to się dowiem ale chciałabym wiedzieć wcześniej.. Dopiero co wyleczyłam zapalenie pęchcerza moczowego i jeszcze do tego miałam jakąś delikatną grzybice nie wiem czy te bakterie to po tym? trochę głupio o takich rzeczach pisać.. ale wiem że mnie zrozumienie i że takie rzeczy w ciąży są bardzo częste. Chciałam chodzić na basen bo to podobno zdrowe dla dziecka ale teraz się trochę boję, zawsze coś można "złapać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferka
Justyna!!!!! tez mi pare razy wychodzily w wynikach bakterie, tak mniej wiecej w Twoim tygodniu ciazy. tez sie niepokoilam, ale gin orzekl, ze u kobiet w ciazy to jest czeste zjawisko i niczemu nie jestes winna. pierwszym razem przepisal mi Urosept-ziolowe tabletki, potem Furagin, no i juz jest czysto. Twoj lekarz tez pewnie cos powie na ten temat, bo ginekolodzy zawsze patrza na mocz, hemoglobine w pierwszej kolejnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja juz za 3 mce zostane mamą-ale to zlecialo! Nie moge sie doczekac:D pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niedawno wróciłam z miasta, nalatałam się jak głupia a i tak nie wszystko załatwiłam :o Daf - miło Cię widzieć, ale się rozpisłaś ;) mój szkrab właśnie usnął, ślicznie wtedy wygląda :D jak śpi i jeść nie woła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 a my od poniedzialku jesteśmy same tzn bez męża/tatusia. Kurde w lodówce mam echo i prawdopodbnie umrę dzisiaj z głodu ;) mała śpi i śpi i nie mam jak iść do sklepu ;) przynajmniej schudne Justyna - ja miałam często bakterie w moczu i właśnie przez grzybice. Dostanies urosept i po sprawie :) Acha muszę się pochwalić że Amelka ma 23 dni i 23 dni z rzędu nie przespałam ani jednej całej nocy. hihi ale wyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1
Dziękuję Ferka za informację trochę mniej się stresuję, a jutro lekarz napewno coś poradzi. cześć Daffodile, jeszcze się nie znamy. Ja troszkę dłużej będe czekać na dzidzi termin mam na 20 wrzesień, ale też mi strasznie leci i nie mogę się doczekać! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×