Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Gość JUSTYNA1
Cześć wszystkim! Jestem na waszym forum pierwszy raz i bardzo mi się spodobało. Ja też jestem w ciąży i bardzo się cieszę :-) to już albo dopiero 23 tydzień, jeszcze nie wiem czy będzie dziewczynka czy chłopiec, mam nadzieje że będzie zdrowe.. Siedzę w pracy i postanowiłam się troszkę poobijać :-) jeszcze nie kupowałam żadnych ciuszków od kiedy kupowałyście ubranka? pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA1
Cześć wszystkim! Jestem na waszym forum pierwszy raz i bardzo mi się spodobało. Ja też jestem w ciąży i bardzo się cieszę :-) to już albo dopiero 23 tydzień, jeszcze nie wiem czy będzie dziewczynka czy chłopiec, mam nadzieje że będzie zdrowe.. Siedzę w pracy i postanowiłam się troszkę poobijać :-) jeszcze nie kupowałam żadnych ciuszków od kiedy kupowałyście ubranka? pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Justyna :) zaglądaj do nas jak najczęściej :D Masz racje, trzeba się troszkę poobijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA1
Cześć Chimera A Ty masz już dzidziusia czy też czekasz tak jak ja? troszke mi zejdzie zanim was ty=u na forum poznam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA1
już widze wcześniejszy post masz Dzidzie ile ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA1
napewno już nie masz tak dużo czasu jak ja :-) jeszcze pracuje ale zastanawiam się ile jewszcze tu będe, a ty jak długo pracowałaś? mam termin na 20 września zamierzam być do końca czerwca ale to zależy czy będzie b.gorąco i jak będe się czuła ja i dzidzia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferka
dzieki Bogu, maly zaczal sie wiercic, ale to zawsze strach, jak sie dzidzius nie rusza tak dlugo. dede-do mamy dzwonie b. czesto, co prawda ona teraz nie pracuje w zawodzie, ale zawsze duzo pamieta z czasow porodowki. bylam wczoraj u gina i umowilam sie juz dokladnie na termin cesarki, bo mlody juz sie nie odwroci, ponoc moj lekarz robi swietne ciecia, w ogole w tym szpitalu sa dobrzy specjalisci, gorzej jest po porodzie, bo pielegniarki sa niemile, no i brud wszedzie...dzieci czesto sie zarazaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferka
zapomnialam sie przywitac z nowa brzuchatka-czesc Justyna, zdawaj relacje, jak tam u ciebie, tez mam sporo czasu, moge odpowiadac na wszystkie twoje pytania od ciąży, o ile bede umiala, chimerka-jestem w 35/36 tyg. cesara za miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA1
CZEŚĆ Ferka! to troche mi do Ciebie brakuje, ja też już czuję ruchy dzidziusia ale chciałabym żeby był już tak przynajmniej 28 tydzień żeby czuc się bezpiecznie, gdyby coś odpukać... w pracy jest nas trzy ciężarówki (tak mówi na nas koleżanka) :-) jedna jest już na wolnym a druga dwa tygodnie po mnie. dlaczego będziesz mieć cesarkę? czasem tak po prawej stronie u dołu mnie trochę kłuje takie podobne odczucie jak miałam owulację ale dłużej się utrzymujące słyszałam że to czasem od wątroby lub trzustki miałyście coś takiego? wyniki mam dobre i lekarz też mówi że ok ale ja się zastanawiam co to jest. kiedy robi się próby wątrobowe czy coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferka
Justyna, bole w czasie ciazy sa rozne, ja w ostatnim tygodniu mialam juz takie powazniejsze, jak b. miesiaczkowe, ale silniejsze, pytalam gina wczoraj o to, on powiedzial, ze szyjka mi sie skraca i jest juz mocna parcie z powodu wagi malego. we wczesniejszych tygodniach tez mnie troszke bolalo, mnie najczesciej z lewej strony. mam cesarke, bo moj synek jest ulozony posladkowo i do tego spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferka
Justyna, bole w czasie ciazy sa rozne, ja w ostatnim tygodniu mialam juz takie powazniejsze, jak b. miesiaczkowe, ale silniejsze, pytalam gina wczoraj o to, on powiedzial, ze szyjka mi sie skraca i jest juz mocna parcie z powodu wagi malego. we wczesniejszych tygodniach tez mnie troszke bolalo, mnie najczesciej z lewej strony. mam cesarke, bo moj synek jest ulozony posladkowo i do tego spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chimera mojej malej tez takie krostki wyskoczyly jakos tak na poczatku - na pewno przed czwartym tygodniem i dosyc dlugo trzymaly.Poszlam z tym do lekarza i pani doktor powiedziala,ze to uczulenie na detergent (dziwne,ze te krosty byly tylko na twarzy,ktorej wtedy jej woda z kapieli nie mylam).Zalecono małą kąpac w Balneum i dostałyśmy recepte na maść z apteki. W sumie ja nie jestem przekonana,ze to wina detergentu,bardziej sklanialabym sie na jakies uczulenie na skladnik pozywnia,bo ja od poczatku jadlam wszystko (no oprocz kapusty kiszonej:) ),ale moze to byla reakcja na mleko,albo czekolade???? Nie wiem w kazdym razie po 2 tyg. malej przeszlo i nigdy nie wróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) chimera - to zupełnie normalna rzecz, oja julka też miała regularną wysypkę, aż podrosła i samo jej zeszło i przeszło, też wyglądała jak mała nastolatka :) ale pani doktor powiedziała że samo przejdzie, że to jakby uczulenie dziecka na otoczenie :) u nas pogoda pod psem :( leje od rana, teraz już troszkę mniej, jest szaro i buro :( nici ze spaceru cześć Justyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ my wlaśnie się jedną ręką kamimy, a drugą piszemy. Niedobre to moje dziecko memła cycka juz prawie 4 godziny z przerwami na zmianę pieluchy. Ileż można jesc ??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Elf :) nie przypominaj mi :D teraz wystarczy nam 20 min i jest ful syta :D no i przesypia całe noce :D tylko że i tak ja muszę wstać uciągnąć koło 2 :( 15-20 minut i mam 260 ml :) dochodzę do niezłej wprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się dzisiaj załamię - leje, jest szaro i buro, wszystkiego mi się odechciewa :( nawet kiwania palcem w bucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tra lalalalalalala dostaję świraaaaaaaa, lalalalalala tra lalalalalalala dostaję świraaaaaaaa, lalalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1
cześć wszystkim! tak czytam co piszecie i trochę się już nie mogę doczekać, wiem że jak już będzie dzidzi to nie będzie lekko ale mimo wszystko nie mogę się doczekać :-) W czwartek idę do lekarza może dzidzi ułoży się w końcu tak że będzie widać czy chłopczyk czy dziewczynka :-) Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki, miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Justyna :D pocieszę cię, że ja do końca nie wiedziałam czy chłopiec czy dziewczynka :D hehe, jajko niespodzianka :D dodam jeszcze że moje jajko waży już 5700, jest zdrowe, ładne, bezzębne, roześmiane i .... sraluszek z niej niezły :D i żarłoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest przeslicznie ,slonko swieci,cieplutko-nareszcie,bo od poniedzialku padalo.Ja niestety zamiast sie wygrzewac na sloneczku walcze w kuchni i przygotowuje sie do akcji chrzciny:) przede mnie prawie 100 kotletow do usmazenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1
dede podziwiam Cię! to niezła impreza Ci się szykuje, ale pewno chciałabyś miec to juz za sobą, napewno bdzie ciężki dzień, a jak dzidzi będzie na imię? agniecha_79 z jednej strony chciałabym już wiedzieć bo to zawsze fajniej mówić do dzidziusia po imieniu niż "dzidzi" :-) czuję że to będzie chłopczyk, ale może będzie niespodzianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to czas leci już chrzciny? nieźle udanej imprezy i smacznych kotlecików u mnie słonko wiec wypadało by się dotlenic ale dziś jestem po pracy padnieta jak pies pluto i nie wiem czy cos z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mam newsa:) Kasia dzisiaj urodziła Kubusia - waży całe 3200g:) Kasia urodziła przez CC,bo małemu spadło tętno.Wiecej szczegółów dowiemy się pewnie jak już wrócą do domu:)Przeżywam to jakbym sama rodziła:) az rzuciłam wszystko w kuchni:) jak ochłonę to biorę się znowu do roboty:) Taka duza impreza nie przeraza mnie juz tak jak 3 tyg. temu,jak do mnie dotarło,że sama musze wszystko zrobić i to na tyle osób:) jakos sobie wszystko rozplanowałam i jutro zostanie mi tylko ugotować rosół i obrac ziemniaki i oczywiście zrobić się na bóstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita bedzie całkiem duża jak na chrzciny-bo ma juz skonczone całe 5 miesięcy:) mam nadzieje,ze nie bedzie marudzila w kosciele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że Kasia ma już maluszka przy sobie:) A ja własnie wróciłam z kina, dziewczynki choć opinie są podzielone co do Kodu Da Vinci, to mnie się podobał i mogę polecić jako taką fajnie nakręconą bajeczkę dla dorosłych:) Przyznaję, że dosyć chwytliwy i może zbajerować:) Pozdrawiam wszytskie i chyba się kładę spać, po tym wielkim popcornie już chyba nawet nie jem kolacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleeeenka
kobietki, jestem w 7 tygodniu ciąży. Jak mocno psikne albo głośno się zaśmeję to mnie boli brzuch. czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleeeenka
kobietki, jestem w 7 tygodniu ciąży. Jak mocno psikne albo głośno się zaśmeję to mnie boli brzuch. czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×