Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Mysia poki Ci nie odeszly wody i nie masz regularnych skurczy to nic sie nie dzieje ale wez pod uwage to,ze kwestia kilku dni i zaczniesz rodzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś mi się wydaje że może nawet szybciej narazie mam skurcze co 10 min, zobaczę jak w nocy, co sie położe to ,muszę wstać bo są dosyć bolesne, no nic musze być silna i uzbroić sie w cierpliwość, chciałabym wytrzymac do rana w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśka melduj sie:))) czy juz na porodówce jestes??? wiecie co? moje dziecko znowu mnie dzisiaj zaskoczylo,znowu przespala calą noc w swoim łóżeczku,bez wybudzania sie na jedzenie:) obudzila sie o 8;30 - tak to sie mozna wyspac-duzo miejsca w łóżku i brak \"wkładki antykoncepcyjnej\" jak to z mężem mówimy czasem na Julitę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede - zazdroszczę :) Julka ma manierę wstawania ok.1 na małą buteleczkę mleka - 90-120 jej wystarcza i zasypia do 5.30, potem większa flacha, 180, kupka i siusiu na nocnik i zabawa do 9, potem znowu 180 i lulu. tak się nie da wyspać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wypracowalam taki rytm dnia,ze klade ją w południe i śpi 2 - 2,5 godziny i pozniej o 20:00 i do rana,ale ostnio cos sie jej poprzestawialo i wszystko robi o 2 godziny później dzisiaj w nocy budzilam sie co jakis czas i sie zastanawialam:\"czy ja w ogole mam dziecko????\",a pozniej sie wsłuchiwałam czy oddycha:) mam jeszcze taki problem,ze jak tylko ją nakryję kołdrą to się budzi - dlatego ostatnio ubieram ją cieplej i śpi po prostu odkryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede ale ci zazdroszcze. Mój żuczek ostatnio ma jakies problemy brzuszkowe, kupke juz zaczął w miare normalnie robić, ale pewnie niedługo bo w sobote wprowadzam mięsko i znowu się zacznie, pręży się i popłakuje. Ale cwaniaczek jeden przy usypianiu zaczyna sie preżyc i w zadnej pozycji nie jest mu dobrze, ale jak go położe na swoja poduszke to zasypia i jak mój wojtek mógłby juz spać ze mna w sypialni ( bo spał w stołowym bo był chory) tak nie ma dla niego miejsc ;) ale w nocy sie przebudza i popłakuje albo marudzi z tym brzuszkiem. nie wiem co mu jest. I tak budzi sie z 3 razy daje mu cyca i idze spać. Tylko często tak jak dzisiaj budzi sie po 5 i zaczyna sie wściekać a ja wstaje o 6 do pracy. Dobrze tyle że bawi sie sam gada chichra się no chyba że mu sie znudzi to budzi mnie ;) a tak bym sobie pospała całą noc. Marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( Marcelek jest chory:(:(:( ryczeć mi się chce. W nocy miał 38,5, rano byłam z nim u lekarza- podejrzenie ucho lub ząbkowanie lub gardło. Latalam po laryngologach, ale oni też nie wiedzą. Dostal antybiotyk Augmentin, wykupiłam ,ale płakać mi się chce, nie wiem, co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mysia i co , i co ..... :D melduj się bo obstawiam że już masz dzidziusia przy sobie ❤️ dede ale super, może twoja już wyrosła z nocnego wstawania :) superrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!! powiedz jak wam idzie nauka nocnika ? :) Ja też bardzo doceniam spanie z mężem w łóżku tylko we dwoje :) Ferka, strasznie mi przykro. Moja Amelka też brała Augumentin zaraz po porodzie. Powiedz a on oprócz gorączki coś jeszcze ma? bo jak Amelka miała 3-dniówkę to właśnie była tylko gorączka. A popłakuje że go coś boli ??????? kurcze bo ten Augemntin to dosyć silny antybiotyk i jak to jest ząbkowanie to chyba szkoda dziecka tak faszerować ~!!!!!!!!!! A moja dzisiaj też pięknie spała :) bo od 20.00 do 5.10 rano dostała butlę i spała do UWAGA 9.30 ale się wyspalam :D Jednak wiem że to tylko falstart i dzisiaj w nocy juz nie będzie dnia dobroci dla zwierząt :D :D :D A to debiut mojej małe kozuli :D [URL=http://imageshack.us]http://img134.imageshack.us/img134/6969/wspinamsivw2.jpg [URL=http://imageshack.us]http://img134.imageshack.us/img134/7638/jeszczetroches7.jpg http://img247.imageshack.us/img247/289/obraz077ut6.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie wyswietla się :( szkoda. Ale na zdjęciach jest że Amelka zaczeła sama stawać w łóżeczku :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?? Będe starsznie przeklinać: ja pierdole jak się wkurw........ no dobra nie bede az tak wulgarna ale wiedzcie ze się strasznie zbulwersowałam i tak mi sie ciśnienie podniosło, że nie moge się uspokoić 😠 Czytam wczorajszy Fakt a tam artykół o gościu (20 lta) który pociął żyletką nóżki swojej 10- cio miesiecznej córeczki bo płakała 😡 zabiłabym jakbym dorwała dziada 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furszula, to jest straszne !!!!!!!!!!!!!!!!! pozabijałabym takich skur..... serio i też pociełabym im nogi mamaMaksia a mi się nie wyświetla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furka co Ty gadasz??? macie identyczne łóżko jak my i się we troje nie mieścicie???? ja tak sobie myślę,że Julita nareszcie zmądrzała i sama stwierdziła,że się ze starymi nie wysypia,bo we trójkę ciasno:) Ferka nie smutaj się antybiotyk to nie koniec świata.Augumentin jest OK - nie powinien miec po nim zadnych sensacji.Julita ostatnio dostala taki antybiotyk na ktory byla uczulona i takie miala sensacje żołądkowe po nim,że ja nie nadąrzałam jej zmieniać ubrań,bo po tym jak strzelila kupkę to miała ję wszędzie : i w rękawie i w skarpetkach. Teraz niestety taki sezon,że dzieci będą nam chorować - szczególnie te urodzone latem,które siedzialy sobie w cieplym brzuszku jak byla zima:) Najgorsze z tego co może się teraz do nich przypałętać to rotawirus - to jest to,na co leżałam z Julitą w szpitalu jak miała 3,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka wyswietla mi sie tylko żaba:( puść coś na maila:) jesli chodzi o nocnik to u nas caly czas Julita robi nieświadomie,ale ja juz wiem kiedy mogę sie spodziewać kupy i po prostu wtedy ją sadzam,bo jednak lepiej sprzątnąć nocnik,niż zbierać to później z różnych części ciała i niedaj boże z ubrań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba sie wyswietla po kliknieciu w linijke z URL ale gdy sie kliknie w linijke zaczynajaca sie od HTTP to widac mala kuszynke w lozeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podalam lekarstwa i usnął. Cały czas go przystawiam do piersi, chociaż wydaje mi się, ze po nocy i ranku pustki, ale z butelki nie chce pociągnąć. Boże, tak bardzo mi go szkoda, jest cały rozpalony i dosłownie przecieka mi przez ręce. Innych objawów nie zauważyłam, jutro kontrola u tego samego lekarza.może to rzeczywiście trzydniowka.Po niej jest wysypka???? To straszne, co ludzie robią z dziećmi. Odrąbalabym im łapy na żywca. A to pieprzone becikowe w tym pomaga. Mieszkam przy tekiej ulicy, gdzie dzieciaki nocą łażą po mieście, bo w domu libacja, a za tysiaka sporo flaszek można nakupić. Chory kraj, chociaż nie wiem, czy można takie znęcanie czymkolwiek usprawiedliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tylko u mnie sie wyswietla żaba??? Ferka moze nie chce jesc przez goraczkę? spróbuj chociaz z herbatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że tu juz wszyscy o mnie zapomnieli i nikt już nawet nie spyta :[ A Mysia mnie pieknie zostawiła na lodzie i poszła sobie rodzić...I z kim ja teraz bede gadać?? zawsze na szarym końcu jestem... Dziewczyny a w ogóle to moje dziecko tak mi już napiera na krocze, że mam normalnie wrażenie że pujde pod prysznic i mi w ręce główka zostanie! Normalnie sie męcze...mam ten brzuch juz tak nisko,że nawet majtki mi sie zsuwają bo nie maja sie na czym zaczepić. Wszystko mam takie obrzmiałe-juz nie pamietam jak miałam za pierwszym razem...boli podbrzusze i krzyż, ale niestety czop nie chce wylecieć przeklety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati Ty nastepna w kolejce:) ja pamietam,ze pod koniec bolala mnie kość łonowa i czasem dostałam tak w pęcherz,że myślałam,że mi wody odejdą,ale niestety u mnie samo sie nie zaczęło przypomniały mi sie teraz słowa położnej dokładnie - powiedziała mi,że to barbarzyństwo przyspieszać tak poród i że to nie był mój czas na rodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj sie natka!!!!!!!!!!!! zobaczyłam sobie zdjecia Amelki chimery-ładują sie przez firefoxa, przez opere wyskakuje żaba. Jestem w szoku, jak ona urosla!!!!!!!!inne dziecko porownując do ostatnich zdjęć. moje dziecko niewiele mlodsze, a jeszcze nie siada, kurcze... u nas gorączka nadal, troche sie przespalam, bo chodzilam jak zombi. no i wyszłam do kosmetycznego zafundować sobie krem pod oczy, bo ostatnio mam koszmarne cienie, buźka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok udało się :) uffffffff teraz możecie zobaczyć Amelkę bo mi się nie chce wysylać na e-maila :) natka jesteśmy z tobą cialem i duchem :) chociaż ciałem to ja nie za bardzo chce :D :D :D zdecydowanie duchem ....❤️ dede ale CI zazdroszczę, moja po tym modyfikowanym takie kupska wali że szok :D :D :D Ja poczekam jeszcze z dwa miesiące i też będę łapać, chociaż już się nad tym zastanawiam bo robi w tych samych godzinach i stęka na całe mieszkanie :D D :D . Ale 6 miesięcy to chyba za wcześnie co ????????????? mniej leniwe matki sadzają dopiero jak dziecko ma 2-3 lata, a ja chyba za wygodna jestem :) Ferka serio urosła ???? bo coś z tym ostatnio mamy kłopoty, dobrze że odstawiłam młodą od piersi bo jak się okazało w 7 tygodni przybrała tylko 500 gram :( i to nie wiadomo czy nie dopiero teraz od kiedy podaję butlę. Nie ma to jak kobieca intuicja A co do cieni pod oczami , to ja mam dwa w ladnym kolorze : sino, fioletowo, różowym :P a dookoła oka taka brązowa obwódka :P Póki co pakuję troszkę korektorów, fluidów i udaję że nie widać :D całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, że jesteście ze mna! :] jest coraz gorzej-ledwo chodze i czuje jakby mi sie tam wszystko rozwierało i miałabym za chwile przeć...jutro ide do gina to zobaczymy co mi powie...Mój mąż panikuje, przy kazdym moim stęknieciu, żebym go nie straszyła! Obudził sie!Prawie 9 m-cy w ciąży jestem a on sie dziwi że mogę zacząć rodzić...Nie wiem co mu sie stało? Przecież jest tatusiem 3 lata, to nie pierwszyzna.A do tego wszystkiego dziecko mi sie rozchorowało-mój biedny synuś wrócił z przedszkola i zaczął wymiotować.Pewnie jakiś wirus.Biedny lezał cały dzień plackiem-on, żywe srebro! Oj problemy lubią sie mnożyć i chodzić parami... Dobra już nie smędze-ide spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu moge cos naPISAC BO WCZORAJ COS NAWALAłO I NIE MOGłAM WEJść :( WITAM WSZYSTKIE PANIE ;) DEDE MY SIE WSPANIALE MIEśCIMY W TRóJKE POD WARUNKIEM żE MAłY śPI MIEDZY NAMI MIEDZY PODUSZKAMI A NIE NA MOJEJ PODUSZCE BO WTEDY JA SPIE NA WOJTKA I JUZ DLA NIEGO NIE MA MIEJSCA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też cały tydzień spałam z julką, bo miała katar i się kręciła i spała niespokojnie i też się we trójkę mieścimy :) tylko rano trzeba uważać jak wstaje, żeby kopniaka w brodę nie dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agniecha ;) jak czytam o twoich przygodach z małą i dede to mam niezły ubaw :D mój cycek dzisiaj pomylił chyba sobie pory i jak przeważnie budzi sie między 5 i 6 na conajmniej półgodzinna zabawę sam ze sobą to dzisiaj obudził się o 3.30 😠 i zacząłzabawy ze swoimi nóżkami które juz z łatwoscią wciska w buzie, popiskiwał sobie gadał. W pewnym momoncie czuje jak mój palce wędruje w jego nieuzębionej buzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! a ja sie w koncu wyspalam, oczywiscie mój syncio też;) wczoraj wieczorem nie podalam malemu antybiotyk, bo ładnie mu spadla temperatura, ale w nocy znow mu naszla i podalam z 4-godzinnym spoźnieniem dawkę. Moja mama mnie ochrzanila, że nie wolno robić takich rzeczy, że antybiotyk podaje się 3 dni. A mi było po prostu szkoda dziecka, ale było minęło. Rano się obudzil i miał 37. Chimera-fajnie,że zainstalowałas bobasy, to bardzo wygodne, każdemu znajomemu puszczasz linka zamiast wysylas emalie. Naprawdę Amelka urosla i przytyła, tak mi się wydaje. Nie przejmuj się, ze tylko 500 gramów przybrala, po 3, 4 miesiącu dzieci przybierają połowę mniej niż na początku. Moj tyje, bo ma apetyt jak wariat, wczoraj przy chorobie wciągnąl kaszę Humane przez butlę 220ml!!!!muszę być ostrożna z jedzeniem, bo urośnie mi grubas, sprawdzam cały czas centylkową, ale jeszcze w normie. furka-też się balam, ze po wprowadzeniu mięska będzie zastoj kup, ale jest ok, daje mu indyka z warzywami Gerbera i strasznie mu smakuje. Zawsze pożniej robi kupe po kaszce i jest bardziej zbita, trzeba pilnować, zeby pil soczki, chociaż 20ml tak godzinkę po kaszy. czesć dede, aga, natka bidulko,pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Ferka, że już lepiej. pewnie go trzydniówka dopadła albo ząbki :) a ja chyba złapałam katar od julki :o nic mi z nosa nie leci, ale mam uczucie jakby był załadowany i czuję się lekko podziębiona :( jej już na marginesie prawie przesło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodalam jedno zdjecie Marcela sprzed choroby, bo teraz troszkę schudł. Oceńcie same, czy grubcio z niego, czy nie. Trochę tam jest golasek, więc jutro skasuję je, coby jakiś niepowołany sobie go nie oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×