Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Agniecha,fakt,to tylko zabobony:)biedulka a gdziez ty tak zmarzła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , TE CO PODAJA JUZ INNE PRODUKTY NIZ MLEKO, NAPISZCE CO PODAJECIE I W JAKIEJ POSTACI?? PAPAKI GOTOWANE, JABłKA GOTOWANE CZY SUROWE?? JAKIEś KASZKI CZY KLEIKI?? ja mam zamiar coś podawać tylko narazie zbieram informację od bardziej doświadczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia - póki może karm piersią, Antosia jest jeszcze za mała :) jak skończy 4 miesiące możesz jej zacząć podawać kaszki mleczno ryżowe, deserk, jabłka możesz ścierać surowe, możesz też udusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) myślałam,że nie dokopię sie z zaległości,a Wy niecałą stronkę zapisałyście - oj nie ładnie:) wszystkie takie zapracowane jak Chimera i Agniecha? Siwek- gratuluję córci,masz czas zeby tutaj zaglądać? ja w zeszłym tygodniu wylądowałam z Julitą w szpitalu i leżałyśmy 5 dni - tym razem to była ostra biegunka - wywołana jakimś wirusem,ale nie rotawirus,bo nie wyszło w badaniu kału jakiś taki wstrętny wirus u nas panuje - najpierw są wymioty,biegunka,a później przechodzi w zapalenie oskrzeli i Julitę to właśnie też dopadło:( kaszle paskudnie,dusi się i strasznie mi jej szkoda,ma antybiotyk od piątku,ale szczerze mówiąc nie widzę poprawy - mam nadzieje,ze nie skończy się to na zapaleniu płuc tfu tfu,bo strasznie duzo dzieci na oddziale lezało na płuca - niektóre ponad 2 tygodnie!!!:( nie chciałabym znowu wrócić na oddział,bo mimo ze u nas jest \"oddział z sercem\" - tzn.ze z dzieckiem może być cały czas jedna osoba,to oddział jest tak przepełniony,ze normalne-duże łóżka należą sie tylko matkom karmiącym,a ja z julitą pierwsze 3 noce przespałam na dziecięcym łóżku z drabinkami:) Furszula jak Mati??? jesteście już po badaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję nawet jak z domu na zwolnieniu siedzę :) takie mamy braki kadrowe, że trzeba sobie pomagać :) a powiem szczerze, jakoś lepiej się znowu nie czuję :o trzyma mnie kurczę cały cza, jestem osłabiona i jadę już od środy na stanie podgorączkowym, mam tego lekko dość :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha ale Ty byłaś u lekarza i masz jakieś lekarstwa? nie leczysz sie sama czosnkiem i miodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie możecie kogoś zatrudnić skoro macie braki kadrowe? ostatnio oddawalismy sprzet do naprawy,bo byl na gwarancji i strasznie dlugo nam naprawiali i moj maz wkurzony zadzwonil do serwisu i sie pyta ile jeszcze mamy czekac,a pan mu mowi,ze mają braki kadrowe i ze jak on zna kogos,kto umie naprawiac sprzety to oni chętnie zatrudnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, byłam u lekarza, jutro idę do kontroli. już mnie laryngolog \"przejął\". dzisiaj to już myśłałam, że w husteczkę płuca wydmucham... ale dobrze, że mi się oczyszcza, tylko już nie mam siły :( jeszcze zamiast w łikend leżeć, robiłam imprezę urodzinową, jedną w sobotę, drugą wczoraj. dobrze, że krótkie :) i misiek mi bardzo pomagał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no i nie wierzę,że Tobie zostalo jeszcze parę kilo do wagi sprzed ciąży!!!!! ja się ostatnio zawzięłam i zrzuciłam 8kg,czyli zostały mi jeszcze jakies 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się ostatnio nie zmieściłam w dżinsy siostry, które przed ciążą były na mnie luźne :( ale przestałam jesć słodycze, nie jadam kolacji chyba jest powolutku, niestety bardzo powolutku, lepiej poza tym waga pokazała swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sobie poleżeć :) skończyłam co miałam zrobić, idę odpocząć, może jakaś kąpiel z bąbelkami???? hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uśpiłam julite i mam troche czasu dla siebie wiec biore sie za gotowanie,sprzatanie i prasowanie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no przeciez ja caly dzien siedze w domu i nic nie robie Aga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat, dobrze wiem, że jak się siedzi w domu to zawsze jest coś do zrobienia i człowiek pracuje tak samo jakby chodził do pracy :) też Ci się należy odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha dam Ci maila do mojego męża OK?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ;) nie mam czasu zeby tu zagladac bo mały po tych antybiotykach taki przytulas sie zrobił ze bez mamy ani rusz :O wiec odpowiadam dede: jeszcze nic nie wiem bo w niedziele skonczylismy antybiotyk i w srode mam pobrac mocz i do badania :O ale za to mały dostał takiego kataru ze szok i scieka mu to cały czas i na dodayek slini sie jak pies chyba mu sliniak podwine na stałe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) nareszcie dzisiaj u mnie jest poprawa :D julka nadal zdrowa, ale ślini się na potęgę... Furka - ona chodzi ze śliniakiem już od paru tygodni ;) teraz wogóle jej nie ściągam, wyrósł nareszcie trzeci ząbek i idą chyba hurtowo następne :o na szczęście (tfu tfu) bezboleśnie, za to ze ślinotokiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furka trzymam kciuki za dobre wyniki moczu!! Aga właśnie miałam się Ciebie zapytać ile Julka ma zębów na oddziale był chłopiec - 11 mies. i miał już 11 zębów był chłopiec o miesiąc starszy od Julity i miał juz prawie wszystkie zabki,a Julita od sierpnia cały czas 6....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede - ma teraz 3,bałam się że mało, ale pani doktor mówi, że nie mam się co martwić, tak czasami jest, synek sąsiadki, dwa miesiące starszy, czyli taki jak Julita, ma w sumie wszystkie zęby, od początku mocno ją wyprzedzał. ale co tam :) właśnie byłam u kontroli - pani doktor chciała mnie zostawić w domu do końca tygodnia, ale się wymigałam, obiecałam, że będę grzeczna :) będę się ciepło ubierać i pilnować :) no i mam wybrać zabiegi, na lasery mam chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeeśćććć :( zdyyyyyyyyyyyychaaaaaaaaam........ po jaką cholerę kobiety dostająokres??????????/ ja się pytam - po co??łeb mi napierd...., brzuch mnie boli, jakby się po nim czołg przejechał na co to komu?????? idę sobie po cichu poumierać :( jak tu nie zajrzę już dzisiaj - znaczy zdechłam w kącie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak żyję :P głowa mi już praiw eprzeszła i brzuch nie boli :) kochamy tabletki przeciwbólowe :P co tu taka cisza???? furka - jak badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj poszłam do lekarza z katarem małego przepisała jakis syrop i zyrtek bo moze to uczuleniowe a co do badan to dzisiaj w nocy podejscie nr 1 do pobrania moczu to pojemniczka (nie mylic z woreczkiem bo to pikus) ciekawe jak ja to pobiore :O a co lepsze jeszcze musze zbadac moz ogólny z osadem i co jeszcze raz musze pobrac siuski nie wystracza im jedne z pojemniczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację po co komu okres, a tak apropo to ja już zapomniałam jak to jest , oststnio miałam rok temu heheh, jeszcze nie dostałam po porodzie, jak długo taki stan może trwać, co prawda mi to odpowiadfa, ale wiem że to nie będzie w nieskończonośc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeesscc:) ja juz tradycyjnie pojawiam sie i zmykam, ale czasami naprawde brakuje mi na wszystko czasu... poszlabym do fryzjera, ale nie mam kiedy a nawet jak znajde chwile po pracy to najzwyczajniej w swiece mi sie nie chce. wogole temperartury wiosenne i jakos czuje sie ogolnie zmeczona i taka bleee. ok pomarudzialam i juz mi lepiej;) mowicie o zabkach to sie pochwale ze kubie w poniedzialek pokazal sie 3 zabek: lewa gorna jedynka, pewnie zaraz pokaze sie prawa bo one jakos parami rosna:) jemu jakos te zabki niepostrzezenie sie pojawiaja:D a wogole to mam w domu malego rozrabiake, lazi wszedzie gdzie chce, wypatrzy najmniejszy paproszek i leci na czworakach do niego i zanim zdazymy podleciec to paproch laduje w buzi, poza tym wspina sie po wszystkim, stoje i zmywam naczynia kuba podejdzie i myk wspina sie po nogach. a jaki zadowolony ze stoi, ach:) chimera gratuluje wlasnego interesu - bedziesz busineswoman:) powodzenia!!!! a w ktorym miejscu w tychach - powiem rodzenstwu gdzie sie maja zaopatrywac w gazety? :) dede, furka - jak wasze pociechy? mysia - spokojnie okres nadejdzie, ja czekalam pol roku a wiem ze niektore czekaja nawet dluzej wiec ciesz sie kobieto ciesz:) dobrze ze dzis czwartek, jeszcze jutro i weekend!!! :) chce mi sie gdzies jechac odsapnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kaasia za przypomnienie że dzisiaj czwartek :) bo zachodziłam rano w głowę, jaki mamy dzięń tygodnia :D nic mi się dzisiaj nie chce, rano myślałam, że nie wstanę, łaziłam półprzytomna zastanawiając się od czego zacząć - od zębów, od prysznica, a może ciuchy sobie przygotować??? :) aż się mąż ze mnie śmiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja bardzo podobnie, a moment wyjscia z lozka odwlekalam az do bolu:D bo kurcze jestem notorycznie niewyspana, kuba sie budzi kolo 4-5 i finito ze spaniem:( spiewa sobie, krzyczy bo mamy fajna akustyke w pokoju i mu sie to podoba, poczym kolo 7 sie meczy i widzi ze rodzice jakos nie chca sie bawic to zasypia akurat kiedy ja musze wstawac, ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale mi włosy wyłaża przez to karmienie chyba?? co na to poradzić?? witaminy biorę ale co z tego jak garściami wyczesuję porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia - nic nie poradzisz... pocieszę Cię, że mi odrosły :) i już teraz mam gęste znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×