Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

no to kucha :O mały nie miał trzydniówki bo wczoraj po obiedzie juz nie miał goraczki :O może zęby ?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka - - - . hehehehehehehehe co Ty znowu wymodziłaś? przekuwała któraś uszy swoim pociechom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka :))))))))))))))))))) w średniowieczu byłabyś uznana za czarownicę \"... Kobiety z trzecim sutkiem oskarżano o czary, trzecim sutkiem niewiasta karmiła diabła który był pod postacią kota. Jeżeli mąż niewiasty zauważył trzeci sutek, kobieta ta w ciągu kilku dni była palona na stosie \" :))))))))))) Fursula, Amelka miała w weekend gorączkę i też jej przeszło, też przypuszczam że to od zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) natka - nie gniewaj się :) nie mam pojęcia co to może być, nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić o co Ci dokładnie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka ma wlasnie taki trzeci sutek - wyglada jak taka mala brodawka u malej dziewczynki przed okresem dojrzewania:) a u nas panuje wirus,bo wszelkie objawy na niebie i ziemi na to wskazują:( wzięło już nawet mnie i męża.Julita od poniedzialku w nocy,albo wymiotuje,albo ma sraczke:(((( trzeba bylo jednak zaszczepic ja na rota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde dede :( biedna Judytka. A może to jakaś grypa jelitowa ???? Ja właśnie mam mega przeziębienie i zdycham Natka ja też mam taką brodawkę, ale nie leciało mi mleko :) . Hmmmmmm no to są już dwie czarownice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ranyyyyyyyyy, jak mi się dzisiaj buzia drze na ziewanie 😴 jestem półprzytomna :( julka przez cały ten tydzień, od niedzieli włącznie wstaje rano między 5 a 5.20 😭 ja się niedługo załamię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chimera to właśnie coś takiego o czym piszesz,dzisiaj jest juz znacznie lepiej a ja musze sie pochwalic,ze od 2 tyg. julita nie budzi sie w nocy na jedzenie i spi od 8:00 do 7:00 - tak to można żyć:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas kicha, pogoda jak w Angli, niby nie pada ale mgła i bardzo wilgotno, więc dziś nici ze spaceru, chyba będzie wózek i otwarte okno, ja mam zamiar sprzątać ale nie chce mi sie jak jasna cholera, wszystko przez tą pogodę, wczoraj to i spacer był i ciasto upiekłam a dzis mi sie z wyra nie chciało zwlec miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mił3ej niedzieli u nas chyba będzie dzień spania, no może pod wieczór odwiedzi mnie znajoma, a póki co mała śpi a mi nic się nie chce za oknem zawierucha i sypie śnieg buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka - - - - - haloooooooo a Ty co obraziłąś sie , no co Ty 🌻🌻 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty Mysia nie obraziłam sie!!!Żartowałam przecież!!! Widziałam zdjęcia twojej córeczki!!!I zamieściłam pare fotek mojego maleństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co to zima bo u mnie dzisiaj było wiosennie 12 stopni w plusie w samej bluzie byłam na dworze :D szczerze współczuje takiej wam pogody :O a u nsa niedobrze :( to ani trzydnówka ani ząbki tylko...nerki 😢 najprawdopodobnie :O mały bierze antybiotyk i po tym badanie przesiewowe i zobaczymy czy juz po czy coś poważniejszego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) witam w poniedziałek. stało się to chyba standardem - julka wstaje o 5.10, ja się chyba potnę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja co tak cicho? mnie jutro nie będzie, ale Wy coś piszcie :) wieczorem poczytam :) furka - 3m się z Mattim :) u nas w sobotę i niedzielę imprezka - urodzinki. w niedzielę przyjdą znajomi z maluszkami i będzie wesoło :) gromadka dzieci, nadmuchamy baloniki, rozwiesimy serpentyny :D jupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim 🌻 coś ostatnio się tu cicho zrobiło :( u nas wszystko oki, tylko dziś przymierzałam moje ciuszki i wchodzę tylko w jedną spódniczkę i jeansowe spodnie biodrówki, musszę poważnie rozejrzeć sie za jaką garderobą :D Przeglądam allegro, ale narzie nic mi szczególnie w oko nie wpadło. Za tydz mam kolejną wizytę, nie mogę się już doczekać kiedy zobacze mojego bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) u nas też spokój, julka zdrowa i coraz ładniejsza, nieskromnie bardzo dodam :D nati - ciesz się póki możesz, mi zostało parę kilogramów, i jakos nie chce zejść :o chyba w najbliższym czasie wypróbuję herbatkę sli figura :) bo na dietę czy regularną porcję ćwiczeń nie mam czasu i cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuski jesteśmy po kontroli w szpitalu Antosia zdrowa jak rybka, morfologia ok, tylko mamy zalecany mały aerobik, co wam mówi \" ćwiczenia metodą woyty?? mała za słabo trzyma główkę i leżąc na brzuszku przewala się na boki i dlatego mamy ciwczyć w domu a w kwietniu do kontroli czy sa postępy, mam nadzieję że jakoś podołamy, bo dzis nie bardzo jej sie to uśmiechało, ale pochwalę sięże karmię tylko piersią a mała rośnie jak przystało i tak ma pozostać jeszcze z miesiąc póżniej powoili owocki warzywka i mamy nadzieję obejść się bez mleka modyfikowanego, dla mnie to luksus bo nie lubię babrac się z butelkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mysiu!!! ja wiem tylko, że takie ćwiczenia istnieją, ale co to jest - pojęcia nie mam. ja jestem ostatnimi dniami straaaaasznie zapracowana i zaciapana :( znowu te cholerne zatoki :( normalnie dość ich mam - na cholerę one człowiekowi potrzebne, skoro co ruszsą z nimi problemy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam muszę sie pochwalić dziś byłyśmy na szczepieniu i moja Gwiazda nawet nie pisnęła wręcz przeciwnie szczeliła swój piekny bezzebny uśmiech w czasie kłucia, aż piguła była w szoku, taki dzielny maluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje :) przechodzę właśnie z etapu piania jak kogut w etap kaszlenia... chyba sobie dzisiaj płuca wypluję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętacie Siwka?? zaglądała tu do nas.. urodziła córeczkę, Natalkę :) Siwek - wszystkiego najlepszego!!!!!! 🌻 gratulacje!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha 79.hej,czytalam twe posty,powiedzcie mie czy to ze sie nie ma wymiotow ,zgagi,zachcianek wskazuje na to ze bedzie dziewuszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco - moja koleżanka jest właśnie w ciąży, zbliża się do 30 tygodnia, nie ma zgagi, nie ma zachcianek, nie ma nudności, czuje się świetnie, ma mały brzuszek i będzie miała chłopca :) to są tylko takie przesądy, że jak brzydko wyglądasz, to znaczy że dziewczynka, bo obiera urodę, albo jak brzuch taki albo taki, to chłopak :) nie ma żadnej reguły :) inna moja koleżanka, brzydko mówiąc, rzygała rzez 4 miesiące i ma córę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, choroba mi wogóle nie przechodzi :( mam jednak załadowane te zatoki konkretnie :( chyba się nie obejdzie bez antybiotyków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×