Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

ja tylko slyszalam o Bartkach ale te sandalki wydaja się bardzo fajne i mają ten pasek na paluszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie tak wydaje tylko jestem ciekawa jak tam zapiętek :O ale nie sa tez takie drogie :D wiem że to jest solidna i dosyc droga firma ale ja sie spotkałam z ciuszkami z tej firmy a nie z butami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia06
witam :)) Mojej Alusi zeszła wysypka :)) dzięki Bogu bo juz w najczarniejszych myślach miałam ,ze to sepsa:)) Wiem ,ze jestem nienormalna tak myśląc ale jeśli chodzi o zdrowie naszych milusińskich to chyba każda z nas taka jest:)) Pozdrawiam http://www.alicjaro.bobasy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadłam tylko na chwilke pochwalić się e moja niunia jest zdrowa!!!!!!! testy wyszły w normie. dzięki za wsparcie i trzymanie kciuków buziale dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia06
siwek super:)))))))) bardzo się cieszę::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak zacząć dzień od dobrej wiadomości :D super siwek :D a mój cycek zaczął z srody na czwartek gorączka potem mu przesszło zaczął kaszleć później mu przeszło dostał goraczki na razie spokój :O ciekawe co mu jest/było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniałe wiadomości Siwek - domyslam się jak się czułaś my w przyszłym tygodniu mamy kontrolę u kardiologa,bo ostatnio pediatra znowu jakis szmer wysłuchała w sercu trochę się boję julita też zakatarzona i kaszląca,zaraz sie ubieram i jadę do apteki po jakiś syrop wykrztuśny dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek - super wiadomosc! bardzo sie ciesze:) co to za katarki i goraczki? chyba przez ta pogode wiecie.. mojego kube chrypka dopadla, skrzeczy przeokropnie. dostaje syropek i troszke przechodzi, ale co z tego jak on nie oszczedza tego gardziolka, piszczy, wrzeszczy i tak:) a wczoraj skonczyl 11 miesiecy:D jeszcze miesiac i ROCZEK:) juz nie bede mowic jak ten czas szybko mija, a jeszcze niedawno ten brzdac kopał mnie od srodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia06
witam....kurde moje mała tez zaczyna kaszleć i kichać:(( cholerna pogoda. Dziewczyny a moze to my zarażamy się przez cafe???:D :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie u nas to na pewno przez ta pogodę - jak było tak ciepło to Julita całe dnie na podwórku chciała siedzieć - jadła i spała też,bo jak wchodziłam z nią do domu,to był ryk:) jednak mąż pojechał do apteki za to ja muszę się wziąć za śniadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie! Siwek-super wiadomosc!!!!! furka-no brawo za pierwsze kroczki!!! dolaczam sie do tematu o bucikach. Też slyszalam o Bartku, kuzyn marcelka tylko takie nosil i mamy je wszystkie dostac, ale sie zastanawiam, czy bedzie dobrze, jak Marcelek bedzie formowal sobie stópki na znoszonych bucikach. Marcelek byl juz prawie zdrowy, ale ja sie pochorowalam i go znowu zarazilam:(:(:( W ogole to juz wariujemy w domu. Syf na maxa i wszedzie husteczki z gilam.....dzwonila do mnie kolezanka z propozycja pracy-jako opiekunki dla swojej 5 miesięcznej Zuzi.Powiedzialam, że się zastanowię, ale juz znam odpowiedz-nie dam rady, ktoreś dziecko byloby stratne. I pomysleć, ze mam przyjaciolkę, ktora ma 4 bliźniaki!!!!!!!!!!!!!( połtora roku przerwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferka mam rozumieć 2x2?? to byłby niezly strzał :P co do używanych bucików to juz chyba pisałam każde dziecko inaczej nosi buty wiec anwet po starszym rodzenstwie nie powiino sie nosic butó bo mozna zniekształcic tak malutka stopke :O ja to słyszałam o GUCIO, BARTEK, ELEFANTEN... wszystkie co mają symbol ZDROWEJ STOPY czyli uśmiechnieta stopka :D taka mądra jestem tylko ze u mnie nie ma takich butów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferka chodz tu i nam powiedz czy te 4 bliźniaki to 2 razy 2,bo też mnie to zaintrygowalo no i nie wyobrazam sobie tego po prostu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia06
witam:)) musze się pochwalić ,ze moje dziecko pierwszy raz od 8 miesięcy przespało całą noc:))Ale ja niestety nie bo co chwile sprawdzałam czy zyje:)) dla mnie to bylo nie do uwierzenia:D Nieiwem co bym zrobiła mając te bliźnieta o których pisała Ferka:D pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia06
Myszko... możliwe ,ze jestes osłabiona.Kazda z nas wie ,że ciąża jest dla kobiety wysiłkiem.Myślę ,że najrozsądniej będzie jak powiesz o tym lekarzowi.:) pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dziewczyny, moja przyjaciolka urodzila 5 lat temu 2 dziewczynki, a po poltora roku chlopca i dziewuszke. Wszystkie dwujajowe. Za kazdym razen wpadka. U nich bliźniaki to rodzinne. Dawno jej nie widzialam, ale ostatnio dawala sobie swietnie rade, choc nie musze dodawac, ze jej kariera zawodowa(swietnie sie zapowiadajaca) legla w gruzach. Dzieciaczki sliczne, zadbane, madre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferek
W sprawie bucików: 1) gdybym był producentem butów, to też bym twierdził, że nie powinno się nosić używanych 2) czy przez 2 miesiące sporadycznego użytkowania, dziecko jest w stanie swoją niewielką masą trwale odkszstałcić którykolwiek z elementów bucika (podeszwa, wyściółka, ew. jakaś warstwa amortyzyjąca, itp itd). Być może w niektórych butach są takie warstwy, ale jak nie to nie widzę przeciwskazań przed noszeniem takich bucików (przy założeniu, e podeszwa nie jest starta, co jest raczej wątpliwe i łatwe do sprawdzenia). pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) jestem :) w sprawie butów - mam gucie. co do nowe czy używane - mam siostrę na fizjoterapii i stąd moje spaczenie, żeby kupować nowe jednak. ale żeby było taniej - kupuję julce buciki w smyku z serii coolclub, są tańsze o połowę niż bartki. a ta firma ma też ciuszki - julka paraduje w pięknym różowym płaszczyku i wygląda jak modnisia :D reszty jeszcze nie czytałam mi krew leciała codziennie, jak tylko głowę oderwałam od poduszki. potem przestało. lekarz kazał łykać rutinoskorbin. na razie tyle ode mnie :) do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.tik-tak.pl/publikacje.php?id=520 http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=37421 mysle,że warto przeczytać, Ferek rownież powinien tam luknąć...:) Majka-ja tego nigdy nie wiedziałam do konca, wiec dostawialam, kiedy tylko zapłakał:)nieraz po kilkanascie razy na dobę:) maluch na początku spi roznie, potem zacznie odrozniać dzień od nocy. Furka-juz zaczelismy wychodzic na dwor, wiec powinnam jutro wyslac nocniczek (oczywiscie, jesli nic sie nie zmienilo) :):)🌻 moj synek jest juz zdrowy 🌻:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferek
Z całą pewnością nieliczni producenci butów dla dzieci używają kosmicznych technologi prosto z labolatoriów NASA, jak: 1) kałczuk dopasowujący się do stopy z efektem pamięci komórkowej 2) wkładka z gąbki ortopedycznej z efektem X 3) .... Jeśli jednak but wykonany jest ze standardowych materiałów, to nie wydaje mi się, aby się odkształcił i dopasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferek
Dla poparcia mojej opinii przykład z innej dziedziny życia: powszechnie zaleca się zakładanie do aut opon zimowych gdy temperatura spadnie poniżej 7C, podczas gdy niezależne testy pokazują, że mają one lepszą przyczepność JEDYNIE na drodze OŚNIEŻONEJ - nie na zimnej. Jednka każdy serwis zaleca zmianę. Chyba nie bezinteresownie. Wydaje mi się, że dużo tu wspólnego z tematem bucików. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferka mam juz malutki nocniczek dostałam od kolezanki z IKEII akurat dla niego :D siedzi w nim jak król ale tylko jak jest ubrany a jak go rozbiore to jest ryk :O wiec dzieki bardzo juz nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuu, to szkoda, Furka, no to wyrzucam go na smieci. A ten z Ikei jest super, znajoma go ma i obie b. chwali. mądralinski Ferku!!!zapoznaj sie z technologia produkcji bucikow, a nie dywaguj na podstawie swoich wiadomosci dot. budowy maszyn, opon i itp. Przyznaj sie, ze szkoda ci kasy na buciki dla synka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) troszkę dzisiaj byłam zajęta, poza tym byłam dzisiaj przypadkiem lekko śmietelnym, jeśli by brać pod uwagę moje ciśnienie :D spałam na stojąco, siedząco, leżąco, dopiero wypita duszkiem kawa z 3 (!) łyżeczek postawiła mnie na nogi, potem jeszcze capuchino, mocna herbata i dożyłam końca dnia :) ale w domu popołudniu jak padłam z julką to wstałyśmy o 20.20 :D ona też miała kiepskie ciśnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam :) jak wreszcie mogłam sobie pogadać - to remont forum zrobili!!! :D ja to mam szczęście :) wysłałąm Wam kilka zdjęć celem pochwalenia się ;) Ferka, gdzieś mi się zgubił Twój adres - jak będziesz chciała to Ci doślę jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-adres mam podany w preferencjach, chetnie zobaczę twoją córe dopadł nas problem wieku około rocznego-Marcel -do tej pory PASIBRZUCH-kwęka na moje obiady. Będę wdzięczna za pomysły na łatwe, smaczne i szybkie dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×