Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

mysia - a co do kaszaczków - masz rację, to jest uczulenie :) na świat zewnętrzny :) same znikną, nic z nimi nie rób. dziecko nie ma jeszcze w pełni rozwiniętych gruczołów łojowych i stąd takie krosteczki. bardzo często również dostaje ich właśnie po kontakcie ze światem zewnętrznym, z powietrzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;) maliszena mój nie przytula sie w nocy on ałtetycznie ciagnie mleko tak łapczywie że az steka ;) tak mi mówiłyście żebym nie panikowała z tym ze mało przybrał to posłuchajcie: byłam u lekarza i przesledziłysmy siatke centylową i tak: zaczynał od 10 centyla potem był miedzy 25 a 50 centylem a potem spadł do 10 a nastepnie miedzy 3 a 10 i ona powiedziała że jakby była krzywa jak sinusoid to byłoby ok ale po tym spadku do 10 powinno wzrosnąć a spadło ponizej 10 i teraz sa dwa scenariusze działania wysłała mnie na wyniki krwi i moczu i jak beda dobre to trzeba bedzie sie zastanowic nad mlekiem modyf. a jak złe to może miec problemy z ukłądem moczowym ze niby nerki sa takie zdradliwe ze dzieci nie tyją a duzo jedzą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia- dzieciaki mają kaszaki, spoko, to schodzi, chyba nawet słyszalam, że to się nazywa trądzik niemowlęcy;) chimera- no ładnie, rob test, ja też mam wszystkie objawy ciąży;), masakra furka- też mi się wydaje, że moje mleko jakieś bardziej wodniste, bo marcel jest głodny strasznie po nim, a dziś po prostu odmowił wyraźnie picia (choć było mleko) i zadowolił się kaszką (220 ml). Ponoć nie ma czegoś takiego jak mleko mało kaloryczne, z wyjątkiem skrajnego niedożywienia jak w Etiopii, a kobiety jak ściągają sobie pokarm w celu sprawdzenia, ile tam jest tłuszczu, ściągają ten, ktory leci na początku, a on rzeczywiście jest wodnisty, potem jest już tłustszy. Ale powiem Ci , że ja mam co do tego pewne wątpliwości, dlaczego niby nagle Marcel jest tak glodny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ferka ;) tak mi własnie powiedziała lekarka że mleko jest cały czas takie samo :O pierdy pierdy !!!!!!!!!!!! i nagle po niem dziecko jest głodne nie moze się najeść, bo co ma większe wymagania?? to by się więcej napiło!!!! a mój pije pije i się najeść nie może :O na dodatek dostał jakiegos uczulenia na główce na lini włosów i na łysince która mu się wytarła z tyłu :O na początku mysleliśmy ze to potówki bo jeden dzien był ciepły a mały był w kombinezonie i jak poszliśmy wczoraj do lekarki to małemu zeszło ale co z tego jak wrócilismy do domu a mały znowy jak się z łapkami dorwał do szyi to masakre sobie na niej poczynił i nie wiem co to jest 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌼 No zrobiłam sobie ten test i jedna krecha ufffffffffffffff. Ale się nakręciłam hehehhe. Wczoraj myliśmy u lekarza i Amelka w ciągu 3 tygodni przybrała 310 hmmmmmm nie za dobrze ale też nie tragicznie. JEsteśy na 10 centylu. Tylko mamy nadal większą główkę od klatki piersiowej i nie wiem czy to dobrze, bo ona powiedziała że nie jest najgorzej :P kurde znowu będę musiała zmienić lekarza bo czuję że ta mnie olewa. Potem pytałam o VIgantol, czy nadal podawać 2 krople bo podobno jak się karmi butelką to mniej się daje. A ona mi powiedziała że mam dawać jedną. Kurde trochę się wkurzyłam, bo jakbym nie zapytała to dalej podawałabym za dużo :P . I tak jesst na każdym kroku, eeeeeeeeee. Tak wogóle to poszłam ze zdrowym dzieckiem a ta stwierdziła że Amelka ma katar, czerwone gardło i pewnie zacznie kaszleć . Przepisała nami kilka recept i wogóle nie wiem czy wykupywć. Bo ja po niej nie widzę że chora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na glówce/ jak to wyglada? aha, zapomnialam was zapytac, macie jakaś sprawdzoną antykoncepcje? gumek mamy dosc, no a w piatek mam wizytę u gina, może wzielabym recepte...slyszalam o plastrach, stosowalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimera, a może ona dziś pare razy to stwierdzala i już tak gada;) u Marcelka też stwirdzono nieziemskie choroby, a tu masz-trzydniowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł dziewuszki :D chimera, rozczarowałaś mnie :P miałam nadzieję, że będzie \"nowa\" mamuśka ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc tak: 1. ja mam spiralke bo mi lekarzpolecił że lepsza od tabsów bo ja cyckiem jeszcze karmie i sobie chwale bo nie musze pamietac codziennie zeby wziać tabsa. 2. to wyglada jak nie drapie jak plamki czerwone albo jak sie rozleje jak lama czerwona a jak drapie to robia mu sie takie gulki pod skórą :) chimera pewnie się cieszysz co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze uczulenie na jakis kosmetyk, proszek do prania/ Marcelkowi wyszly plamki, jak tato go wczoraj przytulil, a byl świeżo po goleniu;) nigdy nie mialam spiralki, zawsze tabsy. aaaaaa!!!!!!!!!!Marcel siedzi bez podpórki już, fakt, ze tak do 10 sekund, ale sie liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to ta zasypka ?? na co to ?? ile kosztuje ?? bez recepty ?? bo jutro ide do lekarza ale jak by co to by chociaz nie swedziało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furka, litości, to jest zwykły puder :D alantan maść, krem i zasypka - mam maść i zasypkę, jak julce pupcia się odparza - maść, jak miała krostki potówki latem - zasypka :) jak mamusia poparzyła paluchy to smarowała się kremem alantan plus i paluszki się szybko wygoiły na prawdę nie znasz tych produktów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też dobry wybór :) ja się kiedyś tylko do linomagu zniechęciłam - miałam obtarty nos od kataru i posmarowałam go linomagiem - to co powiedziałam, te słowa, które z siebie wyrzuciłam z głośnym jękiem są niecenzuralne, więc ich nie powtórzę ;) chodziło o to że strasznie mnie to piekło, jeszcze gorzej, niż przed, więc bałabym się posmarować dziecku ranki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, a ja przestalam uzywać bo kupiłam jakąś dziwną serie tak śmierdziała ze szok jak plastik nieraz pachnie tak sztucznie fu :O a teraz zasypuje dupke pudrem nivea a była teraz u mnie niania i smaruje mu to mąka ziemniaczaną to mówi że pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci powiem że czekam aż mi baterie siąda bo obudziłam się o 4.40 wspomne ze całą noc małys ie budził przes to uczulenie i o 5 go wymyłam (dupke i jajka) riwanolem przepłukałam i sę zaczął cyrk :P pobierałyscie kiedyś mocz swoim dzieciom?? te co mają córy to współczuje :P wymyslili takie woreczki k tóre się przykleja do ciałak a \"interes\"wkłada się do środka :P ubaw miała ale do czasu jak 2 razy mi sie nie udało i siuski uciekły bokiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furka - nie musisz współczuć :) jakbym musiała julce zbadać mocz, to bym ją posadziła na nocnik i przelała gdzie trzeba :P hehe, takam cwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! mi zostało jeszcze 2,5 miesiąca i też pwnie będe tu do was zagladać po wskazowki i porady....:) juz się boje czy dam sobie z tym wszystkim rade!!! cale moje zycie przewroci sie do gory nogami! :D ale tak się ciesze i nie moge się juz doczekać mojego maleństwa... mam tylko pewien problem....jest nim moja suczka- pchełka- strasznie donośnie szczekająca! nie wiem co ja z nią zrobie gdy malenstwo się urodzi...:O ale napewno jej nie oddam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Siwuś :) z psiaczkiem - nie iwem, zamykaj ją w innym pokoju :) i lepiej już oduczaj szczekania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz sobie kobieto radę na pewno :) tak jak wszystkie sobie dajemy :) chociaż ostatnio jak miśka nie było przez tydzień to doszłam do wniosku... podziwiam samotne matki... szacuneczek :) bo łączyć pracę, dziecko i dom - podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek witaj a jaki to problem z tą suczką chodzi ci o szczekanie?? to sie ciesz agniecha ze juz nocnikujeja mówiłam o takich które nie maja takiego szczęścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga tylko jak mam psa oduczyć szczekania??? mam jej mordke zakleić??? czy przyczepić nadajnik do krtani z 220V ?(jak widziałam w pewnej komedii) :D juz i tak oduczyłam ją spania z nami w łozku i teraz śpi w drugim pokoju, ale nic nie da zamykanie jej jak szczeka bo ona ma tak donośny głos ze to nic nie pomaga!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mikołaj po świecie, twój prezent go w dupę gniecie. zostawił go gdzieś w Bankoku... gówno dostaniesz w tym roku!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mojego psa oduczyłam darcia pyszczke na cały regulator jak któś łazi po klatce zy puka do drzwi :D ale pomysł z nadajnikiem mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to przekaz mi swoją wiedzę-jak tego dokonałaś???? bo najgorzej jest własnie jak ktoś łazi po klatce albo jak ktoś puka do drzwi nawet jak to ktoś z domowników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×