Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

hej po raz drugi, ogladnelam zdjecia. wolan no no gratuluje zakupu. niezle posmigasz juz taka maszynka. mysle ze niezla okazja ci sie trafila. napewno tez roznica w przesiadce z jednej hondy na druga byla znacznie odczuwalna w komforcie jazdy no i przyspieszeniu:D unas jest tez tak cieplo ze coraz wiecej motocyklistow coraz odwazniej zaczyna wyjezdzac na ulice pomimo grudnia i dzis na miescie bylo widac nawet scigajacych sie swoimi dwoma kulkami. do poklikania🖐️ p.s. i nie chcialam nikogo urazic piszac o szczurach ladowych. moze uzylam zbyt mocnych slow ale dzis nasluchalam sie niezle od przeciwnikow wyjazdow za granice. to takie male usprawiedliwienie. no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jendloga
nienawidze motocykli i wszystkich motocyklistw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant ameryki nie odkryles
ci co maja moto we krwi jezdza i na wielkich maszynach bez prawka i to tez zadna rewelacja. to poprostu INNY SWIAT:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze Jendloga wytłumaczyłbys dlaczego tak bardzo nie nawidzisz motocyklistów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakers mysle ze powodow mozna sie domyslac nie reagowalam na ten wpis bo niepotrzebna nam dyskusja na zasadzie kto ma lepsze argumenty -za. jedloga ma prawo do swojego zdania. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Rybko ze nie potrzebna nam taka dyskusja, ale wkurzaja mnie takie osoby ktore walna jakas teze a nie potrafią jej dowieść :/ oczywiście że każdy ma prawo do własnego zdania , ale skoro potrafi mieć swoje zdanie to niech potrafi je udowodnić!!!!!! ...............no troche cisnienie mi sie podniosło ale juz sie uspakajam....... Witaj Genek w gomakach;DDDDDDrównież pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jedloga masz niezłego problema... Ja na ten przykład nienawidzę brukselki i wszystkich kalarepek. Z tym, że ja już z tego powoli wychodzę - to dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół. Przepraszam Rybko musiałem to z siebie wyrzucić..;-) W sob. 9 grudnia zakończyłem sezon, odstawilem moto i z utesknieniem czekam wiosny... żeby nie powiedzieć, że nienawidzę zimy i wszystkich bałwanów... Pozdrawiam WSZYSTKICH, cześć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha Jalek o mało z krzesła nie gruchłam ze śmiechu jak przeczytałam o tej brukselce;DDDD Masz racje zwłaszcza ta kalarepka tak strasznie wygląda-az strach sie bać hiihihih!!Ale dobrze że nie jesteś sam w zwalczaniu twojej nienawiści ;D Pozdrawiam wszystkich.Byle do wiosny :D buziolaczki ;*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak ten czas leci... już tylko tydzień do świąt:-) Po odstawieniu motorku, postanowiłem odświerzyć odzież;-) ..jakkolwiek to brzmi. Czy wiecie jak czyścić i konserwować kurtki tekstylne? Może znacie jakieś dobre środki do tego celu? Miłej niedzieli! Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Jalek wybaczam to wyladowanie chwilowej zlosci;) ten rok dla motocyklistow jest poprostu wymarzony.nigdy nie bylo tak ze do samej gwiazdki byly plusowe temperatury i bylo mozna ze spokojem wsiasc na moto. Jalek jesli myslisz tez o przygotowaniu odpowiednim na zime swojej maszynki to GOFROWNICA wczesniej na ktorys stronach wkleilam dosyc spory artykul na ten temat. a co do kurtek tekstylnych??hmm zapytalam na innym forum motocyklowym oto i moze sie cos dowiem. ja jednak w tym kierunku ci nic nie podpowiem bo sama jezdzilam w skorze i w tym temacie to moglabym sie wypowiedziec ale o tekstyliach temat jest mi obcy. i chyba nie tylko mnie bo jak narazie na tym drugim forum wpisuja sie sami ktorzy sami sa ciekawi a raczej same bo to babski kacik;) a mnie jak to z koncem roku bywa dopada depresja jaka to stara dupa jestem a puki co nawet stalego i pewnego faceta u boku nie mam;) ehh koncze juz te dyrdymaly pozdrowka i milej pracy:D..tzn milego tygodnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrastfujtie! Nu Rybkuo tiebia nie moożna dyrdymałymi głowy frasować! Sztoby twoje dyrdyduże były to ja by paniał, a że dyrdymałe masz - to ja nie rozumiem;-) ...a mówiąc po ludzku: Ktoś już kiedyś napisał, że przecież życie jest pełne niespodzianek..! Dzięki za wskazówkę o artykułach Gofrownicy, już kiedyś czytałem, ale dawno temu - zawsze warto przypmnieć sobie parę faktów. Dziękuję Rybko za podjęcie tekstylnego tematu;-) Pozdrawiam, i notopa malcziki i diewoczki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Z dzwiękiem dzwonów melodyjnych, Wraz z opłatkiem wigilijnym, W dzień Bożego Narodzenia, Ślę serdeczne te życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia I w Nowym Roku marzeń spełnienia🌼🌼 jalek wyobraz sobie ze na temat kurtek nikt mi nic nie napisal. czy to nie ciekawe??i co najmniej dziwne?!?! nic wiecej niebede pisac bo z koncem tego tygodnia i roku kazdy jest czyms zajety i mysli jak to bedzie siedzac znowu w niedziele przy wigili oraz widziec sie z rodzina. zycze wszystkim najlepszego i udanej imprezy sylwestrowej!! pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt! ciepłych i rodzinnych... Takich z furą prezentów, albo z prezentem - furą;-) Powodzenia i spełnienia marzeń w Nowym 2007 Roku! Obyśmy wreszcie wszyscy mieli nasze wymarzone maszyny! ...i mogli się spotkać np. w geometrycznym środku Polski, i popalić gumę;-) i pościgać się...;-D i pośpiewać kolędy, szanty, whatever - serio;-) napić mleka prosto z gwinta, zrobić tatuaże kto jeszcze nie ma, itd. itp. Pozdrawiam wszystkich. Jarek p.s. Sorki za te szanty - troszkę mnie poniosło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi. http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2000.swf A dla \"dopiero stawiających kroki(raczkujących)w świecie motoryzacji\"spełnienia marzeń o własnych maszynach-czego rowniez sama sobie życzę;DDDDDD Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, \"Pranie w proszku w temp 30˚C, żadnych płynów z lanoliną - zatyka membrany. Dobrze wysuszyć i do szafy. Niektórzy jeszcze preferują impregnację przeciw wodzie - specyfiki ze sklepów turystycznych do kurtek zimowych lub żeglarskich. Aczkolwiek w tym roku cały czas w użyciu.\" tyle mi napisala jedna osoba po prawie dwoch tygodniach;)a co do tych kurtek zimowych to moj brat kupil sobie w tym roku w takim sklepie turystycznym kurtke i pani dala nam do tego plyny w dwoch malych buteleczkach do jednorazowego wyprania i powiedziala ze niewolno tych kurtek prac w normalnym proszku. tylko wkladamy do pralki wlewamy plyny z buteleczek i pierzemy.zrobimy tak pewnie po zimie.jakoze buteleczki sa jednorazowaego uzytku a kosztowaly 25zl (obydwie). sa to napewno dobre srodki do prania kurtka nietraci wtedy swoich wlasciwosci no i kolorow. a moze twoja tez wciaz jest w uzytkowaniu??:D wszystkim zycze udanej imprezki sylwestrowej. szampanskiej zabawy i zebyscie mimo wszystko cos z sylwestra...zapamietali;) pozdrawiam wszystkich🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! Dziękuję Rybko za wszystkie informacje na temat textyliów. Moja kurtka była w użyciu niemal do połowy grudnia, co uważam za ewenement;-) ... tzn. normalnie używam kurtek w grudniu - lecz nie motocyklowych. Niestety nie miałem ostatnio zbyt wiele czasu by zająć się podobnymi przyjemnościami ale w sobotę jak pogoda dopisze zagrzeję maszynkę, może nawet strzelę rundkę pod garażem, albo gdzie dalej... a potem wymienię wreszcie olej i filtr oleju. Potem wyjmę aku i pozwolę zanąć maleńkiej w sen zimowy. No, o ile zima w ogóle przyjdzie... ...a potem zrobię pranie;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że skoro spadł śnieg wszyscy śmigają na sankach zamiast zaglądnąć na forum;-) Ci, kórzy jeszcze kikla dni temu zamarzyli o przejażdżce na 2-ch kołach dziś muszą te plany odłożyć do maja;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!! JALKU tak tak zima nas wkoncu dopadla;) mam nadzieje ze zakonserwowales swoj sprzet i kurtke na odpoczynek:Dja w glowie mam teraz zupelnie co innego za jakies 3 tygodnie wyjezdzam do angli. slyszalam juz w radiu dowcipy ze zima wyemigrowala z kraju wlasnie za polakami hihi.. pozdrawiam wszystkich serdecznie i proponuje teraz posmigac po stokach.wolan a co u ciebie?? 🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich serdecznie z zasypanego i bielusieńkiego Tarnowa :D hmmmmmm...........ja na swoje usprawiedliwienie nie mam zimy ani sanek, ale sesje..:/ niestety nadeszła i nauki mam w cholere i jeszcze trochę:(........ a tak sie cieszyłam, że wczesniej zaczne kursik na A bo pogoda w miare...a tu klops.......jeszcze sobie poczekam......no coż niezbadane są wyroki....pogody....:P Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po dłuższej chwili;-) Rybko, ty już pewnie spakowana czekasz na walizkach.... Jeśli mogę zapytać.. dlaczego właściwie wyjeżdżasz? Miłość? Chleb? ..a może walc angielski? ;-) Ja wolę wiedeński;-) a i na narty do Austrii bym pojechał... U nas już wszystko ku lepszemu idzie: gospodarka się rozwija, szpitale się oddłużają, emeryci zapomogi dostaną, uczniowie - mundurki (sobie kupią), no i raport już opublikowany - nie ma się czego obawiać... A ty krakers już pewnie po sesji jesteś. I testy wkuwasz, a przy takiej zimie w kratkę to prawko zrobisz jeszcze przed sezonem;-) Moje Panie, może warto się już za moto jakimś obejrzeć kto nie ma... Polecam tanie monstra w rodzaju mojej FJ. Rewelacyjne i długowieczne maszyny. Trzeba też dodać, że nie najmłodsze, ale to bez znaczenia jeśli w grę wchodzi uczucie... Proszę spojrzeć: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M359284 http://www.allegro.pl/item164605717_yamaha_fj_1200_w_idealnym_stanie.html#photo a ja mam podobną do tej: http://www.allegro.pl/item165630937_yamaha_fj_1200_stan_idealny_okazja_.html Pozdrawiam waszystkich! Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!!:) Jalek Twojej maszynki niestety nie obejzalam bo aukcja pewnie juz sie zakonczyla i nie ma jej.co do mnie to ja preferuje naked bike-i cos w rodzaju bandita jednak na swoja pierwsza maszyne to upatrzylam sobie suzuki gs..ale puki co ja sie domysliles rozpakowalam walizki po drugiej stronie oceanu i moto mi nie w glowie. narazie z facetem wynajelismy mieszkanko ktore wymaga remontu no i ja niemam pracy. wyspa na ktorej jestem jest typowo turystyczna wiec niedlugo powinnam cos znalezc.a dlaczego wyjechalam?kazde z tych powodow ktore napisales potrochu.ale zemna to tak jest ze ja juz wyjezdzalam na sezon od kilku lat i juz nie umialam siedziec tylko u siebie w miescie.te wyjazdy mnie wciagnely.a czy teraz bede umiala tu zamieszkac?to sie okaze z biegiem czasu. pozdrawiam was wszystkich i wpadajcie tu czasem:)pozdrowionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdecznie pozdrawiam. dobrze ze temat odzyl. :D . prawdziwe piękno: Piękne Niewiasty na Motorach z rozwianym i wlosami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Jalek masz racje ja juz po sesji........na szczescie pozytywnie zdanej :P, a co do kursu to jeszcze nie zaczełam własnie przez tą cholerną pogodę.....ostatnio spadł śnieg i dopiero teraz zaczyna sie odwilż, wiec mam nadzieje, że to juz bedzie koniec tych niespodzianek pogodowych i spokojnie będę mogła zacząć .... Rybko powodzenia na emigracji życzę......początki są zawsze trudne....ja mam zamiar wyemigrowac na sezon...żeby móc wreszcie sprawic sobie własne moto...podobnie jak ty zachorowałam na bandytę....aczkolwiek ostatnio kumple polecali mi suzuki sv 650....podobno nie jest taki cięzki jak bandit i kanapa nie tak szeroka.....co dla mnie jest wazne bo do wielkoludów nie należę.....o np. taki http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M359401 ....... =P kończe swoje wywody.......i gorąco was wszystkich pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, krakersik gratulacje z owodu zdanej sesji!!fajny ten bandit na zdjeciu. mi sie tez podoba ale wybralam gs-a bo trzeba liczyc sily na zamiary jak sie nie umie jeszcze jezdzic.a co do sniegu to chyba jednak jeszcze nie koniec zimy. ale za jakis miesiac powinno sie o zmienic. buziaki i dziekuje🖐️ milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianka*
oooo jak mnie tu dawno nie bylo jak na razie jetsem w tarkcie robienia prawka na kat.A teoria juz za mna i juz mam radoche na sama mysl o jazdach 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Powodzenia Rybko:-) Trochę zazdroszczę tego dreszczyku emocji... niewiadomej. Wspominałem kiedyś, że przeżyłem coś podobnego. Więc chyba troszkę Cię rozumiem. Życzę wszystkiego dobrego i trzymam kciuki za pracę, remont lokum i GS\'a;-)) MOJE DROGIE PANIE! W DNIU WASZEGO ŚWIĘTA, ŻYCZĘ ABY U BOKU KAŻDEJ Z WAS ZNALAZŁ SIĘ TAKI PRAWDZIWY FACET, KTÓRY POTRAFIŁBY DOSTRZEC I DOCENIĆ WASZĄ URODĘ I PIĘKNO, MĄDROŚĆ I WRAŻLIWOŚĆ, SEKSAPIL I ZMYSŁOWOŚĆ, DZIECIĘCTWO I KOBIECOŚĆ... Pozdrawiam, Jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atma
mam poważny problem, mój motocykl nie chce odpalić po zimie, ładowałam akumulator i nic, wujełam świece przetarłam i nic. Poradźcie czy to coś poważnego co robić w takiej sytuacji. Jestem załamana. ps motocykl to cbr 600 f2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×