Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

Gość ankamys
troszke CI zazdroszcze, że możesz na te dwukołowce w ogole popatrzec..hehe..u mnie to rzadkośc..a jak juz jedzie to jakas MZ albo Simsonik ..hehe..nie no, czasem zdarza sie jakis skuterek :) ;) ja narazie wlasciwie nic nie kupuje..dowiaduje sie jak najweicej na temat tego wszystkiego..nie chce kupić czegos na czym sie zabije..ale tez na pewno nie kupie czeogs, co mi sie nie podoba, bo mi bedzie na tym wstyd jeździc.. :) nio.. :) to pozdrowka..a dzis taka sliczna pogoda, ze aż nogi same sie rwa na jakis spracerek :P :) 3majcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankamys w takim razie z kad w tobie checi do posiadania dwoch kolek. myslalam ze masz jakas grupke z ktora jezdzisz. wiesz my to myslismy co do gs-a kategoriami co ludzie powiedza a ja wiem ze jak juz mialabym tego gs-a to dla mnie samej bylby to duzy krok.no i mysle ze meska czesc jezdzaca widzac ze to kobieta tez inaczej beda na to patrzec. wkoncu chodzi tez o zamilowanie a nie oto by miec odrazu extra moto. niejedni zaczynaja od czegos na co pozniej by wogole juz nie wsiedli. no niewiem nie zawsze trzeba brac pod uwage co ludzie powiedza. a spacerek??hmm dobry pomysl.ale ja to juz raczej w domku dzisiaj zakotwicze:) pozdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
DZisiaj RYBKO miałam złe niespodzianki zyczę spokoinej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
Rybko ja nie umię tak szybko szukać jak ty ja dopiero się uczę od miesjaca mamy możliwośc neostrady myślałam ze nigdy nie nauczę sie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziu nigdy nie jest zapozno zeby sie nauczyc czegos nowego.. a ja tak szukam sobie w neciku i wklejam co uwazam za ciekawe;) ty tez poprobuj i sie nauczysz. pozdrowka a swoja droga zuziu na naszym anty topiku nikt sie juz nie odezwal co??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, niewiem czy ktos tu bedzie za mna tesknil ale wyjezdzam na 1,5 tygodnia i nie bedzie mnie wogole na forum. mam nadzieje ze pojawia sie jacys nowi motocyklowi zapalency. pozdrawiam i milego tygodnia zycze oraz udanych rodzinnych swiat. dobranoc.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
Dziękuję Rybce za zyczenia swiąteczne Atobie życzę miłego pobytu i szczęśliwej podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankamys
:) ja tez zycze wesolych swiat.. :):) mam nadzieje, ze beda one dla Was naprawde wyjatkowe :) pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebelka
nie wiem dlaczego mój topik wykasowali, chyba sie komus naraziłm moimi innymi wtpowiedziami ;/ , przechodzą takie topiki ze obrzydzenie bierze a mój piiiiiiiiiiiiiiiiii wykasowały ggrrrrrrr nie będe sie wyrażać bo ten też wykasują hehehe dajcie namiar na anty -topik plizzz , chciałbym zobaczyć co ci faceci wypisują hehe Rybka 26 ja Cie bardzo polubiłm i będe tęsknić ;) ankamys witaj, ja zaczynałam od 250 i po jednym sezonie zdecydowanie manetka za mało sie odkręcła ;P ale niestety wszystko jest kwestią kasy;/, myśle ze jeśli na to Cię stać lepiej porządnie opanować jazde na czymś mniejszym a potem przeskoczyć na większą pojemność, pozdrawiam Wszystkim fanatykom 2 kółek życze wesołych niebieskich baranków, szalonych zielonych kurczaczków i kolorowych pisanek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankamys
Rebelko! :) kasa jest ale tylko jednorazowo.. ehh..troszke sie boje tego CBR 600F..ale z drugiej strony nie jestem w stanie zmarnowac tyle hajsu, zeby po roku stwierdzic, ze to jednak za male.. a teraz czym jeździsz? :) pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!! dziekuje za zyczenia.swieta niestety nie byly udane a ja jeszcze nie wrocilam do domu.caly czas jestem u siostry bo ona ze swoja roczna dzicia wyladowala w szpitalu i tak juz siedza tam dwa tygodnie. ja jednak tesknie juz do siebie i tak teraz pierwszy raz odkad wyjechalam usiadlam do kompa. wciaz jakos nie ma czasu.zuziu dziekuje za troske. tj link do mojego anty topiku jak widac po mojej ostatniej wypowiedzi faceci juz sobie odpuscili;) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3218123 prosze o odp -a ta kolezanka GOFROWNICZKO ktora tu zaprosilas do nas widze ze sie nie odezwala. a szkoda im wiecej osobo do dyskusji tym milej. a wy tez chyba wyjechalyscie na drogi swoimi jednosladami bo jakos topik umarl ostatnio:) GOFROWNICZKO mam nadzieje ze ty ze swoimi malenstwami czujesz sie dobrze. ja tutaj u siostry przekonuje sie jaki to straszny obowiazek miec dzieci choc napewno niejednokrotnie potrafia nam okazac swoja milosc przez co wszystkie rozterki znikaja. ale koncze juz to stukanie bo jakos nie na temat wogole.;) pozdrowienia dla wszystkich i do uslyszonka pewnie za niedlugo juz. pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich u mnie Rybko Święta też raczej kiepsko, maluchy szaleją i niestety przedswiąteczny czas spędziłam w szpitalu,wyszłam do domku na Swięta pod warunkiem że będe leżała. Tak więc nasz sezon motocyklowy zaczoł sie nieciekawie. Dziś mogłam już wstać,ale musze się oszczędzać. Jestem raczej żywiołową osobą której wszędzie pełno i niezabardzo mogę się oswoić ze słowem \"oszczędzać,dużo spać,cisza,spokój\" Mój motocyklista właśnie wyjechał z kolegami w Bieszczady, Siedział ze mną w szpitalu dzień i noc tak więc niech sobie skarbeczek odpocznie. Szymonek jest u dziadków, a ja siedze sama w domu i niewiem co ze sobą zrobić. Motor odpada, może poplewiłabym w ogródku? Nie też odpada! Nawet niemoge posprzątać bo mama z moim miśkiem wypucowali cały dom. I ani kruszynki nie zostawili. Poszperam w notatkach i może wam coś wkleje pouczającego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******. Jazda SWOIM pasem - dwa koła to wystarczy, aby zaj- mować pas. autor: James R. Davis Wybór części pasa ruchu,którą się poruszamy,powinien zależeć między innymi od: możliwości łatwego usunięcia się przed niebe- zpieczeństwem,bycia widocznym dla innych,nie pozostawania w \"martwym polu\"widzenia innych pojazdów, oraz warunków drogo- wych. moim zdaniem, często pomijanym zagadnieniem jest \"kontrolowanie\" swojego pasa ruchu. Na przykład: jedziesz ulicą i zatrzymujesz się na światłach, aby skręcić w prawo. Logika naka- zuje,że powinieneś zjechać do prawej krawędzi pasa, ale bezpie- czniej jest - w moim odczuciu - pozostać bliżej jego lewego brzegu. Dlaczego? Ponieważ, gdy jesteś bliżej lewego brzegu pasa ruchu Ty MASZ KONTROLĘ nad tym pasem. Zawsze znajdą się kierowcy, którzy widząc Cię po prawej stronie pasa z włączonym prawym kierunko- wskazem, będą starali się wcisnąć obok Ciebie - aby szybciej ruszyć po zmianie świateł. To, że Twój pojazd ma tylko dwa koła nie ma znaczenia - to jest TWÓJ pas ruchu. Jeśli chciałbyś zmienić zdanie i nie skręcać w prawo, mógłbyś mieć kłopoty w przypadku,gdy obok Ciebie ktoś by się wcisnął.Co gorsza, jeśli ten obok zdecydowałby się w dodatku skręcić w prawo, mógłby łatwo zapomnieć o Tobie(gdybyś znalazł się w jego \'martwym polu\" widzenia i Cię przejechać podczas tego skrętu. Kontrolowanie własnego pasa ruchu jest tak samo ważne jak i inne przesłanki przy wyborze części tego pasa ruchu, którą zamierzasz jechać. ------------------------------------------------------------------------------- ************. Czy wiesz co jest najbardziej niebezpieczne podczas ja- zdy we mgle? - kto by pomyślał? autor: James R. Davis Czy kiedykolwiek musiałeś jechać we mgle? Pamiętam wiele moich przejazdów pomiędzy L.A. i San Francisco, podczas których nagle otaczała mnie mgła. Było to trochę straszne - z kilku powodów. Jeśli nie widzisz drogi na\'2 sekundy\' przed sobąoczywiście powinie- neś zsiąść z motocykla.Z tym niewielu się nie zgadza.A zatem, co jest przyczyną wypadków, które się zdarzają podczas jazdy przy ograniczonej widoczności. Poza tym, co uważamy za główne ryzyk (że wjedziesz na coś,czego nie było widać, lub, że ktoś wjedzie na Ciebie - z tych samych przyczyn), uważam, że największym proble- mem, który może się przytrafić jest to, ze \'położysz\' motocykl - pozornie bez powodu. Jednakże jest w tym sens.Przy ograniczonej widoczności nie widzisz horyzontu. Mijane drzewa dają Ci poczucie pionu, choć nie zawsze dokładnie. Jakkolwiek - jeśli jesteś w zakręcie i musisz się szybko zatrzymać, nie masz możliwości ocenić, czy motocykl jest już usta- wiony pionowo gdy się zatrzymałeś! Zanim się zorientujesz, motocykl się przewróci i nie zdążysz go powstrzymać. Wszystko to z powodu, że nie widzisz horyzontu (nawet, jeśli nie patrzysz świadomie na niego, aby wyznaczać pion. Kto by pomyślał? Innym fenomenem,na który zwrócono mi uwagę ostatnio, że bada- nia wykazały, iż kierowcy mają tendencję do przyspieszania podczas jazdy we mgle. Nie wiedziałem o tym i nie przypominam sobie tego z własnej praktyki, ale rozumiem,jak to może się dziać.Rzadko spoglądamy na prędkościomierz,ponieważ możemy - mając jakiekolwiek doświadczenie - ocenić prędkość jazdy na podstawie przesuwającego się otoczenia. We mgle ocena prędkości na tej podstawie jest nieprawidłowa. ------------------------------------------------------------------------------- *********. Cień wie - jaki się w nim diabeł czai. autor: James R. Davis Podczas przeglądania porad, które tu zamieściłem, doszło do mnie, że opuściłem kilka bardziej oczywistych na korzyść tych mniej oczywistych. Jeden z czytelników przysłał mi niedawno poradę, która demon- struje właśnie taki przypadek (porady bardziej oczywistej - przyp. tłum.). - Jeśli masz swój cień na wprost przed sobą, im on jest dłuższy, tym trudniej jest pojazdom nadjeżdżającym z przeciwka Cię zau- ważyć. Amen! Cienie, poza wskazywaniem, czy jesteś dostatecznie widoczny na drodze, są warte zwracania uwagi, ponieważ pozwalają zaobserwować, gdzie temperatura jezdni może być niższa. Jest to bardzo ważne podczas jazdy w mroźne dni, ponieważ wskazują one miejsca oblodzenia jezdni, które inaczej jest niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CD Jest to bardzo ważne podczas jazdy w mroźne dni, ponieważ wskazują one miejsca oblodzenia jezdni, które inaczej jest niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was małe pytanko
chciałabym sie nauczyc jazdy na motocyklu, na poczatku zdac prawko a później cos zakupic, czy jesli zablokuje Honde CBR 600 to moze byc mój pierwszy motocykl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorcyklista
witam po dłuższej nieobecności. gdzie stałe bywalczynie????? Rybko, gofrowniczko??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorcyklista
do : mam do was małe pytanko co to znaczy zablokuje? najpierw zrób kurs i zobacz jak się wogóle czujesz na motocyklu. Jak byłem w Zakopcu to poznałem gościa którego pierwszym motocyklem był goldwing. Normalnie go podziwiam bo to istna szafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorcyklista
a i znał gofrowniczke i jej meża. Gofrowniczko wiesz o kim mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!! GOFOWNICZKO przykro mi slyszec ze tez bylas w szpitalu. dwie osobki w twoim drobnym cialku to napewno spory wysilek no i poczatek ciazy to najgorszy czas. ale mam nadzieje ze teraz bedzie juz w pozadku choc pewnie jak mowisz wynudzisz sie jak mops w domu. ja wlasnie wrocilam do siebie. siorki mala wypuscili wczoraj. nikomu nie zycze pobytu w szpitalu z takim malym dzidziolem to nic przyjemnego. 22ego bylo rozpoczecie sezonu motocyklowego. ja oczywiscie jak co roku nie moglam uczesniczyc. tak jakos zawsze wychodzi ze mnie nie ma. ale po miescie smigalo wiele motocykli i poprostu jak dawali czadu na jednym kole to az mi ciarki przechodzily. rozmawialam tez z kolesiem co jezdzi virago. i wiesz GOFROWNiCO zaczynam sie przykonywac to tej maszynki. gs jest taki troche nie wydazony a virago tez stosunkowo nie jest drogi,zwrotny. przejechalam sie i mi sie naprawde spodobalo. tak wiec do kolezanki powyzej pytajaca o 600tke uwazam teraz ze przede wszystkim najpierw powinnas zrobic prawo jazdy a potem usiasc na motocykl czy dasz mu rade i czy bedziesz sie dobrze na nim czula. mysle ze to najlepsza sprawa. a motorcyklista to pewnie w pracy byles cio??fajnie ze sie tu pojawiles. to ja znikam bo mam duze zaleglosci w necie nie siedzialam prawie wogole przy kompie. pozdrowionka dla wszystkich i milego weekendu:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko nareszcie jesteś :) co tu zaglądam to same pustki, faktycznie virago to naprawde dobry motocykl, super sie prowadzi i jest praktycznie bezawaryjny. Moi koledzy zawsze się smiali że virago jest lepsze od harleya. Sezon w pełni, przez dom przewija sie masa znajomych. A wieczorami juz są skargi sąsiadów że przeszkadzają im motocykle (wybudowali się w tamtym roku, a mieszkają od marca i jeszcze niewiedzą co to znaczy być sąsiadem motocyklistów). To nasi jedyni sąsiedzi , młodzi ludzię więc może uda nam się ściągnąć ich na motocyklową drogę . ;) Motorcyklisto, pan którego spotkałeś w Zakopcu to prawdopodobnie Antek. Niedość że uczył się jeżdzić taką szafą to w dodatku przez pięć lat jeździł po całej polsce bez prawa jazdy :) taki łobuz Dobra kochani kończe bo już ktoś warczy na podjeżdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! GOFROWNICZKO mam nadzieje ze uda wam sie dojsc do porozumienia z sasiadami..i jak widze ty nie mozesz jedzic na zloty to znajomi przyjezdzaja do ciebie:) ja dzisiaj na miescie widzialam mnostwo motocykli wyjezdzajacych na zloty. byli twardzi pomimo tego ze pada caly dzien deszcz i jest zimno. a co do virago. we wrzesniu zadzwonie do snieguli i popytam czy cos ma czy moze mi sprowadzi. to juz postanowione. poprosze tylko chyba kumpla zeby mi pomogl bo ja wogole niewiem jak sie takie sprawy zalatwia. a chcialabym cos w dobrym stanie technicznym niewiem tylko jaki rocznik brac pod uwage?? nio forum to swieci ostatnio puskami ja za miesiac znowu wyjezdzam to chyba ty GOFROWNICO bedziesz musiala czasem reanimowac moj topik;) aa a co do jeszcze jezdzacych na dwoch kolkach bez prawka. slyszalam ze tak co niektorzy robia. ale to sa w wiekszosci prawdziwi zapalency a wtedy nawet strach przed mandatem ich nie powstrzymuje. a jeszcze mam jedno pytanie apropo ubrania na motocykl. kupic jakis gotow czy dac sobie uszyc? ja mysalam najlepiej o kombinezonie bo najlepiej chronia w razie szlifu. a i nie wieje po plecach a ja jestem straszny zmarzluch. koncze tymczasem. pozdrowionka i papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko przy kupnie virago musicie zwrócić uwagę żeby była wersja niezdławiona (bo jest słabsza). Jeśli jest zdławiona przez króćce to pół biedy, 400 zł i po sprawie. Jeśli w innym miejscu to czekają Cie większe koszta. No chyba żeby nieoddławiać. Rocznik?moim zdaniem najlepiej od 94. A co do ubrania to po moich ostatnich zakupach kurtki (przed ciążą) stwierdzam że najlepsze szyte na miarę. (S - niezapinałam się w biuście, m - zaszeroka w ramionach :( . Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parappapa
pozdrowionka i (papa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorcyklista
witojcie panocki ja znowy z Zakopanym Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim🌼 jaka ladna pogoda nam sie zrobila:) motorcyklisto znwu w zakopcu??pewnie polaczenie pracy z przyjemnoscia.gory latem sa piekne.ja juz nie pamietam kiedy bylam w polskich gorach. GOFROWNICZKO dzieki za info na temat virago. wiesz mysle ze to jednak najlepsze moto.ale zastanawialam sie wczesniej bo umnie tutaj jakos wszyscy gs-a polecali w tym tygodniu przyjechal do mnie kumpel z zupelnie innego rejonu i jak mu powiedzialam ze chce moto to on odrazu wiedzial ze virago. mowi ze u niego wszyscy jak mysla o pierwszym moto to jakos nie ma innej opcji niz ten wlasnie motocykl. a co do ubrania to mam znajomka ktory szyje skory i dlatego wlasnie zastanawialam sie czy nie lepiej isc wlasnie do niego. bo tak jak mowisz kazdy ma inne wymiary i zwlaszcza kobiecie ciezko trafic odpowiedni kombinezon choc ja akurat z dopieciem sie w biuscie nie bede miala problemu;) pozdrowka i milego slonecznego dnia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim i jak wam kochani po majówce? My mieliśmy sie wybrać do znajomych do San Remo we Włoszech, ale lekarz powiedział NIE. Wiec zrobiliśmy majówke u nas. Nawet sąsiedzi dali się namówić :) i chyba zostali zarażeni bakcylem :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×