Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

Rzeczywiście motocykli jest teraz mnóstwo... ;-) ..gdzie się nie obejrzysz zobaczysz jakiegoś motobrata czy motosiostrę... Chociaż tych ostatnich jest jak na lekarstwo :-( no chyba że ja ślepy jestem... , albo jeżdżę opłotkami... ;-) Przy okazji pozdrowienia dla motolali :-) Maksa znowu byłem na Salmopolu ;-) ...a Ciebie tam nie było przypadkiem w niedzielę? Rybko, moje gorące życzenia noworoczne! Rozumiem, że nowy rok zaczęłaś w poniedziałek 16.04 ;-) No chyba, że 12.03 co mi bardziej do rybki pasuje :-) Wszystkiego najlepszego! Powodzenia i spełnienia marzeń! Byczek 30 ;-) Kolejny ciepły weekend w trakcie, więc wielu setek km szczęśliwie przejechanych wszystkim życzę. Uwaga na wiatr! Mnie on bardzo dokucza, ale widzę wielu motobraci, którzy tną powietrze bez zważenia na boczny wiatr... Ja jutro chyba znowu pojadę szukać maksy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianka*
jak na razie robie prawko ale juz wszystko sie ze mnie wyrywa musze miec juz ta maszyne :O i jeszcze z glupiego powodu bede miec miesiac przerwy w jazdach biednemu zawsze wiatr w oczy ... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:D WLOSZCZYZNA W NAJLEPSZYM WYKONANIU poczytajcie sobie o nowej AGUSCIE.az mi sie gdzies adrenalinka podniosla jak go zobaczylam. wiecie facet na moto wyglada tak samo zajebiscie jak kobietka idaca w mini latem:D:D:D:tyle wam powiem;) http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56420,4076615.html JALEK dziekuje za zyczenia!! milej soboty zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ......nareszcie mam swoje marzenie w garazu , dzisiaj je kupiłam ., wisniowe XX, duza moc i duza masa ale jest piekny , jade wypróbowac i zobaczyc co moje \" malenstwo\" potrafi .....papa , buzia dla wszystkich......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atma666
Hej Czy wybieracie się na rozpoczęcie sezonu moto do Bydgoszczy? A może ktoś jest z Włocławka tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był Salmopol, była Równica... Było pięknie ;-) Jeśli kogoś minąłem lub nie zauważyłem... przepraszam. W domyśle - Maksa ;-) Widzę, że zaczynam śmigać coraz szybciej... Choć dziś trzech jeźdźców minęło mnie z prawej strony (jechali po środkowej linii - między dwoma pasami) tak, że mnie przestraszyli... Ja jechałem jakieś 120km/h. Ile oni gnali? Dodam, że ja wymijałem w tym momencie kilka samochodów... No ale cóż, najważniejsze to nie stracić głowy ;-) No, Rybko piękna ta bestia ;-) Indianka* spoko, spoko jeszcze się najeździsz ;-) Na wszystko jest czas i pora. Powodzenia na jazdach! Motolalo jak maleństwo? Pochwal się swoją wisienką ;-) atma666, kiedy to? Tak się składa, że prawdopodobnie będę na majówce w Poznaniu... Pozdrawiam wszystkich! Tymczasem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atma
Bydgoszcz 1 maja 20007 co bierzecie ze soba do plecaka w podróż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilke temu wróciłam , a tak dzisiaj od samego rana jak tylko wyszło słonce . chciałam przycisnac do tych 300km\\h ale nie udalo mi sie dzisiaj ....wszytsko przede mna dobiłam do 265 ale nie jest tak zle ........a tak przy okazji mówia na mnie CZARNY ANIOŁ.............padam ledwo na oczy patrze , buzia wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś \"zdobyłem\" kolejne 6 pkt... Mam już 13! - w tym roku! Jak tak dalej pójdzie... to z wami dziewczyny jeszcze będę zdawał egzamin ;-) Żeby było jasne, żaden ze mnie pirat drogowy! Pozdrawiam i pomyślności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...osia
Hej wam wszystkim :) I na samym począdku proszę o pomoc W tamtym roku zrobiłam prawo jazdy kat A i chciałabym w końcu troszkęsama pomykać na motorku :) Ale niestety nie mam pojęcia co kupić :( Próbowałam sił na motorze mężą Honda Schadow 750 ale poległam, owsze prosto nią pojadę ale... jest ciężka nie mam siły Co powinnam sobie kupić jako pierwszy motorek ? Niestety muszę wziąć pod uwagę fakt iż jestem osobą nie wysoką (164) Pomocy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zz79
Cześć "Motorzystki" W końcu znalazłam forum pt. dziewczyna na motorze, a nie "dziewczyna i moto":). Chce kupic moto- suzuki bandit 650. Powiedzcie, czy dl adziewczyny (164cm,59kg) nie jest to za ciezka maszyna? (to ma byc moje pierwsze moto). Wiem,ze pewnie gdzies na przestrzeni 21 stron forum byl poruszony ten temat..ale wolę tak na świeżo:) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zz79
Cześć "Motorzystki" W końcu znalazłam forum pt. dziewczyna na motorze, a nie "dziewczyna i moto":). Chce kupic moto- suzuki bandit 650. Powiedzcie, czy dl adziewczyny (164cm,59kg) nie jest to za ciezka maszyna? (to ma byc moje pierwsze moto). Wiem,ze pewnie gdzies na przestrzeni 21 stron forum byl poruszony ten temat..ale wolę tak na świeżo:) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!:D JALEK a co ty takiego zrobiles ze dostales punkty karne??;) no uwazaj bo sezon sie dopiero zaczyna i chyba niechcialbys odstawic moto w kat albo jezdzic ze stresem. atma pewnie sie bawi w bydgoszczy. kurcze jak tak widze co tutaj pszecie to czasem smutno mi sie robi ze nie jestem w polsce ale coz zawsze sie teskni tam gdzie nas nie ma. naszczescie moj facet to tez motocyklista (puki co byly) kochajacy sie w starych raczej i ciezkich motocyklach a najlepiej jeszcze zeby to byl gold wing wiec mamy ambitny plan kupic napewno cos jak juz wyprostuja sie nasze sprawy do konca. no i JALKU byles w poznaniu??hmm jakbym byla u siebie to spotkalibysmy sie napewno bo tak sie sklada ze mieszkam niedaleko knajpki gdzie nad jeziorem maltanskim spotykaja sie wlasnie motocyklisci.odwiedziles ja? motolala i jak sie sprawuje twoje moto?zaliczasz pierwszy sezon? mam nadzieje ze pogoda wam dopisuje bo slyszalam ze jak na majowke to nie jest zaciekawa co sie zadko zdazalo. my mamy ladna i cieplutka pogode niestety spedzona w pracy. pozdrawiam wszystkich i piszcie co tam ciekawego u was slychac i jak spedziliscie majowy dlugi weekend.:) pozdrawiam i papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich jesli chodzi o pierwszy sezon to jest on pierwszy dla mojego xx ale nie dla mnie...........jazda jest nie zła ..przyznam szczerze ze jest troszke ciezki ale na drodze jest dobrze ..........zatankowałam na cpn i pojechałam 273 km\\h , na autostradzie potem wracajac zmieniłam cpn i poszedł 290 ale to jeszcze nie koniec ......a teraz wiecie majówka mam 4 dni wolnego piekne słonce to ja lece polatac ...........buzia wszystkim .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietajcie DAJCIE CZADU A NIE SIEBIE ............MOTO JEST BOGIEM , PREDKOSC NAŁOGIEM ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tablicy mam ANIOŁ jakby ktos mnie kiedys spotkał to dajcie jakiegos znaka WISNIOWE XX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianka*
motolala a skad jestes jesli moge zapytac? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! fajnie ze smigacie pomimo ze pogoda niezabardzo dopisuje.:D jeszcze zapomnialam napisac do tych ktorzy pytali o wybor dwoch kolek jako pierwszego moto.z tego co tu czytam to sie przymiezacie raczej do duzych sprzetow jak na swoje gabaryty.tak sie sklada ze wiekszosc tych ktora bierze sie za kategorie A jest malej postory.ja zreszta rowniez i mialam problem co jako piewsze dosiasc.jednak napisze po raz kolejny ze to dana osoba musi sie czuc dobrze i bezpiecznie na moto obojetnie jakiby on nie byl.duzy czy maly.jesli go udzwigniesz i nie przerazi cie predkosc to wszystko ok.ja raczej z rozsadku wolalabym cos mniejszego aby moc nauczyc sie jezdzic. pozdrowionka wszystkim i gumowych drzew🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle po dłuższej przerwie wdepłam tu do was....:P pisałam wam wcześniej, że za pare dni zaczynam jazdy.......a tu klops byłam w biurze i sie okazało że pierwsza jazda dopiero 12 maja!!!!!!!!!!!!!!!chyba sfiksuję do tej pory......no nic postaram sie wyskrobać jakies zapasy cierpliwości..... Rybko tobie cyferka zmieniła sie 16 kwietnia a mi 18 kwietnia heheh....takze wszystkiego najlepszego od baranka21 hehehe( spóźnione ale szczere)...... Jalek no widzę, że załapałes pechową 13.....oby na tej 13 stanęło i do przodu juz nie drgnęło....bo zdawki egzaminu nie życzę nawet najgorszemu wrogowi hahahaha:P( a tak wogóle to za co jeśli można wiedzieć:P)... Co do długiego weekendu ja wybywam do Krościenka w Pieniny ze znajomkami niestety nie na motórze :(musze zadowolic sie pociągiem....pochodzimy trochę po górach( Trzy Korony wzywają)..pośpiewamy przy ognichu%-)....no i naładujemy energią akumlatory na nadchodzącą sesję....:P zz79------>tez zachorowałam na bandytę.....i tez myślałam ze na pewno nie dam rady że bedzie za duży i za cięzki......dopóki nie porozmawiałam z jedna motocyklistką , tez drobinką (158cm).....wysłala mi nawet swoje foty na bandycie.....pisała że na wielu motocyklach jezdziła, ale bandyta był jednym z tych którego bardzoooo miło wspomina.......co prawda kanape musiała oddac w ręce tapicera by wyskubał troche gąbki.....:P ale jest ona dowodem na to że nawet niskie kobietki są w stanie okiełznąć taką maszynę......najważniejsze to własnie żebyś Ty sama sie dobrze czuła i była pewna że sobie poradzisz.....a nie wsiadała na moto z myślą \"O cholera jasna przecież ja zaraz zaliczę glebę, albo dzwona!!!!!!\".....bo to nie o to w tym chodzi.....trzeba czerpac przyjemność z jazdy, a nie skupiać się na klepaniu zdrowasiek o każdy przejechany bezpiecznie odcinek..... Pozdrawiam was wszystkich i buziolaki dla was..................... Ps. motolala gratuluję wisienki....nie mogę doczekac sie dnia kiedy ja tez bedę mogła pochwalic się wam stojącym w moim garażu cudeńkiem........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po raz trzeci dzis!! ja tu tylko na chwilke krakers milo mi slyszec ze tez jestes BARANKIEM;) i odwzajemniam Ci jakze najlepsze i szczere zyczenia urodzinowe.🌼 fajnie ze udalo ci sie nawiazac kontakt z kobieta ktora ma w tym doswiadczenie.kazde takie porady sa napewno cenne.a tymczasem bedziemy sie tu wspierac w oczekiwaniu na dwa kolka i sluchac opowiesci kolezanek ktore stawiaja pierwsze kroki.krakers udanej zabawy na wypadzie zycze i dodatkowej dawki cierpliwosci za jazdami. ale czyz nie strasznie ciezko sie teraz zdaje prawka??za nic w swiecie nie chcialabym zdawac teraz po nowemu.ciesze sie ze sie zalapalam jeszcze na stare. pozdrowionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CBR-ka
Hej dziewczyny:) Ma ktoraś z Was Honde CBR 1000 RR? Mam 174cm wzrostu i waże 50kg myślicie że nie będzie za ciężka dla mnie? A i powiedzcie mi czy ciężko zdać prawko na motor? Bo ja jeszcze nigdy nie jezdziłam motorem mimo że to moje wielkie marzenie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! CBR-ka jak dla mnie 1000 to wogole juz kosmos zwlaszcza jak sie nie ma wogole praktyki.(ale pisalam to juz wielokrotnie) a co do zdawania prawka to jak dla mnie to napewno te kilanascie godzin to zamalo zeby nauczyc sie dobrze jezdzic a co do testow to mozna je wykuc i zdac za pierwszym razem.ja jazde tez zdalam za pierwszym ale raczej za odwage robienia prawka A.zreszta trodno odrazus ie nauczyc.jezdzac samochodem to dopiero gdzies po 3 latach moglam powiedziec i sama czuc ze jezdze dobrze wbrew temu co sie mowi o kobietach za kolkiem;) pozdrowka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar za 3 tyg zacząć prawko na samochód i na motor. Z samochodem nie będzie problemu bo już w wieku 14 lat bez problemu jezdziłam samochodem tylko boje sie ze nie dam rady zdać na motor;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze Wam ze już śmigacie sobie na motorkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna_23
zaczełam robic wrescie na moto...:)) przyjaciolka juz jest w polowie.. dolny slask wita :) jak sie ciesze.. mysle o NSR na poczatek.. mam nadzieje ze z niej przejde dalej.. jestem nie wysoka 155 :D ... pozdrawiam Wszystkie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka_jedna_23 Hejka:) Honda NSR jest fajniutka:) Jak Ci idzie zdawanie prawka? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×