Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

siema siema , myslicie ze sie mnie pozbedziecie .....nie ma takiej opcji ...buziaki dla wszystkich .......a ty JALEK jak masz ochote wpadnij po buziaka osobiscie .......jak ktos ma ochote popisac ze mna zapraszam na gg .. 4075193............madzia .......kurde zyje .....spoko nie długo spotkanie na drodze .........buzka....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motolala sie reaktywuje super super:) jestes zajebista;) dobrze, ze wszystko wraca do normy. jest Gitara;D ;* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko Pozdrawiam ciebie z rok temu pisałam do ciebie pisaliśmy we dwie .Mnie pognało po świecie pracowałam we włoszech . Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że obudziłaś Magdo. Zapewne szybko będziesz wracała teraz do zdrowia. Tego Ci życzę. No i wcale nie musisz tak spieszyć się na motor... ważna jest też opinia lekarzy ;-) Gdzie zalegasz? Muszę w końcu odebrać to co mi się słusznie należy ;-) (to co mi obiecano) Pozdrawiam wszystkich, i życzę słonecznej pogody ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne JAREK wpadaja do mnie do szczecina dzisiaj wracam do domu ..........wiem wiem , wypisałam sie ale obiecałam ze bede grzeczna , nie bede lezec ........w domu bedzie mi łatwiej stawac na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! motolala ciesze sie ze wraca u ciebie wszystko do normy i ze nie stracilas werwy zycia:)to napewno ulatwki Ci stawanie na nogi!! zuziu pamietam Cie i mysle ze rozmawialismy nie az tak dawno temu:)ty nadal we wloszech?bo ja tez zagranica i niezabardzo mysle otym zeby wracac.moze tylko na jakies wakacje.. pozdrawiam wszystkich na forum🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętasz Rybko, kiedyś pisałem o moich planach wyjazdu za granicę. Trochę się skomplikowało i widzę, że to już chyba tak będzie - tzn. zawsze jakaś przyczyna do nie wyjeżdżania się znajdzie... ;-) Cały czas jestem w kraju, ale też powiem, że coraz mniej mi się opłaca emigrować... zarobki mi skoczyły o prawie 80% w ciągu 2-ch lat. Nie są w dalszym ciągu europejskie, ale rosną ;-) Poza tym co ja się martwię kasą i tak dziś wieczorem mój budżet zasili jakieś 13 okrągłych baniek :-D Rybko, bo nie pamiętam, kupiliście z mężem już ten motocykl? ;-) Motolalu, niestety w najbliższym czasie do Szczecina się nie wybieram :-( Najdalej do Poznania - do siostry, w sierpniu. Nie na tor. Tak w ogóle, jak było na torze? Ale jak tylko będę w okolicy to sobie odbiorę ;-) Rajdownico, jak tam? Nadal się wywracasz? Poszpachlowałaś suzi? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jalek normalnie przybył nowy tysiąc przejechanych km-ów i odpukać bez przewracanki :) hi hi no i w tym poważna trasa , ;)(jak na mnie )(bo 325 w jedną stronę) do Giżycka na zlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rybko ja byłam razem 8m. teraz jestem w domu ale jade 15 09 na 2 i pół m. nauczyłam sie mówić po włosku no tak nie całkiem ale jakoś mi idzie Pozdrawiam milutko i życze , tanti auguri .wszystkiego najleprzego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja znowu wyladowałam w szpitalu ...................ale spoko nic mi nie jest straciłam tylko przytomnosc .....a co u wqas piszcie .............mam tu laptopa wiec spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Rajdownico, że te wywrotki to był tylko nieszczęśliwy zbieg okoliczności... Ponad 300km - jest co jechać, co nieco może rozboleć ;-) Najwięcej w ciągu jednego dnia przeleciałem prawie 500km, i zawsze po dłuższej trasie mam wrażenie, że lepiej czuje moto. Mimo że dosiadam je codziennie. Średnia prędkość powrotów jest zawsze wyższa niż dojazdów... oraz głębiej (czyt. odważniej) kładę się w zakrętach. Motolalu, \"straciłam tylko przytomność\" nie brzmi zbyt optymistycznie. Tak strzeliłem ostatnio z tą opinią lekarzy..., ale nie sądziłem, że się wypiszesz trzy dni po tym kiedy twój brat informował, że masz podejrzenie obrzęku głowy. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Musisz teraz bardziej niż kiedykolwiek o siebie zadbać. ...i być grzeczną ;-) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! zuziu fajnie ze powodzi Ci sie we wloszech.do nas tutaj przyjechala kilka miesiecy temu Rumunka ktora we wloszech mieszkala 8 lat i bylo jej tam dobrze ale stwierdzila ze sprobuje zycia (czyt.zarobkow) w angli bo twierdzi ze na dluzsza mete to we wloszech nie da sie normalnie pracowac i odkladac pieniadze. co innego jak ktos jedzie np do opieki nad starszymi osobami i nastawia sie tylko na odkladanie kasy. a ty co myslisz zuziu na ten temat? JALEK haha po pierwsze nie maz tylko facet.niewiem czy kiedykolwiek bede chciala wychodzic za maz (pesymistka).a co do moto to wciaz pozostaje to moim mazeniem.bo narazie mieszkamy tu kilka miesiecy i zyje nam sie calkiem niezle ale kasy niemamy jeszcze nic odlozonej dlatego ze wciaz wychodza potrzeby wyzszego rzedu na co trzeba bylo wylozyc. ale my nastawiamy sie na zostanie tu conajmniej przez kilka lat wiec puki co wazniejsze jest dla mnie to by tu dobrze i wmiare komfortowo zyc nawet kosztem puki co odkladanej kasy. a tobie gratuluje tego ze masz zadowalajaca cie prace.niemosze mowic dla ilu ludzi jest to szczyt marzen. dobra to zmykam bo ide zaraz do pracy. a tobie motolalu zycze szybkiego powrotu do zdrowia i prosze cie uwazaj na siebie:) pozdrowionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko tam we włoszech to jest tak Ukrajnki spuszczają z ceny razem z rumunkami Polki chcą więcej ,ale nikt niechce płacić więcej Ja pracowałam przez pół roku po 24 godz na dobe miałam 4 godz na tydzien wolnego Goszki smak tej pracy w drugim miejscu to juz całła sobotę i byłam tam 2 i pół m We wrześniu jadę niemam innego wiśćia mam małą ręte a potrzeby też nie duże i tak brak Włoski idzie mi coraz lepiej i tu się cieszę jestem z siebie dumna że w mojm wieku 58 lat wyjechałam w świat i dałam sobie rady podaj mi maila to wyślę ci moje zdjęcie zobaczysz mnie albo wyślij swoje zdjęcie na figla49@02.pl bo ja bardzo chciałabym Cię zobaczyc Pozdrawiam i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybkaa27
rybkaa27@wp.pl zuziu to moj mail napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala pomylka w nicku ale to wciaz ja.napisz jak bedziesz miala chwilke.pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mam 18 lat i wielkiego fioła n apunkcie ścigaczów mam juz prawko na motor i szukam czegos odpowiedniego dla siebie wczesniej jezdziłam na simsonie. i chciałam juz wskoczyc na 600 czy powninnam zacząc od czegoś mniejszego??? i jaki model mi proponujecie. marzyłam o yamacha r6 ale ponoc to typowo sportowy scigacz i nie nadaje sie na dłuzsza jazde, tera zmysle o kawasaki zx6r... co o tymmyslicie?? czekam na odp :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko25 --> kurcze ja tez sie pale do jazdy na motorze! Od zeszłego roku jezdzi moj facet i zabiera mnie czasem ze soba! Kupilismy sobie nawet fajne stroje! Bardzo chcialabym sie nauczyc jezdzic ale mam stracha przed wywrotka (jeszcze nigdy w zyciu nie prowadzilam motoru!) Ale jak tak czytam jak piszecie to az mnie rece swedza! Przyznam sie ze mialam chodzic na kurs ale jakos to odwlekam w czasie ze strachu! Ja tez jestem z okolic Poznania tak jak Ty wiec jako moja krajanka dodaj mi otuchy i sily zebym sie w koncu zdecydowala i poszla na ten kurs! W nastepnym sezonie moj facet zmienia motor wiec tego moglabym od niego taniej odkupic (ma Yamahe XJ600)! Ale kurcze jakos brak mi tej odwagi zeby wsiasc na motocykl samej! Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motolala Ty tez jestes z Poznania? Od ilu lat jezdzisz? Moze razem z rybka dodasz mi sily i wreszcie zdecyduje sie na ta nauke!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jestem!! juz ile sie narobilam ratujac pijaczkow :P :D duzo sie dzialo fajnie bylo wszytsko wskazuje na to ze w przyszle wakacje ruszam po maszyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, \"starych\" i nowych bywalcow! Rybko, z tym mezem to taka mala prowokacja... ;-) Skad ten pesymizm? Wszystko w swoim czasie. Rzeczywiscie najpierw trzeba zadbac o najpotrzebniejsze - urzadzic sie i godnie zyc. Potem spelniac pragnienia majac komfort psychiczny i \"lepsze szanse\". Bez funduszy nie da rady, a z funduszami w kraju, wiadomo - krucho... Motolalu, chyba sie na mnie nie pogniewalas, co? Jak sie masz? Jak rehabilitacja? Indianko* jestem po przepiciu - na taaakim kacu. Ratuj ;-) Dlaczego dopiero w przyszle wakacje ruszasz po maszyne? Finanse? Maszyny kupuje sie na jesieni lub w zimie. Sa tansze. lukumadessko, widze ze palisz sie do jazdy malym plomyczkiem ;-) Niestety nie ma innego sposobu - trzeba sprobowac. Wtedy plomyczek sie rozpali, lub zgasnie... Strach jest bardzo potrzebny. To on utrzymuje nas w ryzach. To ze sie wywrocisz moim zdaniem musisz zaakceptowac. Czy tak sie stanie? - nie wiadomo. O wywrotkach moglaby powiedziec cos wiecej rajdownica ;-) Pozdrawiam i spokojnego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. poszukuje kombinezonu dwuczesciowego, jak ktos zna jakies fajne stronki sklepow to bardzo prosze wrzucic na forum. pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki JALEK za slowa otuchy :-) juz sie zdecydowalam - ide na kurs! Mialam zaczac od niedzieli ale wyjezdzamy (chyba) w sobote nad morze wiec zaczne od przyszlego tygodnia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! zuziu nie dostalam zadnych fotek.moze zle pofalam CI maila.napisz na starego ten napewno dziala asiasia22@wp.pl czekam:D lukumadesska witamy cie serdecznie.co do wsiadania na moto to mysle ze wazne jest bys kolo siebie miala kogos kto pomoze ci (czyt.niebedzie sie min smial) stawiac pierwsze kroki.ja jak wsiadlam pierwszy raz na moto to niemoglam na nim wogole rownowagi utrzymac i by sie tego nauczyc to moze to jest smieszne ale instruktor dobre kilka razy prowadzil mnie za siedzenie na wylaczonym silniku zebym zlapala rownowage tak jak sie to robi jak sie czlowiek uczy jezdzic rowerem.hihi wiem ze to smieszne ale wlasnie min dlatego uwazam ze duze maszyny na poczatek nie sa dobre bo trzeba z tymi kilogramami dac sobie rady.a czy ty sobie das??jesli tylko bedziesz chciala to napewno.wkoncu jak juz kiedys pisalam a co slyszalam od kumpla i mysle ze to prawda to za -kat A jak juz sie biora kobiety to takie co sie do tego \"nadaja\"!! i...w ktora strone od poznania mieszkasz? Jalek dzieki za zrozumienie niby sie wydaje ze byc za granica to spokojne zycie i sielanka ale nie raz trzeba stoczyc tu walke o swoje i nie koniecznie mowie tutaj o pracy. KateGs500F a po kombinezon to najlepiej na motobazar. motolalu duzo zdrowka zycze!! pozdrawiam i do poklikania🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie .......wybaczcie mialam małe kłopoty .......mozna powiedziec ze jakis czas mnie nie było .............................nie wiem czy bede miala szanse wskoczyc na moto jeszcze w tym sezonie ................JALEK nie obraziłam sie dlaczego tak sadzisz ?? ja sie nigdy nie obrazam .........dzieki WAM wszystkim ze pamietacie o mnie buziaki .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim maotolalu zdrowiej nam:) ja wam powiem ze moj kurs jedyna co mi dal to mnostwo watpliowsci ... i tak bede musiala sie jeszcze raz zapisac bo przed kupnem motocykla 20 h to jest smiesznie malo gesiej skorki dostaje na mysl ze po tych 20 h mam ruszca w trase i jechac nieeeeeee :O:O:O zawtplilam ostatnio czy to w ogole ma sens jelsli nie ma obok mnie kogos kto by mi pomogl ..kto by jezdzil ze mna i sluzyl rada i pomoca nie no podziwiam ludzi ktorzy po tych 20h kursu( 20h w zyciu jazdy samodzielnej na moto) sa w stanie siasc i wyjechac w miasto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej indianko!! nie martw sie tak kazdemu zdazaja sie wzloty i upadki.to czy wyjedziesz po 20stu godzinach na miasto to tylko od Ciebie zalezy.zauwaz ze samochodem kazdy tez zaczyna jezdzic pomalu niepewnie i na tyle na ile czuje sie silny.wlasnie dlatego uwazam ze na pierwsze moto jest dobry maly sprzet jak np virago ktore jest bardzo w srod nowicjuszy popularne.nie watpij w swoje sily bo napewno nie jedno juz w zyciu osiagnelas i jesli tylko bedziesz chciala to i to uda ci sie osiagnac!!:D pozdrawiam wszystkich🖐️ motolalu zdrowiej nam zdrowiej🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! nie zagladalam kilka dni na Kafe i mam zaleglosci! Rybko mieszkam niedaleko Obornik Wlkp. Dzieki za slowa wsparcia! W niedziele zaczynam nauke i na pewno bede informowac o postepach i wrazeniach :-). Trzymajcie za mnie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko dzieki za słowa otuchy tyle ze ja mysle realnie samochdem moje kumpele po zdaniu prawka jezdzilyz ojcami i uczyly sie dopiero po kursie ja sama w miasto na moto....:( koezanki ktora postanowily zrobic kurs na A wszytskie maja facetow motocyklistwo ,,, jezdza z nimi, nabieraja doswiadczenia, siedza w garazu, w kazdej chiwli ktos moze im pomoc,,, ja nie to ze sie uzlam tylko zaczynam naparwde sie powaznie zastanawiac czy dam sobie rade,,, kupie moto i co,,, mam wyjezdzone tyle co na kursie .... eh :( nie wiem juz sama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×