Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość Madzioss
ja wlasnie dzis zrobilam sobie kolczyka w jezyku i troche mnie boli>tsk czytam te wasze wypowiedzi i powiem wam ze mnie troche nastraszyliscie ze moze ja mam zle przebity jezyk ze niewiem zeby mi wypadna;/no ale czas pokarze zobacze jak bedzie jutro i za pare kolejnych dni mam nadzieje ze dobrze....napisze za pare dni jak tam moj jezyczek.a i tak na marginesie kolczy w jezyku jest za****ty:Ppozdro dla wszysatkich wykolczykowanych jezyczkow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fylyp 14
A mozna jeść kisiel ?? POWIEDZCIE MI KTO RObil soBie KOLCZYK W WARSZAWIE NA UL. BRZOZOWEJ ?? PROSZE ODPISZCIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepi .
Ja mam kolczykw języku od 2 miesięcy.. przekuwałam sobie sama i nic mnie to nie bolało... nie mogłam mówić przez 2 dni.. tzn sepelniłam sobie. jedłam hmm 4 godziny po przebiciu cierzko było i se palcem pomagałam zeby zjeśc.. ale jadłam... zęby się nie psują a jezeli masz wątpliwości to sobie kup palstikowe kuleczi też są dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos chce pogadac o tym kolczyku w jezyku to pisac do mnie ja mam juz 3 tydzien i jest zajebiscie :):):):) nr gg 852927 pisac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klajda
chce sobie zrobic kolczyk w jezyku ale mam kilka pytan czy to bardzo boli czy kolczuk sie nie wrosnie kiedy jezyk spuchnie najlepiej jak by ktoras osoba ktora ma przebity jezyk albo co dopiero sobie zrobila niech poda swoje gg to popisze czekam na odpowiedzi. z CZESTOCHOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzia
Ja mam od pół roku kolczyk w języku, faktem jest to że troszeczkę boli przy przebijaniu, sepleni się z początku jak się ma dużą sztangę po 10 dniach idzie się na zmiane na mniejszy i wtedy kończy sie seplenienie, przez pierwsze kilka dni je się tylko płynne rzeczy, a buzię możan zamknąc bez problemu, gdybym miała jeszcze raz się na to zdecydowac zrobiłabym to bez wachania, język puchnie ale tylko minimalnie, opuchlizna zchodzi po 3, 4 dniach, a mój chłopak jest zachwycony, twierdzi że teraz o wiele bardziej lubi się ze mną całowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ravennaaaaa
Ja mam kolczyk juz prawie 3 lata, wszystko jest ok. Nie mam zniszczonego szkliwa, polecam kazdemu, naprawdę fajna sprawa. Nie sluchajcie bajek, ze nie mozna zamknąć buzi :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asha
Dziś o 10.30 minął 2-tydzień od przebicia języka... Narazie sztangi nie zmieniam bo mi nie potrzebna któtsza... mi się moja podoba, qa całuje też się fajnie całkiem inaczej ;P Jak coś to piszcie, ja też z początku miałam wątpliwości, ale teraz nie żałuję ;* GG 3583616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaka
ja mam kolczyka w jezyku od wczoraj :) ale musze powiedziec ze jestem zadowolona :) przekłucie nic nie boli krew mi leciała ale w minimalnych ilościach oczywiście robiłam bez znieczulenia poczułam tylko lekkie pociągniecie jezyka i po krzyku boli to mniej niz w uszach w pierwszy dzien było fajnie bo nie był spuchbniety noc była normalna jak zwykle nawet zapomniałam ze mam kolczyka rano miałam jezyk spuchniety na całą objetość kolczyka ale wcale tego nie odczówałam w żadnym wypadku nie jedzcie ciepłych, gorących i twardych posiłków!! najlepiej zamrozic szałwie w kostki i ssac ja np płukam buzie zimną szałwią pije jogurty i napoje nie gazowane z lodówki :) jem lody i pokrojonego zamrożonego arbuza ktorego ruwnież ssam :) i mam 15 lat i nie zamierzam robic sobie gdziekolwiek kolczyków w zupełnosci w uszach i jezyku mi pasi polecam to naprawde wspaniałe miec takie cudo w jezyku :) a jakie potem bedą z tego korzyści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaka
........ale karzdy organizm przeżywa to inaczej :D i ńaprawde nie załuje zapłaciłam tylko 55 zł :P_;P:P:P:P:P:D:D :):):):]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia909090
Dokładnie tydzień temu zrobiłam sobie w salonie kolczyk w jezyku ;) Opiepsz od taty dostał mi sie niezły bo mam 17 lat i co ja z soba robie ;P Ale podoba mi sie to i juz ;] Wiec przekucie nie boli, ale pierwszy tydzien to na prawde tortury... Jezyk jest spuchniety,boli,nie moglam jesc nic porządnego.No i to seplenienie... wstyd z domu wyjsc;) Ale warto,na serio :) pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam...od 3 lat i wszystko byloby w porzadku,gdyby nie fakt,ze zabki sie troszke psuja...Tzn szkliwo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domcia
Ej a co zrobic zeby starzy nie obczaili tego spuchnietego jezyka i zeby nie slyszeli jak seplenie? moge np jesc lizaka zeby to jakos zatuszowac? co Wy robiliscie zeby poczatki ukryc przed starszymi? ( to do tych ktorzy zrobili bez zgody rodzicow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2121
ja sobie przebilam język w poniedziałek 4 dni temu, ból był do zniesienia, wcale mocno nie bolało, najwieksza opuchlizne mialam w 2 i 3 dniu teraz juz jest nie wielka, jak kolczyk jest dobrze przebity to zaraz po przebiciu nie powinnas seplenic, dopiero jak ci spuchnie masz prawo seplenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofff
Ja wczoraj przebilam jezyk... dosyc duzo przed tem czytalkam o tym i pytalam znajomych... Samo przebicie w ogole nie bolalo.. troche szczypie jak smarują takim mietowym zelem. No ja w tej chwili mam tak spuchniety jezyk ze nawet kawaleczka preta nie widac, ale opuchlizna powinna nie dlugo zejsc... podobno tak ok 3 dni po przebiciu. Z jedzeniem jest mi bardzo icezko to tez jedyne co dzis mam w zoladku to kubusia. Ale polecam wszystkim kolczyki. Troche cierpienia ale sie oplalca. Ja placilam 60zl za przebicie lącznie z kolczykiem. Aha i jeszcze ejdno nie radze przebijac jezyka u kosmetyczki tylko w studio piercingu i tatuazu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrysia200
ja che w piatek przekluc jezyk jestem prawie pewna ale niech mi powie ktos kto ma go dlugo czy to naparwde nie boli??i czy zeby sie nie niszcza?? bo wiara rozniw gada i sama nie wiem podoba mi sie to bardzo ale sie boje..PROSZE NIECH KTOS MI NAPISZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. :) ja mam kolczyk w języku od 2 lat, kolczyk w pepku od 5lat i od roku tatuaz :)) co do kolczyka w jezyku, to nic nie boli, ludzie ktorzy pisza ze sie sepleni i zeby sie psuja to .......bez komentarza ja 1h po zabiegu jadlam pizze, zadnej plynnej diety nie milalam, trzeba tylko isc do dobrej kosmetyczki zeby prosto jezyk przebila. ja polecam a jesli chodzi o doznania dla faceta- moj maz nie wyobraza sobie zebym pozbyla sie kolczyka-jest rewelacyjnie!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelinka16
Zrobiłam sobie kolczyk w języku całkiem niedawno bo tez mi sie podobał.. i powiem szczerze ze wygląda super. Język co prawda spuchł mi prawie 3 cm. i na poczatku nieżle sepleniłam ale mówie szczerze ze po 2 dniach sie przyzwyczaiłam i teraz mowie normalnie:) w ogóle go nie czuje:D Jezeli chodzi o przekłócie to bolało niesamowicie.. bez znieczulenia przebija sie jezyk dua igłą a poźniej wprowadza kolczyk.. pierwszy dziń język puchnie i boli ale drugi jest juz lpszy a na trzeci jest lajcik;D A wiec nie bójcie sie i róbcie kolczyki bo są extra:D a.. i nie są szpanem bo ich nie widać:P cena to 50 plus cena kolczyka pozdrawiam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masturbatorka-nr-1
ja mam w wardze :P i wcale nie bolało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pff__idiota
Ja mam 13 lat i 3 dni temu zrobiłam sobie kolczyk w języku. Rodzice nic nie wiedzą. Dzis powiedzialam dla mamy czy bym mogła zropbic kolczyk w języku hehe A ona tak sie rozwiszczałą ze nawet jej nie powiedzialam ze mam bo co to by było byum nie wytrzymała, Tym bardziej ze mam aparat.;pp. ortodonta i wogóle. Nie wiem jak innym ale mnie naprawde nic nie bolało. po 3 dnich normalnie juz jem ;]] Tylko prblem bo nie umiem odkręcić kolczka aby zmienic. bo narazie mam ten większy wsadzony a ja chce juz ten normalny. A nie dam rady ;//. Ktos mi powie co mam i jak mam zrobic aby odkręcic. Nie którzy moim zdaniem mowią ze boli i wogóle. Bo nie chcą aby 2 osoba zrobiła bo oni nie mogą miec. Więc smiało jak chcecie kolczyk to róbcie ;pp. Nie słuchajcie innych ;DD Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapcio
ja mam 18 lat jestem facetem kolczyk w jezorze nosze od roku zrobilem go dla walsnej satysfakcji nie dlatego zeby zaszpanowac;] bardzo go lubie a jak gadam z jakimis dziewczynami i np kolczyk zacznie stukac mi o zeby wtedy one zauwazaja go to pierwsze slowa jakie mowia ciekawe jak to jest calowac sie z facetem ktory ma kolczyka w jezyku :D troche to smieszne bo to niczym sie nie rozni zwykle lizanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askaaa
Wydaje mi sie ze jak niektorzy sa ak sceptycznie nastawieni, to wogole nie powinni tego komentowac i dac spokoj tym, co chcą przebić bądź już mają przebite języki. Ja przebiłam w sobote (dzis jest pon), język mi nie spuchnął ale mnie bardzo boli, chociaz juz mniej niz poprzednio. Przekłuwanie bylo zrobione w profesjonalnym salonie w UK i kosztowało 35 funtów. Z tego co czytałam i slyszalam to partner osoby z kolczykiem ma przyjemne doznania podczas całowania i ogolnie kolczyk w niczym nie przeszkadza. Ja teraz czekam az mi sie zagoi i zmienie sztange na krótszą w salonie w Polsce. A i wracając do samego przekłuwania - to na prawdę nie boli, czuć lekkie ukłucie. Zresztą z tego co mówił mi piercer, przekłuwanie języka jest jednym z najmniej bolesnych (nie mówiąc o uszach :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askaaa
A i jeszcze dodam że też nie zrobiłam go dla szpanu, zawsze mi sie podobaly kolczyki w jezyku ale wiedzialam ze rodzice sie nie zgodza zreszta nie chcialam zeby gadali w szkole.. Teraz mam 18 lat to w sumie moge sama podejmować takie decyzje :) Mam nadzieje, ze mojemu chlopakowi spodobaja sie pocałunki jak mi sie jezyk zagoi :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie bardzo podoba taki kolczyk w jezyku ale niestety nie moge sobie na niego pozwolic :( moja kuzynka ma i mowi ze troszke miala spuchniety i troszke bolalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0lciaa .
Czesc ja przebijlam sobie język 18 dni temu powiem ci szcerze mnie wogole nie bolalo a przebijala mi kolezanka . BOLAlo mnie tylko jak sie zatrzymala i powiedziala ` ostatnia warstwa i pach przebila` ale to bardzo mnaluitko bolalo. Język mi napuchnąl seplenilam sie na 2 dzien ale bardzo malutko. Mialam male problemy z jedzeniem jadlam bardzo malymi kąskami po tygodniu juz bylo super opuchlizna trzymala mi sie niestety az 7 dni . teraz jest super nic nie boli bez opuchlizny mowi sie super i wogole . Kolczyk kosztuje 12zł przynajmniej ja za tyle kupiłam , :) Zycze powodzenia przy przebijaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×