Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość mlodaaa17
ja kolczyka zrobilam sobie w czoraj planowalam go od ponad roku az sobie go w koncu zorbilam u mojej kolezanki ktora jest pircnerka:P:)) zrobila mi go bez szczypcy hehe ...potem poszlam do szkoły po 2 godzinkach mi lekkawo na puch ale nie bolalo mnie nic najgorsze dla mnie było przebicie:P dzisiaj wstalam z napuchnietym jezykiem czyli takim samym jak w czoraj zalezy od organuizmu czy jezyk robi sie jak kartofel i ze boli:)..teraz tylko troszke seplenie ale jest ok;p juz jem wszystko oprucz pikantnych rzeczy hehe myslalam ze bedzie gorzej:P:P......dla mnie jednak kolczyk to fajna rzecz buziaki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaa17
aa i kcem jeszcze dodac ze łatwo go ukryc hehe:P np u mnie rodzice nie wiedza o tym ze mam go na jezyku:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebuleczka tgk
zrobilam sobie kolczyk w jezyku jakes 4 dni temu i to nie jest wcale tak ze to boli. same przekłócie nic nie boli . niektórzy odczówaja ból jak jezyk zaczyna puchnac czyli po paru godzinach ale to nie zawsze tak jest . jesli naprawde ci sie to podoba to ic i smialo rub nie bedziesz załowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sstefcia
ejj odpowiedzcie mi prosze ;p .... bo ja ie wiem czy jak sie daje znieczulenie to powinno sie poczekac chwile czy odrazu robic ? bo np jak mialam w pepku to musialam czekac a i tak bolalo wiec boje sie z e w jezyku bedzie tak samo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sstefcia
ale ponoc mozna kupic taki kolczyk z kuleczką jakąs z czegos tam i z zebami sie nic nie dzieje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena....
Witam wszystkich. Ja mam kolczyk w nosie, w wardze, w jezyku, w pepku i w uszach oczywiscie. nos przekułam sobie sama. Nie poczułam rzadnego bolu. Wbrew pozorom przekłucie pepka według mnie jest najbolesniejszym przekłuciem, ale nie jest tez to bol nie do wytrzymania. przekłucie nie trwa przeciez godzine tylko kilka sekund wiec jak najbardziej bolu nie nalezy sie bac. Jezyk przekłuwałam bez znieczulenia, i jest to najmniej bolesny zabieg ze wszystkich. Jezyk jest dosc mocno ściśniety szczypcami co zmniejsza czucie. Nawet nie wiedziałam kiedy a juz miałam kolczyk na swoim miejscu ;)) .... W razie pytan jestem dostepna na gg 11650061 . Odpowiem na kazde pytanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulalala
ja sobie zamierzam zrobic w srode w jakims salonie we wloclawku. mama sie zgodzila, tatus nic nie wie. mam nadzieje ze sie nie dowie. kurcze przeczytalam chyba z 4 stron z waszymi wyowiedziami i widze ze to ile sie goi zalezy od organizmu i od profesjonalizmu. mam nadzieje ze i moj jezyk i babka od przeklowania nie zawioda i nie bedzie mi sie papralo. heh duzo dziwczyn pisze ze 95% szkoly ma xD ja mieszkam w malym miescie i w moim roczniku ma narazie jedna dziewczyna xD ja bede druga trzymajcie kciuki zeby sie nie papralo. pozdr. pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśka17
Hmmm według mnie przekłucie języka jest najmniej bolesnym przekłuciem;) Pępek mnie dużo bardziej bolał jak przebjałam, ale to może dlatego, że w salonie mi za pierwszym i drugim razem źle przebił, i w sumie 3 razy mialam przebijane;/a przy języku ja praktycznie nic nie poczułam;) Język tylko troszeczke mi spuchł, tylko z jedzeniem na początku za ciekawie nie było;) Bolało przez pare dni tylko;) Tak naprawdę nie ma się czego bać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luis
ja mam kolczyk od ponad roku. Wszystko jest ok. Człowiek czasem o nim zapomina. Nie sepleni się. Czasem kulka uderzy o zeby ale u mnie bardzo rzadko. :) Ilośc bólu zależy od tego jak szybko ( i czy w ogóle) organizm przyjmnie obce ciało. Ale możliwośc na odrzucenie kolczyka zdarza się zazwyczaj wyłącznie strasznym alergikom czy czymś podobnym :P nie ma czego się bać. Przysięgam Wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARECKI
ZA DWA DNI JADE DO WROCKA PRZEKUC SOBIE JEZORA BEDZIE NIEZLA FAZKA POZDRO ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenona
ja mam kolczyk w jezyku od kilku mnisiecy i jest spoko...... z poczatku bolalo ale teraz to sama p przyjemnosc ....... hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nadal Wam sprawia taka przymnosc przekuwania sobie miejsc, które prawie każda ma przekłute? Ja mam 20lat, kolczyk w pępku od 6 lat, w jezyku od 5. i wtedy to było coś;) Salonów garstka, ludzi w Polsce z przekłutymi czesciami ciała- garstka;) Kolczyka w pępku widziało sie wtedy chyba tylko w gazetach, tv u np. Britney Spears.. a dziś.. same klony. Ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adik
Ja dzis przebilem i juz nie moge sie doczekac jak wylize jakas cipeczke...:) mniammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuzka
wszystko to to sa bzdury ze boli czy cos :P:P w sumie zalezy tez od osoby. ja wczoraj wlasnie poszlam zrobic sobie kolczyk i nie zaluje!! poszlam zestresowana strasznie tez sie balam myslalam ze bedzie bolalo... balam sie tych szczypiec :p ( bo to niby naujbardziej boli) mnie nic nie bolalo nawet szczypiec nie poczulam :) dzis nawet nie mam spuchnietego, bardzo mnie to cieszy :) bo niektorym puchnie..:/ ale zobaczymy co bedzie jutro :) nawet zjadlam zupe zajelo mi to w prawdzie duzo czasu bo jak mowie to pobolewa... naprawde nie bojcie sie!! kolczyk w jezyku to swietn sprawa!! :D pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skamadevil
Co prawda to prawda jeśli chcecie sobie zrobić kolczyk to róbcie, bo każdy pieprzy co innego, spontan jest najlepszy ;) tak było w moim przypadku. Moge jedynie dodać że po 1 samo przekucie nie boli aż tak, najgorzej jest później jak puchnie i kiedy sie je. jeśli spuchnie dobrze jest ssać kostki lodu. po 2 najlepiej jeść zupy przez pierwsze dni, musiałam sie nieźle nagimnastykować żeby zjeść coś twardszego. I rzeczywiście nie powinno sie pić mleka ani jogurtów itp itd bo zawierają bakterie. a po 3 co docałowania już pierwszego dnia testowałam mój język ;) zresztą zależy jak kto lubi, nie wszyscy lubią jeździć językiem po rusztowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulalalla
bylam dzis o 16 :) jest 24 :) wypilam z 2l pepsi wypalilam z 5 fajek i jest ok:) prawir sie nie seplenie, prawie mnie nie boli i mialam robione bez zneczulenia jakiego kolwiek! pytalam sie tej babki i palic mozna normalnie, zalecana jest pepsi, kupilam jakas plukanke i rumianek, i nie mozna pic alkoholu przez kilka dni i pic mleka:) za dwa tyg. mam isc na zmiane kolczyka ;) mam nadzieje ze bol sie jutro nie pojawi bo narazie prawie mnie nie boli a kolczykiem sie caly czas bawie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskosz
siemka zeczywiscie kolczyk to zapista zecz malo sie seplemi tylko na poczatku po tygodniu sie przyzwyczaisz wogole nie boli a goi sie roznie od tygodnia do 6 miesiecy ale najczesciej to miesiac a potem jest zajie**** zabawka tz bede robila a kosztuje w przemyslu kolo 80 zl razem z kolczykiem bedesobie robila i w jezyku i w pepeku bo nie boli ;p pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dazk
ja nie wiem czy to boli ale niedługo sie przekonam bo sobie robie.przebicie z kolczykiem kosztuje 60 zł przynajmniej u mnie:* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to juz c hyba
wszystkie dupy te kolczyki maja ;/ I mylicie sie ze to nie boli...samo przebicie oczywscie niee ale gojenie... jakbys miała Kolek zamiast jezyka w gebie ciagle otwarta buzke musisz miec i duuuzo pic zeby nie piekło i nie szczypało nie jestes w stanie zamknac do konca buzi bo masz spuchniety jezor kazdy ma i jest oblesnie zołto biały....a pozniej tak jest zajebiscie i krejzolsko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girltherockshow
Dzis wlasnie przebijalam jezyk..i nic nie bolalo przy przebijaniu jezyk co prawda troche opuchniety ale boli troche tak jak by sie przygryzie czasem ,to wlasnie taki bol. a jedzenie,,fakt nie ze boli ale ciezko sie polapac..za ile sie zagoi niewiem ale po 2 tyg. mam przyjechC ZEBY zmienic na krotszy ;di nie widac tak bardzo jak by sie ktos przejmowal;) i wcale nie mowie jakos inaczej;)tak jak zawsze;) ii oczywisic etrzeba plukac to srodkami ktore zaleca ;D i jest ok;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girltherockshow
a najgorszymm miejsce do przeklucia jest wlasnie nos..przeklowalam ii bolal jakkkkkkkkkkk....... ****//..;d w jezyku wogole w wardze tez i w pepku tez malo co..;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girltherockshow
najgorszym miejscem jest wlasnie nos..bo boli jak ************..;D a w jezyku i wardz nie boli..w pepku juz troszk czuc ale tez malo co;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdas
ja przebilem 2 miechy temu...bolalo przez pierwsze 4 dni...nic nie jadlem przez 48 godzin ale potem bylo juz z gorki... po 2 miesiacach juz nic nie czuje a kolczyk mam dalej 19mm bo jest dlugi i sie fajnie nim bawi... przebicie nic nie boli tylko potem ta opuchlizna troche ale da sie wytrzymac... teraz robie z nim co chce a niekiedy zapominam ze go mam :P... pozadro dla wszystkich... nie bojcie sie tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuzka
dzis jest 4 dzien jak mamkolczyka w jezyku :) ii chyba mam szczescie bo czytam ze niekotrym strasznie puchnie i wogle... mi nie spuchnal p[rawie w ogle, minimalnie.. juz w 1 dzien normalnie jadlam wiadomo troche bolalo jak jadlam , dzis juz jem wszystko i nie boli moze jak jem cos naparwwde co tzreba pomielic to boli od ruszania, wogle nie seplenie :) ii duzo pomaga zamrozona szalwia, bo mzoe i mi nie napuchl ale na 2 dzien jak duzo gadalam ( a uwielbiam gadac:P) zaczal bolec i ssalam ta szalwie i bardzo pomoglo :) wszystko idzie sprawnie :) naaprawdeee wkreca to max!! jestem zachwycona moim nowym kolczykiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzióź
Mi sąsiad zrobił kolczyk w sobote popołudniu :D nic nie bolało nic nie boli jedynie co spuchł ale mało wogle niewidac ze spuchniety jedynie dookoła kolczyka ;D jest super dziś poniedziałek 2 dni od przebicia jem wszystko, ruszam nim, nie sepleni się jedynie przy trudniejszych wyrazach, jak się mówi to niewidać chyba że się krzyczy albo śmieje :) wogle bzdury na tym necie o tych kolczykach pisza zajebiscie się bałam a to nic nie boli i nie bolało :) 2 dni po a ja mam zajebisty kolczyk który nieboi i niedlugo zagoi sie tak ze bede mogla się nim bawić, nie niszczy szkliwa bo niedotya zębów. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulalala
dzien dobry:) u mnie to tez4 dzien w piatek przekolam w sobote normalnie zjadlam sniadanie juz. jesc mozna ale trzeba uwazac zeby nie nadwyrezac jezyka :p i na gorace kwasne ostre mleko i alkohol reszte mozna smialo :) ja pilam duzo pepsi plukalam szalwia i jakims plynem dentystycznym i mialam rumianek zamrozony i to wszystko:) i np jak zapalilam to tez pepsi przepilam i wtedy mi sie ta pepsi burzyla na jezyku i tak jakby sie regenerowal :P naprawde fajna sprawa :p mi na razie przeszkadza troche przy jedzeniu bo jest dlugi i mnie to denerwuje. mam jeszcze pytanie po ilu dniach schodzi zolty osad? jak sie go pozbyc? pozdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuzka
widze ze macie tez looz z kolczykiem :)) fajna sprawaa!! wokol koclczyka tlyko napuchniete ? ja tak mialam zebrala mi sie ropa... to jedyny minus :/ tak to git!! zolty osad ? tez go mailam na poczatku, teraz jest 5 dzien i nie mam juz jego.. wydaje mi sie ze jest on od szalwi, teraz zadko zalwia plukam i ssam kosteczki i nie mam, ale dodatkowo normalnie mylam jezyk szczoteczka do zebow... oczywiscie jesli nie boli.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_argarita
ja mam już 3 lata kolczyk w jezyku. Mnie przekłócie bolało ale to zalerzy od organizmu danej osoby i od wytrzymałosci na ból speleniłam przez 2-3 dni ale mi przeszło jezyk puchnie nawet do 3 razy a co do szkliwa to kolczyk molze je niszczyc jak jest zrobiony w złym miejscu i podczas mówienia zahacza o zeby albo mozna sobie sprawić precik z bioplastu (coś jakby silikon) i plastikowe kuleczki. A co do facetów nikt nigdy nie zarzekał na zwiekszone doznania a wrecz przeciwnie;) pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulalala
kurcze zjadlam cieplego golabka w ostrym sosie :P i znow spuchnal tteraz siedzie i kosta lodu za kostka :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuzka
uu to lipa... to zcemu tak nappuchnal ? ale juz mailas wszystkodobzrez nim no nie ? dziwne.. ja tam moge wcinac co popadnie :P to smacznych kosteczek :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×