Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

oczywiscie, ze w studiu tatuazu i piercingu!! tam zrobia Ci to profesjonalnie, bo tym sie zajmuja w koncu. U kosmetyczki to mozna jedynie przekłuc uszy moim zdaniem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga100
to nie boli!!!a wygląda moim zdaniem świetnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudysia
ja też mam kolczyk w języku i jest w nim bardzo dobrze.Radze moim koleżankom ale one boją się ze to ich za boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska *
hehe :D ja ide w końcu jutro zrobic kolczyk :) ahh.. sie odwazylam, po prostu juz musze :) zdam na pewno relacje ale z tego co widze kazdy sie wypowiada tak samo i wierze ze nic nie bedzie bolalo. a prawde mowiąc to najbardziej sie boje przeklcia a nie mbolu pozniej :) Buziaczki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuśka *
Nonono.. :D jestem po.. znaczy sie juz dlugo :P dzisiaj rano przebijalam :) jest extra .. ale takie glupie wrazenie ze sie go ma :D chociaz sie nie czuje szczerze mowiąc :) po pierwsze to ni nie boli... a ja mam chyba takiego farta ze nawet mi bardzo nie puchnie :) czuje lekko powiekszony jezyk ktory zaczol puchnąc juz godzinke po przekluciu, ale nie jest zle :) normalnie mowie a rodzice nic sie nie skapneli - nawet nie seplenie. po 1. poszlam sobie do sprawdzonej koosmetyczki - ale robilo u nij juz duzo kolezanek moich i wszystko jest ok, a to bylo dawno. - babka jest doswiadczona i bardzo szybko sie z tym uwinela :) Kazala mi chwile poczekac.. weszlam do pokoju specjalnie przygotoowanego, usiadlam na fotelu... (ale mialam stres) zrobila mi kropeczke flamastrem na języku.. psiknela odkazającym plynem ktory lekko szczypie (nie ze boli tylko sie go czuje) wypytalam sie jej o wszystko. opowiedziala mi jak bedzie wygladalo przeklucie i co bedzie po kolei robic. Kazala mi patrzec jak rozpakoowuje kolczyka i igle.. wszystko sterylnie zapakowane. Wziela moj jezyk szczypcami (z ktorych szczerze mowiac moglam go wyciagnac w kazdej chwili bo nawet mi jezyka nie przycisnely;) wiec nie bolalo), zamknelam oczy i poczul;am sekundowe uklucie :) i powiedziala.. juz tylko teraz zakrece kuleczke :D bylam w szoku :D sekunda doslownie :** pozniej mi fajnie nerwy puszczaly i mi sie nogi trzesly z przezycia :) a myslalam ze bedzie gorzej z tym bolem :) Aaaa.. i sie jej zapytalam jeszcze czy sie to robi ze znieczuleniem - poinformowala mnie ze jezyka sie nie przekluwa ze znieczuleniem bo sie nie da. trzeba by bylo u stomatologa lub dentysty znieczulic jezyk przez zastrzyk bo nie ma czegos takiego jak znieczulenie w innej postaci. wszyscy mysla ze znieczulenie to to czym ona psika lub smaruje na poczatku a to jest tylko odkazenie (spirytus). Nooo.. ale przygoda zajebista :) na prawde :) dalam 70 zl. z kolczykiem w cenie :) (WROCŁAW) kolczyk mam 20mm. (2cm.) wiec na pewno nie ma obawy ze kulka sie wrosnie :) - nie no zajebioza :) polecam kolczyka :*:*:* a zgoda tylko pisemna z numerem dowodu osobistego rodzica i podpis :) wiec latwo oszukać :P Teraz siedze sobie juz lajtowo w domeczku i zaraz mykam spac :) mysle ze nie bedzie z tym problemu bo j ęzyczek nie boli.. :) wydaje mi sie ze to zalezy od organizmu... bo niektorzy narzekaja ze pozniej sie umiera z bolu a ja - lajt :) Buziaczki - jak coś to gg 4887834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbiśśśśśś
CZY TO NORMALNE, ŻE GDY PO PRZEKłóCIU SPUCHNIE JęZYK, TO KOLCZYK PRZESUWA SIE I LEZY NIE ROWNO? CZY JEST TAK ZAWSZE... I SIE POTEM PRZESTAWI SAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela15
Ja wlasnie tez mialam sobie przebijac jezyk lecz moja mama sie nie zgodzila;/;/ zreszta stwierdzilam pozniej ze bym sie nie odwazyla;p i nie weszla bym do kosmetyczki za duzy stres jak dla mnie no ale jak pogadalm z mama to zgodzila sie na kolczyka w pepku:P tego to sie nie boje przebijac;p;p no i ide przebijac na poczatku kwietnia;p:P pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie czytam ten temat w osłupieniu zreszta, nigdy bym nie sadzila ze tak mnie zaciekawi ten temat, a raczej Wasza reakcja. Z wypowiedzi wynika ze srednia wieku osob wypowiadajacych sie to od 15 do 19(bardziej w strone 15;)) z wyjatkami(np oficer policji i rozne panie) i uwazam to za normalne, jak to tam sie dziewczyny wypowiadaly ze \"90% budy ma\" \"starzy nie wiedza nic\" co dodatkowo podkreca chce takiej zmiany \"wnetrza\":) i to jest zrozumiale dla nastolatkow bo maja prawo wydziwiac, wszyscysmy kiedys wydziwiali, tyle ze z tych decyzji sie wyrastalo... i dziwie sie osobom ktore jeszce do tych wnioskow nie dotarły, jestem osoba mloda, ale nie wyobrazam sobie zebym miala dac sie kuc tylko dlatego zeby byc zauwazona, modna i doceniona przez spoleczenstwo osoba, ludzie zapominaja o tym ze sa inne rzeczy za ktore bliscy i przyjaciele nas szanuja, uwazaja nic kolczyk w jezyku. Nie wspominam o tym czy dla kogos przygoda ta sie skonczy szczesliwie wszytskie dolegliwosci przejda, rodzice zaakceptuja, czy nie, bo to juz Wasza sprawa i ryzyko, ale po co jest kolczyk wg Was: - \"bo mozna nim sobie pokrecic\" - bo uzewnetrznia moj stosunek do ogolnie panujacych zasad i tolerancji, badz nietolerancji w spoleczenstwie - bo jest dodatkowym \"bodzcem\" dla doznan seksualnych - bo kolezanki juz wszystkie maja - bo rodzice nie pozwalaja - bo ja tak sobie pomyslalam, ze fajnie by bylo i tak ma byc To jak jak mnie denerwuje ze pewna Krysia chciala zostac wegetarianka, bo ktoregos dnia obudzila sie i pomyslala;\" Boze jak to bylo by fajnie gdybym zostala wegetarianka, weganka jaroszem, zielonoswiatkowcem, a moze zaczne słuchac hip hopu, Bo Basia ma, słucha i wszytscy ja lubia i w ogole jest supe, od jutra tez zaczne Albo tez robimy pewne rzeczy dlatego ze tak czujemy, w imie czegos, a nie puste dzialanie małpowanie bezmozgie zreszta... Puenta taka ze pochwalam wszytsko to co uzasanione, to co nieuzasadnione potepiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrisza
ddominika. Ja mam 21 lat a zdecydowałam sie na kolczyk, masz racje ze dla niektórych to tylko szpan, jak dla mnie poprostu podobaja mi sie tego typu ozdoby, poza tym jak bedziesz starsza to zrozumiesz ze taka sprawa jest bardzo fajna w stosunkach damsko-meskich i czesto uatrakcyjna zblizenia ;) ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piercing Girl 89
Hejo.Kolczyk w języku jest swietny,przekłuwanie o dziwo nieboli,najgorsze jest po przekłóciu.Kolczyk mam od wczoraj i jeszzce tydz bede sie męczyła:( ale przezyje.Warto było,tylo chodzcie do pewnych salonów najlepiej polconych przez znajmoych gdzie oni tez robili:)pozdro czekaj na meiliki związane z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piercing Girl 89
Hejo.Kolczyk w języku jest swietny,przekłuwanie o dziwo nieboli,najgorsze jest po przekłóciu.Kolczyk mam od wczoraj i jeszzce tydz bede sie męczyła:( ale przezyje.Warto było,tylo chodzcie do pewnych salonów najlepiej polconych przez znajmoych gdzie oni tez robili:)pozdro czekaj na meiliki związane z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalne wiesniactwo
jak solarka i tipsy, a nawet gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska *
heh.. moze to tak wyglada ze to sie robi dla szpanu.. ale tak nie jest - nikt by sie nie kaleczyl po to zeby zaszpanowac a jemu by sie to nie podobalo. Moim zdaniem kazdy to robi dla wlasnej satysfakcji :) i ja mam taką.. po prostu podoba mi sie kolczyk w języku :) zreszta nie mozna szpanowac czyms co sie niektorym nie podoba.. bo tak jest ( niektorzy tego nie akceptują - nie podoba im sie piercing) Na prawde to jest moim zdaniem duzy stresik - przekluwanie - i dla samego szpanu nikomu by nie przyszlo do glowy tak o robic... mimo ze to na prawde nie boli tak jakby sie wydawalo :** pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatka
Nie mam jeszcze kolczyka ale planuje zrobić i to w najbliższym czasie.Kolczyk w języku jest zajefajny.Mam znajomków którzy maja już od dawna kolczyka i z tego co mówili to przekucie praktycznie nie boli.Język faktycznie puchnie i pierwsza noc jest najgorsza ale przecież to nie koniec świata. Sepleni się tylko przez kilka pierwszych dni a nie cały czas.Nie wyjmujcie kolczyka po przekuciu na długi czas bo wam dziurka zarośnie. Jezyk bardzo szybko się regeneruje.Po przekuciu moze zacząc się goić nawet po 1godzinie!czasami warto zrobićcoś szalonego w zyciu.Jak sie znudzi zawsze mozna wyjąć ale myśle że to się nie nudzi.Na stare lata zrezygnujcie hahaha, dziwnie wyglądałaby babcia 70letnia goniaca z kolczykiem w jezyku albo w innym nie typowym miejscu.hahaha. Pozdrowionka dla wszystkich zwolenników kolczyków (zwłaszcza w języku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiuniaa
kolczyk to Wasz wybór!! tylko powinien być świadomy!!! dziewczyny macie po 15 lat i piszecie do mnie, pytając się jak ukryć go przed rodzicami.... hmmm.... bez komentarza..... na bardziej świadome pytania odpowiadam z chęcią;) jeszcze raz podaje gg 1306602 i gorąco pozdrawiam przekłóte języczki;* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusek
Hej! Moja koleżanka chciała zrobić sobie kolczyk w języku, ale słyszała ostatnio, od swojej kumpeli, że jej kuzynka zrobiła sobie kolczyka i zaczęły psuć się jej zęby i niby zrobiły się jej aż czarne. Czy to może być możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaluśkaP
No mam kolczyk od czwartku...troszke bolało przekucie..i koniec na tym...no język napuchł...normalka..ale żeby bolało jakos specjalnie??żeby się z bólu zwijać??już następnego dnia zjadłam winogrono:) rozgniecionego banana i truskawki mrożone a wieczorem bułkę i popijałam herbatą:)dzisiaj zjadłam ogórka kiszonego..co prawda tempo jedzenia jest znacznie mniejsze niż normalnie,ale większegoproblemu nie mam:)jest mi troszke ciasno w buzi obecnie,ale mam nadzieje,że opuchlizna szybko zejdzie i będe mogła wsadzić nieco krótszą wersje kolczyka:)Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaluśkaP
aa zęby mi jak narazie nie zczerniały..i nie sądzy aby cos podobnego miałoby mieć miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzu
boli troche....opuchnięty już od 7dni... jedzenie boli...sepleni sie:P:P i wcale nie fujj bo kolczyk jest zajebisty :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszunia84
Hejo :) Ja dłuuugo chciałam kolczyk i wiecznie sie zastanawiałam aż wczoraj poszłam do studia no i języczek przebity :D Sam zabieg jest bezbolesny, jak narazie język mam delikatnie opuchniety, umie normalnie mówić, tyle ze jak mówie to boli Jem rozgniecione banany, starta marchewke a dzis na kolacje jadlam malenkie kawalki bulki :D Plucze usta szalwia, dentoseptem i jest spox :D A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hell87
Kolczyk mam 3 dzień. Przekłucie troche bolało. no i teraz jest tak średnio.Jeść za bardzo nie mogę. (boli mnie język pod dolna kulką). Szczerze mówiąc troche mnie to denerwuje jak każdy sie zajada a mi pozostają kaszki:) Licze jednak na to że juz niedługo bedzie wszystko w porządku:) A no i troche seplenie najgorzej jest z literką "r" :) W razie pytań podaje nr gg : 7465946. Pozdrawiam:)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiLLy
o fuj pierdolisz glupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hell87
Kto niby pi***oli głupoty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robiert
Ja mam kolczyk w jezyku :P Od dzisiaj mam go tak z 5 godzin :P Przeklucie nie bolalo :) Narazie nie boli Troszke Spuchl :) Wlasnie pije herbatke z rumianku :P Potem musze przeplukac Szałwią No i za 14 dni musze wymienic kolczyk w salonie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robiert
A jak chcecie wiedziec Wiecej ... to odpowiem chetnie na pytania :) coool15@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusska
ja mam kolczyka w nosie pepku i jezyku uwazam ze to zajebista sprawa i wogole nie bolalo przekucie pozdrawiammmm:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szazzza
Witam Was wszystkich. Wczoraj zrobiłam sobie kolczyk w języku i powiem Wam, że to wcale nie boli... może jedynie szczypie na początku i troszeczke, ale naprawde tylko trochę boli. Język puchnie, ale nie aż tak, aby się dusić.. Gorzej z jedzeniem ;/. Nie dam rady jeść 'skomplikowanych' potraw. Na nowo się tego uczę. Ogółem jest wszystko OK ;]. Jeśli macie jakieś pytanka piszcie, na pewno odpisze co do tego tematu, gg: 10557409. POWODZENIA!!! ;] warto robić kolczyk :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa xD
siemanKO!! ja zrobiłam sobie kolczyk we wtorek, dwa dni temu.. robił mi go kolega który niedawno otworzył swoj zakład, wczesniej juz robił kilka.. xD no i wszystko byłoby dobrze, bo wcale nie bolalo mnie przekłucie.. ale tak zaczeła mi lecieć krew że dobrze że oprocz nas w salonie była jeszcze jego dziewczyna i kolega. wszsycy sie na mnie rzucili z reczniczkami, żeby obetrzeć krew !! krew leciała mi 3 godziny,a dopuszczalne było tyle, zostałam tam żeby przeczeakać czy wszystko jest okej, ale ja połykałam tą krew.. pojechalismy na pogotowie, siedziałam w poczekalni i zwymiotowałam całą tą krew dwa razy.. blee.., miałam tak osłabiony organizm że myslałam że zemdleje, od razu dali mi kroplowke i jakieś srodki dozylne na wzmocnienie, ale krew przestala lecieć. chcieli mnie zostawic w szpitalu.. eh ;/ chciałam miec kolczyk, a tu taki wałek xD lekarka powiedziała, że to silne krwawienie mogło byc spowodowane tym , że miałam miesiaczke. ale kolega który robił mi kolczyk,powiedzial ze nigdy nie zwazal na to, czy ma sie miesiaczke czy nie i wszystko było w porządku! także ostrzegam jesli macie rzadka krew, to wezcie sobie przed przebiciem jakies tabletki na zageszczenie krwi ]:-> no ale czekam, aż jezyk mi sie zagoi i ide do kosmetyczki sprobowac jeszcze raz :D bo przy przeklowaniu nie ma bolu.. wiec co tam:P:P pozdrawiam buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline.
mam pytanie ! czy kolczyk w jezyku cos przeszkadza osobom ktore noszą aparat stały..lub ruchomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×