Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość superlaseczkaOna25
a ja mam w wardze sromowej...i jest zajefajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia768
ema wam wszystkim!!1 mam pytanko, czy to bardzo boli bo kumpele mówiły mi, ze okropnie... i przez ile nie mozna jesc nio i oczytwiscie calowac? pomóżcie mi bo za pare dni bede sobie przebijac... z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia768
ludziska piscie bo na weekend mam sobie przebijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulala
karolciu powiem ci tak to zlalezy od organizmu i od tego jak ci przebija. mnie nic nie bolalo wrecz fajne uczucie xD ja na drugi dziej juz jadlam, ale nie mozna goracego, mleka, ostrego, kwasnego, alkoholu. pij pepsi. i jedz duuuzo kostek lodu xD co do calowania to ja mam 5 dzien i przypuszczam ze nie bolalo by juz, ale po rumianku mam zolty osad i poki to mi nie zejdzie to nie mam najmniejszego zamiaru sie zalowac a juz tak bardzo bym chciala wyprobowac moje cacko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia768
paula ja lubie sobie przebijac tylko starasznie boje sie tej opuchlizny, bo z tego co wiem to jest prze...e!!! a ci ktos przebijal ze znajomych czy w salonie??? odp najszybciej jak mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia768
paula jak mozesz to napisz mi po czym najlepiej opuchlizna schodzi?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia768
kuuzka napisz mi jak mozesz jak to jest jak jezor tak puchnie i czym najlepiej zmiejszyc opuchlizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulala
zaparz rumianek i zamroz w kostki lodu ja tego bardzo duzo jadlam xD i prierwszego dnia pilam sama pepsi, plucz szalwia, kup sobie jakis plyn do plukania jamy ustnej ja mialam jakis na podradnione dziosla (tylko musi byc bez alkoholu), ja sobie jeszcze kilka razy woda utleniona plukalam ale to nie pomaga... aa i jak cos zjesz to plucz zimna woda buzie, tak samo z papierosami jak palisz to tez potem plucz czyms i mi jeszcze mientowa guma pomagala mniej jakos bolalo. ja przebijalam w salonie. powodzenia :) w razie co to sluze pomoca;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adoonka
nie rumianek tylko szałwia!!!!! przeklocie w ogole nie boli tylko potem jak spuchnie torche sie sepleni ale nie u kazdego akurat ja mam kolczy kw jezyku juz ponad 2 miesiace zagoi ci sie szybko jak nie bedziesz pil gazowanego i nie mozesz jesc nabialu! mi sie zagoilo w ok 4 dni!! kolczyk wjezyku jest zajeb***ty!!! warto zrobic!!! pozdrawiam i buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia768
EJ LUDZISKA NAPISCIE MI JAK PIELEGNOWAC TEN JEZOR, I ILE SIE MNIEJ WIECEJ GOJI...? I CZY NIE MOZNA PILAC FAJEK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkamilka
ja mam kolczyka w języku zrobiłam go trzy dni temu nic nie bolało tylko troszke spuchł ale to najmniejszy problem z mówieniem nie mam wiekszych problemów tylko troszke :P Przez te trzy dni zjadłam jednego gerberka dla dzieci bo bałam sie ale nie ma czego ja przesadzałam:P Nie słuchaj opini ludzi którzy nie maja a gadaja bzdury:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia228
witam was cieplusieńko! jestem na tym forum poraz pierwszy. mam jakieś dwa miesiące kolczyka w języku i myśle że przyjmiecie mnie na to forum. przebicie bezpiecznie języka u kosmetyczki to jedno a drugie to pielęgnowanie tego i pilnowanie tego wszystkiego, myśle że uda mi sie komuś coś poradzić. trzymam kciuki za dziewczyny,które właśnie planują przebicie języka wiecie powiem wam że przebicie boli ale warto bo to bardzo ładnie wygląda ale zależy u kogo. ale ja myśle że wygląda to ładnie niezależnie od dziewczyny. cieplutko was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia228
droga kamilkomilko ja zgadzam się z tobą w zupełności,że język puchnie i wogle ale np w moim wypadku to troche mnie bolało. ale teraz wszystko się pięknie goi i wogle. jeśli ktoś potrzebuje pomocy to bende się starała pomuc to moje gadu: 7637266

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia228
ja czytam wasze wypowiedzi i czytam. i powiem wam że co do czego ale mnie troche to bolało nie żeby aż tak bardzo ale przyznać musze że troszeńke bolało każdy ma inne organizm inny język i wogle. w każdym bądź razie mnie boloało troszke i już. pozdrawiam was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofff
Bzdura! Prawidlowe przebicie jezyka w ogole nie boli! Mozna jedynie czuc lekkie uklucie lub szczypanie. Sama mam przebity jezyk i wiem. Wiekszosc osob ktore znam i maja kolczyki tez tak twierdza. Czytalam tu ze to okrponie boli itp nie prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia228
ale ja nie twierdze że to boli okropnie ja muwie że to szczypie lekko i nie boli bardzo mocno ale chyba cie tam troszke zaboli. więc w czym problem. pozdro dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia228
halo dlaczego nic nie piszecie głucha cisza nikogo nie ma! papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbakana
siemka. Ja chcę iść zrobić sobie w piatek po szkole:) jak myślicie czy do 1 stycznia mi sie wygoi?? bo chce normlanie w szkole mówić... no i mam kilka pytań: 1) czy boli przekłuwanie... ja własnie sie boje tego momentu... bo sie boje igieł... 2) czy jak puchnie jezyk to bede umiała chociaz troche mówic?? bo robie to nielegalnie :P tzn mamie powiem ze mnie gardło boli strasznie i daltego ledwie mówie :P:P:P hihi 3) co jedliście przez pierwsze 3 dni?? czekam na odp :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sania92
mam pewien problem... nam bardzo długą błonę pod językiem....dochodzi prawie do końca języka...słyszałam...że można tą błonę podciąć...czy ktoś przechodził taki zabieg?? jeśli tak, to czy mógł mi opisać, jak to wszystko przebiega?? czym grozi przekłucie języka bez skracania błony..?? z góry dziękuję za odpowiedzi....;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia228
zbakna powiem tak mnie przekłucie języka szczypało i troszeńke bolało. ja też boje sie igieł ale nie martw sie wszystko będzie oki. można muwić jak jęzor napuchnie jedz coś płynnego ale do około 2 3 dni. trzymam za ciebie i za inne dziewczyny które mają ochote sobie poprzebijać języki kciki i mam nadzieje że was nie będzie was bolało bo to nie boli tylko szczypie troszke. pozdrawiam ciebie i inne babki z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofff
1) czy boli przekłuwanie... ja własnie sie boje tego momentu... bo sie boje igieł... ODPja tez sie boje ale ogollnie tylk otroiche szypalo jak przebijali 2) czy jak puchnie jezyk to bede umiała chociaz troche mówic?? bo robie to nielegalnie :P tzn mamie powiem ze mnie gardło boli strasznie i daltego ledwie mówie :P:P:P hihi ODP: mi jezyk spuchl i to nawet bardzo. ale z mowieniem nie mialam zadnych problemow 3) co jedliście przez pierwsze 3 dni?? przez pierwqsze 3 dni jadlam kisiel i galaretke n o i herbatki pilam;D Pamietaj zeby nie jesc nabiału. Trzymam kciuki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsAsAsAAA
Ja zrobilam se kolczyka jakies 2 tyg temu ale go zdjelam po 3 dniach bo strasznie mnie bolal i wogule spuchl mi tylko troche ale choler**e bolalo.teraz nawet niezaluje bo mam jeszcze w pepku i planuje se zrobic w nosie i tu mam do was pytanie:czy przebicie nosa boli bo chce zeby moja kolezanka mi zrobila bo ma doswiadczenie a kosmetyczka bierze rowno z kolczykiem 100zl CZY BOLI PRZEBICIE W NOSIE JAKIM KOLCZYKIEM NAJLEPIEJ PRZEBIC>>?????? POZDRO;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma22222
ja mam obecnie kolczyk w jezyku i wcale nie bolalo przekucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulala
mam pytanie ale raczej do dziwczyn ktore sie na tym naprawde znaja a nie maja tylko kolczyk. bo to jest roznica czy kolczyk powinien byc wbity lekki na skos czy rowno? bo ja mam rowno. i mam juz prawie 2 tyg. i szybko mi sie wygoilo, malo bolalo przy pebijaniu. gdalam z kolezanka ktora ma wlasnie lekko na skos i onamowi ze tak powinno byc, ale jej krew leciala itp. i wlasnie nie wiem;/ bo ja pod jezykiem mam ten kolczyk na takim hmm nie iwem jak to sie nazywa. w kazdym badz razie na tym takie zgrubienie pod jezykiem na srodku. a ona ma obok tego. i nie iwem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbakana
Hej wam to znów ja :) Więc wczoraj byłam zrobić :) kurde bałam sie az tam wejść ale mój kumpel mnie wepchał :P cały zabieg trwał 30 sekund... koleś kazał mi wypłukać usta płynem dezynfekujacym potem narysował kropke na górze i pod spodem. naciagnoł szczycami i nic nie czułam, po chwili poczułam uszczypniecie i on nagle mówi "gotowe" a ja w szoku bo myślałam ze mi nie założył jeszcze kolczyka :P a już dawno go miałam hehe :P wczoraj troche sepleniłam, nie spuchło i nic nie bolało. dziś jest taki sam jak wczoraj, leciutko opuchniety, troche seplenie ale do rodziców staram sie normalnie mówić. Jest wszystko ok tylko że umieram z głodu :(( ehh zjadłam kisiel i zaczął mnie troszke szczypać bo był kwaśny :( buu ale dam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .l.
Ja mam kolczyk od tygodnia. Przekłucie było niemal bezbolesne, ale niestety opuchlizna utrzymuje się już od 6 dni i dopiero zaczyna powoli schodzić. Dwa ostatnie dni język bolał mnie niemiłosiernie, okropnie sepleniłam, ale z drugiej strony już na drugi dzień po przekłuciu dałam radę zjeść pizzę. ;) Teraz mam tylko problem taki, że bardzo odcisnęła mi się na języku górna kulka i mam taki wielki "krater"- czy ktoś też tak miał? No i nabawiłam się zapalenia gardła od używania w nadmiernych ilościach kostek lodu. odnośnie pytania "paulala" To nie ma znaczenia, czy język jest przekłuty równo czy na skos, rodzaj przekłucia zależy od jego budowy, więc to normalne, że Ty i Twoja koleżanka macie inaczej przekłute języki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka magoria
nastoletnie IDIOTKI,które dla szpanu wszystko zrobią 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy531
120zł z kolczykami dwoma - dłuższym i krótszym. 3 dni seplenienia, 5-6 dni opuchlizny. Radzę nie jeść za dużo, tylko płynne, bo ja przez łakomstwo miałam dłuższy okres gojenia. Pozdro PS Boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy531
paula - to jest wiązadełko. Kolczyk nie powinien go przebijac. Jak masz za dlugie wiazadelko to robi sie na skos, jak wiazadelko nie przeszkadza to "prosto". Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbakana
do .l. - ja tez tak mam:( tak górna kulka mi sie odcisneła i mam takie okragłe wgłebienie ale to chyba normlane bo jezyk puchnie... jak zejdzie opuchlizna to to też chyba:/ ja nie dostałam krótszego kolczyka :( gdzie można takie kupić???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×