Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość Lua
Maariio: bialy hezyk masz w ktorym miejscu? Caly? czy tylko wokol kulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co ma
dodasek te problemy z gardlem moga byc tez przez kolczyk, bo po przekluciu kilka dni mozna czuc bol migdalkow i gardla. mnie nic nie bolalo. robilam 3 miesiace temu tylko ze zawalilam sprawe bo po dwoch tygodniach mialam isc po krotszy kolczyk i chodze caly czas z tym pierwszym :P nie mialam czasu, a drugi kolczyk mialam wliczony w cene i nie wiem czy jak teraz pojde do studia czy mnie bedzie koles pamietal :o ogolnie ten dlugi mi nie przeszkadza, ale chetnie bym zmienila na jakis inny chociazby kulki mniejsze a sztanga ok. a bialy nalot na jezyku moze sie utrzymywac przez 2 tygodnie wiec nie panikujcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggg
biały język to normalka w czsie gojenia... to naturalny proces gojenia sie języka z którego wydziela się wydzielina która broni sie przed raną i tkwiącą w niej bizuterią... biały język to poprostu limfa która wydziela się z języka ^^ Ja ją miałam ponad tydzień... dziś już jej nie mam... A jak bardzo bardzo ci przeszkadza to jak myjesz zęby to wyczyśc język szczoteczka omijając oczywiscie kolczyk bo w pierwszych dniach boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATASZAXP
biała wydzielina mna jezykun to jest tzw. limfa. wydobywa sie ona z dziurki jest oznaka, ze jezyk goi sie bardzo dobrze. co wiecej jezyk jest miesniem na ktory zle czynniki maja wpływ. co wiecej jezyk bedzie biał 2, moze nawet 3 tyg., jest to normalna objawa. nie ma co sie martwic. jezli zauważysz,ze wypływa ci białe mleczko z dziurki to sie nie obawiaj, poniewaz to bardzoio dobrrze. jak macie jakies pytania pisac na poczte odpowiem napewno;) pozdrawiam natasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATASZAXP
1 Maja xD jezyk bedzie do tygodnia czasu napucniety, jesli cie boli płucz tylko nie popełniaj tego samewgo błedu nie płucz go bardzo ale to bardzo czesto. wkladaj do buzi kostki lodu z szałwi probuj ssac. bedzie dobrrze. podrzawiam natasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze gimnazjalistek
normalna objawa? biale mleczko? co ty kurwa pierdolisz i po jakiemu? :o wkurwiają mnie takie pustaki jak wy albo ta wyzej, co ma 15 lat i sobie przebila jezyk :o kurwa jebane gówniary ledwo od ziemi odrosly, a juz jezyk przekluwają?!! do ksiazek spierdalac, jebane gimnazjalistki!!!!!! ja zrobilam kolca jak mialam 20 lat, a tu ci kurwa takie male suki wyskakują. za kogo wy sie uwazacie bachory??????? popierdoleńce jak nic, zal mi was hahahahah glupie, puste kurwy!!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja xD
Mam kolczyk w języku od kwietnia i wcale nie żałuję, że sobie go zrobiłam :D Za przebicie zapłaciłam 100zł razem z kolczykiem, który miałam wymieniany 3 razy za darmo ;] Co do bólu przy przebiciu, to prawie nic nie czułam ;] Lekkie ukucie ;p Co prawda po zejściu znieczulenia spuchł mi język, ale nie tak, żebym nic nie mogła powiedzieć. Ogólnie zagoiło mi się tak dobrze gdzieś po tygodniu ;] Co do jedzenia, to tylko w dniu przebicia mało jadłam. A tak to jadłam wszystko :D Znalazłam sposób jedzenia tak, by mniej bolało i było ok ;] Co do seplenienia, to aż tak chyba źle nie było, skoro mój tata się nie zorientował, że mam kolczyk :D A teraz.. nawet nie czuję, że go mam. I w niczym mi nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NessTee
nienawidze gimnazjalistek a Tobie co? Żal dupe ściska , żę musialaś tak długo czekać?! Chyba to nie Twój interes, kto ile ma lat. O tym tutaj nie rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaxp
nienawidze gimnazjalistek widzisz skarbie jaki masz problem ?? haha. juz poleciało zgłoszenie nadużycia.. ale Nestee - Dziewczyna chciała sie dowartosciowac xD ale cos jej to nie wyszło :D haha. widac własnie,że masz ponad ''20''lat xD a twoje łownictwo napewno o tym swiadczy i dyguruje xD pozdrawiam szalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietliczek
hejka, ja rowniez mam kolczyk, jakies 3 latka... Samo przebicie niezbyt mile przezycie, chociaz musze powiedziac ze nie bolalo, gdyz kosmetyczka zamraza jezyk specjalnym sprayem. Bol pojawia sie dopiero pozniej, strasznie puchnie jezor, a jedzenie, no coz - trudna sprawa... Ale po paru dniach przyzwyczajasz sie.. Opuchlizna zeszla mi po okolo tygodniu, aby ja zalagodzic 2 razy dziennie plukalam jame ustna szalwia-pomagalo. Pozniej bylo juz wszystko ok, nigdy od tych paru lat nie mialam zadnego problemu z kolczykiem, naprawde nic a nic... Czasami jak go wyciagne to az dziwnie sie czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze gimnazjalistek
o taaaaak, chcialam sie dowartosciowac hahaha zal mi was :P i wcale nie musialam czekac az do 20stki tylko po prostu uwazalam, ze nie zrobie wczesniej niz po skonczeniu szkoly, bo tylko glupie gowniary chcace pokazac kim to one nie są robią kolca w wieku szkolnym zeby pokazac kolezankom i zaszpanowac hahaha. kolca robi sie dla samej siebie, a nie dla szpanu:o no, ale wy tego nie zajarzycie, bo macie zbyt malutkie móżdżki niestety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaxp
nienawidze gimnazjalistek hahaha koleżanko, szkoda mi ciebie ;d dobrze ,ze ja ci nie przebijałam tego jezyka, bo bym ci go zle przebiła xD ahaha. jestes smieszna,, chyba nie weszłas na te forum aby kogos obgadywac?? nie wiem.. pokaż, że na twoj wiek jaki ci przystało stac cie.. cos mi sie wydaje,że nie jestes ponad ''20latka'' wiesz?? szkoda, po prostu szkoda.. może najlepiej, sie nie udzielaj co ? to jest strona do pomocy, a nie do krytykowania.. nikogo soba nie zdenerwjesz, napewno nie nas. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
nienawidze gimnazjalistek: skad Ty sie wogole wyrwalas panienko? to ze Ty czekalas to nie znaczy ze kazdy ma czekac tak jak Ty!!! Nie masz prawa nikogo tu obrazac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NessTee
I własnie takie zachowanie można nazwać żałosnym :) Tyy Nienawidząca gimnazjalistek. Nie irytuj się tak ,bo ci żyłka pęknie. nacisnij ten biały krzyżyk w prawym górnym rogu i naraaa... Dziewczny nie irytujmy się "czymś" takim :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaxp
kochane moje, -- ignoracja! ignoracja i juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimcirimcim
Haj :) Język przebiłam w zeszły piątek. Opuchlizna trzymała się przez 4 dni. teraz tylko czekam na zmianę kolczyka. Nie taki diabeł straszny chociaż mi facet przebijał bez znieczulenia i tu muszę przyznać że o mało co z fotela nie spadłam :) warto było :) bo zrobił to szybko i profesjonalnie. Wszystko wytłumaczył co i jak :) Ojjj zbierałam się rok ... o rok za długo :) kolczyk w języku to ekstra sprawa :P Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimcirimcim
Ah i powiem jeszcze tak. Mówi się że nie wolno alkoholu ale kurczę ja piłam w ten sam dzień wieczorem i następnego dnia zimne piwo w ilości większej niż jedno i powiem szczerze że wcale mi nie zaszkodziło a wręcz pomogło, ale każdy organizm jest inny. Palić też nie można a ja zaraz po przekłuciu zapaliłam i co żyje. Język ładnie mi się goił bez problemów. Po 4 dniach był już normalny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaxp
cimcirimcim najwidoczniej twoj jezyk był dobrym materiałem na przekłucie :) alkoholu nie powinno sie pic, poniewaz po przebiciu ponieważ to jest dziura, co wiecej organizm jest osłabiony ., wszystkie odnerwienia dostaja sie do mozgu, stad to ze nie powinno sie miec w organizmie alkoholu. co wiecej powiem ?? alkohol- zweża żyły, jest mniejszy przepływ krwi.to tyle ode mnie na ten temat. widziała,ze nikt nie isał o ttym, ale ja to zrobiłam;) oczywiscie w srodkach do płukania jamy ustej znajduje sie 80% etylu;) ale to tylko do płukania i zniszczenia infekcji;) pozdrawiam. Natasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
Alkohol rozrzedza krew i moze plynac nieustannie. Krew wtedy praktycznie nie krzepnie. Lepiej nie eksperymentowac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczk
Mam do was pytanie! W przyszłym roku chce sobie zrobić kolczyk tylko nie wiem czy lepiej w pępku czy w języku. Proszę doradzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaxp
Aneczk tam gdzie ci sie bardziej podoba, kwestia gustu, nikt nie moze na ciebie decydowac;/ podoba ci sie tu, to tu jesli zas gdzie indziej to zorb gdzie chcesz. tu i tu wyglada łądnie. pozdrawiam Natasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczk
Znaczy mi nie chodzi o to tylko to gdzie bardziej boli i gdzie dluzej sie goi, bo slyszalam ze jak sie zrobi w pepku to przez miesiac nie mozna chodzic na basen itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaxp
aneczk powiedzac szczerze, to jest tam jakis czas, że nie mozesz udzielac sie fizycznie. jesli chodzi o gojenie to zapewne rzecza normalna jest .,że ejzyk goi sie szybciej. jest to miesien, ktorego wciaaż opływa slina, a slina jest najlepszym "antybiotyykiem" pepek, zapewne goi sie dłużej, i cieżej.. co do bolu? ja mam przebity jezyk, pepek.. jezyk nie boli bo to miesien nie ma tkanki tłuszczowej.. pepek.. hm? delikatnie szczypie, ale bol jak dla mnie jest wiekszy podczas przebijania pepka. jedno i drugie jest fajne, ale jak ja bym sie miała decydowac od nowa wybrała bym pepek, a z biegiem czasu wybrała bym jezyk ;) pozdrawiam serdecznie. P.S DZIEWCZYNY Z DOLNEGO SLASKA !! ZAJMUJEE SIE PRZEDŁUŻANIEM WŁOSOW!!!!!!!!!!!! WIECEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE : WWW.PRZEDLUZAMWLOSY.FOTKA.PL WIEM,ZE NIE POWINNAM REKLAMOWAC;/ ALE TO TYLKO RAZ;) POZDRAWIAM nATASZA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piercerka
\"powiedząc szczerze\", nataszaxp jest pojebana i nie potrafi sie wyslawiac :o dobierasz nieodpowiednie slowa kolezanko, a probujesz udzielac rad jakbys sie na tym znala perfekcyjnie, tylko ze widac po tym co piszesz, ze kompletnie nie masz pojecia o kolczykowaniu. dziewczyna o nicku \"nienawidze gimnazjalistek\" ma zupelna racje w tym co pisze. nie mozna 15 czy 16 letnim dziewczynom przekluwac ciala, oprocz oczywiscie uszu. jest to dozwolone dopiero od 18 lat. gdy do mojego studia przychodzą 15latki [a nawet zdarzalo sie, ze gorace 14stki ;)] to od razu pytam czy jest zgoda rodzicow na przeklucie, a jesli nie ma to do widzenia. podajesz bledne rady i mozesz komus narobic biedy poprzez te bzdury, ktore tu wypisujesz :o kolczyk w jezyku to rzeczywiscie fajna sprawa, ale dla ludzi pelnoletnich co najmniej, a nie dla dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaxp
piercerka prosze, mnie nie obrażac, nie życze sobie tego, i zapewne ty tez bys sobie tego nie zyczyła.. troszeczke szacunku.. wyoadałoby. ja nie powiedziałam,że mam 15, lat, bo juz dawno nie jestem gimnazjalistka i tez chce zostac pircerka. i tylko za zgoda opiekuna czy tez pełnolestnosci przebijac i kolczykowac ciało. to co ty masz do mnie to mnie to .. ja pisze po prostu jakie sa odczucia, a nie co i jak. moze moje słownictwo ci sie nie podoba to nie czyta ;) to tyle. jak to moja siostra mowi " moze ma problem xD , tacy to zazwyczaj maja problemy xD " hha. to tyle ode mnie xD i juz mozesz skonczyc te farse.. bo obłuda? nie daje mi po tyłku bo nie jest stosowna. kochana ja wybieram sie na polonistyke, i ty mi nie mow, co z czym sie je. naraska!xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NessTee
Ueh, konflikty, konflikty, kooooonflikty! No wybaczcie, ale kto ile ma lat na przekłuwanie ciała nie poowinno nikogo interesować. Oprócz rodziców oczywiście. Ja mam 16 lat, kolczyk w języku. Ale rodzice wiedzieli, nawet tata ze mną byl. Podpisal zgode. i tyle. Więc zajmijcie się co niektórzy poradami, a nie wytykaniem komuś błędów ortograficznych , czy wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyblondy
nie wiem czemu niektórzy tyle bzdur opowiadają?! co do kolca w języku to kazdy język reaguje inaczej! ja pierwszego dnia po przekuciu zaraz piłam alkochol i sie całowałam i nic sie nie działo.! fakt faktem ze nie powinnam niby tego robic ale naprawde nie odczuwałam zadnych skutków;]! przekucie nie bolało, przynajmniej mnie. jezyk był spuchniety na całą sztange 2,5cm. pozatym 3go dnia strasznie mnie zęby w dolnej szczęce od wewnętrzej strony bolały ale to raczej od kolczyka ktory obijał mi dziąsła. ogolnie wcale nie sepleniłam i jadłam wszystko. lecz trzeba przyznac ze zwykłą kanapke jadłam jakies 12-13min ;)) wiec naprawde kazdy jezyk i kazdy organimz inaczej reaguje na kazdego kolca . fakt faktem ze niestety zaczyna jezyk pobolewac mocniej na drugi dzien ale nawetawde to mały pikuś ;] pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piercerka
nataszaxp, to ja ci strasznie wspolczuje, bo czeka cie duzo do nadrobienia, bo ewidentnie masz zaleglosci i problemy z wyslawianiem sie :P az sie ciebie czytac nie chce:o a idz sobie przekluj nawet i jeszcze z 5 dziur w jezyku tylko nie doradzaj tu nic nikomu, bo same glupoty wypisujesz i jeszcze twardo uwazasz, ze ty sie znasz na tym :o na chuju sie znasz :D a do tej co rodzice pozwolili w tym wieku chcialam powiedziec, ze wspolczuje i tobie i twoim rodzicom. patologia sie szerzy! i mozecie sobie po mnie jechac. wisi mi to. jestem zawodową piercerką i nie bedą mi jakieś szczyny umoralnialy. adios gówniaros ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaxp
piercerka hahahaha i jeszcze raz jedno wielkie hahaha. nikt cie tu nie zapraszał ! wiec nie musisz sie wcaale tuu WYPOWIADAC ! moze to ty nie umiesz pisac. aha ! i jesli kolezanka sobie przebiła jezykk majac 16lat to ciebie to nie powinno obchodzic! masz swojego ozora, swoj rozum to sobie rob z nim co chcesz a innych sie nie przejmj. bo naprawde mnie to gowno obchodzi co piszesz;/;/ i nie mam zamiaru sie tym dołowac. nie ma takicha samych ludzi gdyby byli - swiat byłby nudny. tyyy \"profesjonalna \" xD kochane nie odpisujmy tej zdesperowanej lasce juz nic ;) niech pisze sama ze soba , a my dalej toczmy nasz temat. pozdrawiam. aha i ja nie bede nikigo obrazac, jak koleżanka bo mnie na takie zachowanie nie przystało. a to ,ze ty wyzywasz, to znaczy,ze masz jakis problem ze soba. moze zastanowiłabys sie nad swoim słownictwem cooo ?? ja rozumiem, moze cie to denerwuje czy cos.. ale chyba obrazac nikogo nie trzeba co ? ponieważ, ja nie mam lat 15nastu. ani 16.. anawet 17 i 18.. wiec?? nie chce byc wredna, i żlosliwa, ponieważ kultura inaczej wymaga.. ale ty mogłabys pomyslec.. choc nie neguje. czesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piercerka
\"aha i ja nie bede nikigo obrazac, jak koleżanka bo mnie na takie zachowanie nie przystało. a to ,ze ty wyzywasz, to znaczy,ze masz jakis problem ze soba\" ty naprawde nie potrafisz sie wyslawiac :o i nie znasz znaczenia slowa \"neguje\" glupia pindo :D a tak btw gdybys miala w dupie to co pisze to bys nie odpisywala tępy strzale :D przegralas zycie gowniaro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×