Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość daga13
hej. Mam pytanko. Czy po 2 tyg. od przebicia jezyka mozna pic juz alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaxp.fotka.pl
daga13 przez pierwsze 3 dni, nie wolno tylko pic alkoholu, lub do czasu zejscia opuchlizny. ale powiem tak... w płynie dentosept do płukania znajduje sie 80% alkoholu. ale tak, bez obaw , mozesz pic juz po 2.tyg. alkohol. pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
Po pierwsze w jezyku nie ma ropy, poniewaz jezyk jest miesniem!!!! a to co plynie, to limfa! Alkoholu nie powinno sie pic przez proces gojenia( czyli okolo 2 tyg ) poniewaz rozrzedza krew... ''madre'' panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm
a mam jeszce jedno ostatnie pytanie, bo ja zamierzam studiowac jezyk niemiecki, i czy kolczyk nie bedzie mi przeszkadzal taki juz wygojony, no chodzi mi o to bo jezyk niemiecki jest specyficznym jezykim twardym i czy to sie nie odbije np trudnoscia w poslugiwaniu sie nim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
przeciez to oczywiste ze jesli masz cos ''nowego'' lub czegos brak w jamie ustnej ( np. zeba ) to odczuwasz jakis dyskomfort, ale po pewnym czasie, krótkim czasie zaczynasz sie do tego przyzwyczajac i mowisz normalnie, bo cala jama ustna przystosowuje sie do ''nowych warunkow '' . Takze bez problemu mozesz smigac niemieckim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaxp.fotka.pl
Lua wszyscy dokładnie wiedza,że imfa wytwarza sie z jezyka, i jest kooru białego. orraż każdy wie,że jezyk jest miesniem :D wiec, te twoje "madre" nie powinno byc umieszczane ;/ bynajmniej nie pasuje tutaj.... hm? pozdrawiam seredecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaxp.fotka.pl
Lua wszyscy dokładnie wiedza,że limfa wytwarza sie z jezyka, i jest kooru białego. orraż każdy wie,że jezyk jest miesniem :D wiec, te twoje "madre" nie powinno byc umieszczane ;/ bynajmniej nie pasuje tutaj.... hm? pozdrawiam seredecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaxp.fotka.pl
mmmmmmmmmmmmmmmmm bez problemu, kolcyk nie jest specyficznoscia seplenienia, oraz utrady zmiekczen, koncowek, czy tez twardych słow. bedziesz mogła posługiwac sie w taki sam sposob,, jak ja to robie;) od 2lat.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
natasza: gdybys byla spostrzegawcza, to zauwazylabys ze pisalam do dziewczyny ktora napisala o ropie , ktory niby wydobywa sie z jezyka, a nie o zadnej limfie. czytaj dobrze. rowniez pozdrawiam ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaxp.fotka.pl
czytam, oj czytam wszystko dobrze, tylko,ze nie zauwarzyłam . a co wiecej, nie musisz od razu mowic ,ze ktos jest "madry" bo tym samym akcentujesz jakas głupote.. ale może skonczmy te farse.. co wiecej.. nie ma tu przechwalania, to jest pomocnicze forum, a wywyższanie sie nie ma sensu. kazda osoba jest istota omylna. pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaxp.fotka.pl
czytam, oj czytam wszystko dobrze, tylko,ze nie zauwarzyłam . a co wiecej, nie musisz od razu mowic ,ze ktos jest "madry" bo tym samym akcentujesz jakas głupote.. ale może skonczmy te farse.. co wiecej.. nie ma tu przechwalania, to jest pomocnicze forum, a wywyższanie sie nie ma sensu. kazda osoba jest istota omylna. pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaaaaaaaaaaaaaaaa
a jesli z przekłutego miejsca wypływa limfa,zastygła i nie chce sie odczepić bo jest przyczepiona do tej bialej mazi ktora caly czas wyplywa to jak mam to odczepic?? wisi mi taka biala sklejona kulka i nie moge jej odczepic z precika kolczyka pod jezykiem. Ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a jesli z przekłutego miejsca wypływa limfa,zastygła i nie chce sie odczepić bo jest przyczepiona do tej bialej mazi ktora caly czas wyplywa to jak mam to odczepic?? wisi mi taka biala sklejona kulka i nie moge jej odczepic z precika kolczyka pod jezykiem. Ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
takie cos jest tak jakby niemozliwe, no ale u Ciebie wystepuje. Nie widze tego wiec nie moge nic powiedziec dokladniej. Najprawdopodobnie jest to stan zapalny, wiec zmien kolczyk na PTFE lub TYTAN G23 ewentualnie stal implantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ile masz już ten kolczyk?? Limfa czasem zbiera się jakby w takim pęcherzyku, on później sam się wchłonie. Płukaj Dentoseptem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaxp.fotka.pl
monaaaaaaa czy odpowiednio dbasz o jezyk ?? czy myjesz go po kazdym jedzeniu ?? jak długo go masz?? z jaiego materiału jest kolec?? czy ruszasz sztanga do wypłyniecia limfy ?? czy jezyk zmienił kolor? czy jest napuchniet ?? czy płukasz jakims srodkiem ?? czy ta wydzielina ma niemiła won ? odpowiedz mi na te pytania, wtedy bede mogła daac ci odpowiedz na te nurtujace pytanie. sadze, ze moga byc dwie perspektywy, jedna -- zla higiena, druga stan zapalny wdasajacy sie przez wiele wspolczynnikow. odpoiwedz mi skarbie na te pytania, wtedy udz9iele ci odpowiedzi. pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaOmIiii
Moim zdaniem kolczyk w jezyku czy tez w pepku to nic strasznego no nie wspomne ze w nosie tez mam, przebijanie fakt boli ale jesli sie chce ladnie wygladac trzeba nie stety cierpiec. pempek mnie nie bolał i wogole nie miałam problemu z gojeniem natomiast kolczyk w jezyku poczatkowo utrudniał mi jedzenie ale gdy po 2 tyg wymieniłam koplczyk na krodki to juz wogole go nie czuje:) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
Nie wiem czego bac sie przeklucia jezyka. Dziewczyny mam kolczyki powierzchniowe i wykonalam mase przekluc powierzchniowych i uwierzcie, ze nikt nie przezywal z tak powaznym przekluciem, jak wy z jezykiem. No ale nie ma ludzi takich samych :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lua nie przesadzaj, że powierzchniowe są poważne. Poważne to są już implanty pod skórą. Ale każdy może histeryzować, ja jak robię Industriale to ludzie histeryzują. A co do języka sugerują się tym, że jak przygryzą sobie język to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maariio
hehe ja 13.08 przebiłem sobie język ;d pierwszego dnia po przebiciu pilem tylko w pracy rosołki z automatu ;D drugiego dnia zjadłem zupke chińską na obiad a na kolacje zjadłem 5 kanapek ;D jadłem je od 23.30 do 00.40 troche męczenia się było ale dało rade :) dzisiaj mamy 15 :) na sniadanie zjadłem 3 kanpki, serek i teraz pije mleko slodzone ( zagęszczone ) ^^ jadło się już dużo lepiej, opuchlizna jakby troszke mniejsza niż wczoraj i mniej seplenie . I tak szczerze mówiąc to podoba mi się ten kolczyk ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
o implantach nie wspomne, fakt. Sama je mam. Dlatego mowie ze kazdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
Maariio: Nie wiesz o tym ze nie powinno sie jesc wyrobow mlecznych? Daj Boze zeby nic Ci sie nie zrobilo ;/ pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja xD
hej:) mam na imie Sandra i mam 15 lat. 2 dni temu przebilam sobie jezyk i mi strasznie spuch ze lewdo w buzi mi sie miesci. i ja mam takie pytanko ile jeszcze dni bede miala tak bardzo jezyk spuchniety i kiedy mi minie bol:) z gory dzieki za odpowiedz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maariio
od razu po tym ząbki umyłem i wypłukałem dobrze ;d to nie moja wina miałem ochote ^^ hehe zobaczyłem że w lodówce stoi to nie mogłem pozwolić żeby się zmarnowało :D kolega też zrobił kolczyka i pierwszego dnia ( tzn tego co przebił wieczorem już jadł normalnie ^^ szynke i jajka w majonezie :D :D ) ja nie będę gorszy ^^ :) pzdro :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja xD
hej:) mam na imie Sandra i mam 15 lat. 2 dni temu przebilam sobie jezyk i mi strasznie spuch ze lewdo w buzi mi sie miesci. i ja mam takie pytanko ile jeszcze dni bede miala tak bardzo jezyk spuchniety i kiedy mi minie bol:) z gory dzieki za odpowiedz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maariio
Takie pytanie mam :D bo język mnie nie boli nic już :) moge jeść normalnie :) tylko zastanawia mnie jedno.. dlaczego mam bialy jezyk?? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maariio
Takie pytanie mam :D bo język mnie nie boli nic już :) moge jeść normalnie :) tylko zastanawia mnie jedno.. dlaczego mam bialy jezyk?? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
Maariio: Wiec masz szczescie ze nic sie nie stalo ;p pzdr ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NessTee
Też miałam biały język, ale to chyba normalne :) Mi minełao po tygodniu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodasek
hej.ja własnie mam kolczyk od wczoraja,ale powiem ze nic nie czułam!nie bolało mnie,tylko dzis z rana mialam problem z gardłem,poniewaz zalecano mi pic zimne napoje i niestety to jest tego skutek ze gardełko zachrypnięte.mam tylko dzis b.dluuugi kolczyk.dziwnie to wyglada jak opuchlizna zeszła.a tak wogole sa jakies czadowe kolczyki ?tylko nie trupie czaszki i kostki,,hihi jestem za stara na takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×