Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

Gość madziapawlik
A ja nie kupuję kalendarza adwentowego, ani też nie robie własnoręcznie, bo w adwencie nie jem słodyczy... Taka moja coroczna tradycja. Wtedy w święta wszystko lepiej smakuje! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalendarz adwentowy z pudełek po zapałkach to bardzo fajny pomysł. Można go zrobić w kształcie choinki. Z pudełek po zapałkach można porobić różne cuda, np komódki, szkatułki itp. Wrzucę Wam kilka propozycji http://min-hobbyblogg.blogspot.com/2009/09/tutorial-box-with-4-drawers.html http://lerka-scrap.blogspot.com/2009/07/blog-post_09.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata5
Hej:) Kto podpowie, dlaczego nie chodzi mi stronka cafeart? Loguję się i nic oprócz reklam google się nie otwiera....:( ta stronka już nie działa? Dzięki z góry za odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprawdopodobniej trzeba się tam zarejestrować. Załóż konto,może zablokowano tam zdjęcia dla gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata5
No właśnie o to chodzi, że jestem zarejestrowana, loguję się i wyświetlają się tylko reklamy, nic nie mogę obejrzeć:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyna16407
hej mam problem zbliżają się święta a ja nie mam pomysłu na prezenty no i funduszy tez zbytnio nie mam. miałam pomysł by zrobić coś samemu ale nie wiem co i jak. pomóżcie proszę podpowiedzcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, w istocie, to dziwne. Weszłam tam przed chwilą, (nie mam konta), mogę się poruszać ale nic mi się nie wyświetla. Tak jakby wszystkie artykuły zostały usunięte. Spróbowałam wejść na forum, i wyświetliła mi się tam taka informacja:Forum nieczynne O ponownym uruchomieniu forum poinformujemy w w newsleterze cafeart.pl jeżeli nie otrzymujesz CafeMagazynu Cafeart.pl dodaj swój adres już teraz." Nie wiem, o co tu chodzi. Nie wiem dlaczego nie ma żadnej informacji na stronie głównej że strona nie działa. Takie info powinno być. Jedynie co mogę Ci doradzić, to napisanie meila do moderatorów strony z pytaniem dlaczego strona nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Ojojoj Święta blisko (tylko 1 miesiąc i 15 dni!!!!) a ja nie wiem co mam kupić rodzicom ani 17-letniemu bratu. Mógłby mi ktoś pomóc? Mam takie pomysły, ale chyba słabe: Mama - kupie kosmetyki i breloczyk z żyrafą (mama je uwielbia), włoże to do koszyczka, ładnie udekoruje itp. Tata - różne rodzaje zielonej herbaty (na lokalnym targu kosztuje 3-5 euro za 100 gram), zapakuje ładnie Brat - Nie mam pojęcia..... Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GimnazjalistkaMarysia- Jeśli koniecznie chcesz coś kupować, to ja znam taki fajny sklep z różnymi gadżetami, niektóre są świąteczne (ten sklep jest w starym browarze w Poznaniu, a nazywa się Flo) jak nie, to możesz zrobić coś w tym stylu: Mama- album, obklejony albo coś w tym rodzaju na okładce wzorem jak skóra żyrafy, do tego może być ten breloczek i kosmetyki, Tata- cherbata jest fajnym pomysłem, ale możesz też zrobić coś w rodzaju wielkiej księgi cherbat, w ładnej okładce bierzesz z tąd opisy itd. i prezent jak znalazł http://eherbata.pl/gatunki/1 możesz tez pare herbat dodać na niektórych stronach książki, jako próbki itp. Brat- (zależy co twój brat lubi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie pomysły: Mama-Książka kucharska z własnoręczną okładką i przepisanymi przepisami, Tata- Wielka Księga Herbat (WKH) z własnoręczną okładką , Siostra- ? pomóżcie (jest ode mnie starsza o 12 lat, a najlepiej, żeby to była książka, kawa już była, co mogę zrobić?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Z tym sklepem w Poznaniu może być mały problem, ponieważ mieszkam w Irlandii ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
A ile siostra ma lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Potrzebuje jakiś wstęp do tej książki z przepisami od taty, ale nie potrafie nic wymyśleć. Chciałam to nazwać, tak samo jak są te programy "Mammaryla" "Adam Po Pracy" "Pasca l: Po prostu gotuj" itp. i dać jakieś złote myśli albo powiedzenia o gotowaniu. Dam też zdjęcie taty w kuchni. Ale chce napisać jakiś wstęp, pomoże mi ktoś w tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Gdzie są wszyscy? Tylko ja tu jestem? Wpadłam na pomysł : dla każdego, oprócz normalnego prezentu zrobie jeszcze własnoręcznie bombonierke. Znalazłam całą mase przepisów, ale nie wiem jak zrobić pudełko na nie. Ma ktoś jakieś porady? Albo może ktoś ma jakiś sprawdzony przepis na pralinki, trufle, czekoladki? Dziękuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu masz pomysły na ręcznie wykonane pudełka (nie wiem, czy linki będą działały :-) ) http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-zamykane-pudelko-na-prezenty http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-ozdobne-pudelko-z-wieczkiem-na-prezent i pralinki (tu masz trochę przepisów): http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/1,88530,7479064,Jak_zrobic_pralinki.html Miłych przygotowań do świąt ;-) :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Dzięki ^^ Jednak nie jestem tu sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na spryciarzach też jest
dużo pzerpisów na domowe bounty , itp.Poszukaj Marysia , są bardzo fajne i proste przepisy.Możesz własnoręcznie zrobic te czekoladki do kalendarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Ja jeszcze nic nie zrobiłam, ale zaczynam w tym tygodniu robić prezenty. Dekoracje zrobie dopiero jak wszystkie prezenty będą gotowe żeby wiedzieć ile mi zostało pieniędzy i czy mnie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziapawlik
Zgadzam się co do bransoletki Lilou. Zrobiłam już sobie dwie, bo nie zapłaciłabym 100 zł za oryginalną. Chyba dam też taką kuzynce na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
A mi za tydzień albo dwa zaczynają się pierwsze ważne egzaminy!!! BOJE SIE, szczególnie że po szkole średniej chce iść do Trinity College a żeby się tam dostać musze mieć ekstra wyniki na wszystkich egzaminach. Zrobił już ktoś może jakieś fajne dekoracje którymi chciałby sie pochwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziapawlik
Ja już zrobiłam, ale nie wiem gdzie dodać zdjęcia... Nie mam rzadnego bloga ani nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Możesz spróbować umieścić je na jakieś stronie jak imageshack a następnie link podać tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek:)
hej dziewczyny :) ja już powoli zaczynam myśleć o świętach... Macie jakiś pomysł na cukierki? Przepis? Bardzo bym była wdzięczna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Ale jakie cukierki? Czekoladowe? Ja znalazłam mnóstwo przepisów i dodałam je do ulubionych, ale już je usunełam bo ich tyle nie potrzebowałam. Mam 3 linki: http://mydlopo widlo.blogspot.com/2011/03/przepis-na-trufle-orzechowe.html http://www.kwestiasma ku.com/desery/trufle/karmelowe_burfi/przepis.html http://www.domowe-wypie ki.pl/przepisy-pralinki/348-przepis-na-pralinki-bananowo-orzechowe Pousuwaj spacje. Jeszcze ich nie robiłam, zaczynam za tydzień albo dwa. Chciałam je robić przez ten weekend, ale jestem chora i w Sobote tata ma urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to jeszcze tydzień i już prawie grudzień. Nie mogę uwierzyć, że tak szybko zleciało. Widział już ktoś świąteczną reklamę coca-coli ? nie mam pojęcia co na prezent dla taty ? Podsunie ktoś pomysł ? Jest kierowcą ciężarówki, kocha to i wgl. Myślałam coś może o jakimś pejzażu zdjęć ? Widujemy się tylko w weekendy, więc zdjęcia rodzinne by mu o nas przypominały . ;) A poza tym coś jeszcze kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to jeszcze tydzień i już prawie grudzień. Nie mogę uwierzyć, że tak szybko zleciało. Widział już ktoś świąteczną reklamę coca-coli ? nie mam pojęcia co na prezent dla taty ? Podsunie ktoś pomysł ? Jest kierowcą ciężarówki, kocha to i wgl. Myślałam coś może o jakimś pejzażu zdjęć ? Widujemy się tylko w weekendy, więc zdjęcia rodzinne by mu o nas przypominały . ;) A poza tym coś jeszcze kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×