Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

wiecie co - wymyśliłam, że rodzicom też zrobię taki kalendarz z ich i naszymi (dzieciakami) zdjęciami =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima baleronia
Cześc Piękny świecznik. Nigdy nic nie robiłam z masy solnej, ale może się pokuszę bo jest prześliczny. A pomysł z kalendarzem też może byc odjechany. Pomyślałam, ze zrobię szwagrom taki kalendarz, mamy wspólne zdjęcia z wakacji, ze świat więc na każdy miesiąc cosik śmiesznego się znajdzie. Aktualnie wykańczam moje szydełkowe choinki i wielkimi krokami kończę tez szydełkową szopkę bożonarodzeniową, ale tu może nawet tydzień mi zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krupinka Z Krupinowa
Dziewczyny jestem nowa, ale od rana szperałam za topikiem odnośnie ozdób świątecznych. Ostatnio jakoś nie czułam magii świąt, ale teraz odkąd mam własny domek i rodzinkę, postanowiłam to zmienić i robić coś sama i wciągnąć w to mojego męża, to świetny pomysł na wspólne spędzanie czasu i zacieśnianie więzi rodzinnych :) Zainspirował mnie nowy nr Świata Kobiety, bo tam było pokazane kilka sposobów na zrobienie ozdób. Pozdrawiam serdecznie dziewczyny i obyśmy wyrobiły się do świąt ze wszystkimi pomysłami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Dzięki bulzi za linki, jest tego tyle że jest w czym wybierać. Ja zabrałam się za suszenie pomarańczy i być może dzisiaj się zabiorę za choinki ( o ile mój małżonek nie zapomni mi przynieść brystolu z pracy). U nas pogoda super. Słoneczko świeci, jest cieplutko, inaczej się człowiek od razu czuje. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co dziewczyny =) polecam sie na przyszlosc =) jak piekłam ciasteczka to pogoda sie zmienila o 180 stopni =) i pojawilo sie slonko =) teraz sie rozkoszuje kawa i ciasteczkami =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mściciel kocich krzywd dziekuje ci slicznie :) sprobuje zrobic :) naprawder super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysły genialne!!! Mam prośbę, potrzebuję wzorów kartek świątecznych, pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulzi jak zwykle piekne pomysły nam podrzucasz !! genialne te koszyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne linki ( ale niestety do wklejenia, bo inaczej sie nie otworzą) lniany kotek Lniany kotek- szyjemy w Cafeart. papierowa ramka na zdjęcia Cafeart.pl - Ozdobna ramka z papieru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁucjaiSpółka
na forum widziałam pełno linków do zrobienia mydełek zapachowcyh jednak żaden mi się nie otworzył a w internecie mimo, że szukałam teżjakoś nie mogę znależć niczego interesującego. może podpowiecie jak to zrobić? ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Madziorek za linki na tej stronie co podalam - szuwarkowe zacisze pod zdjeciami tych koszykow na zielono sa zdania wystarczy w nie kliknac i jest tez pokazane krok po kroku jak sie robie koszyki =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam dziewczyny bo tak sobie mysle, że jest tak duzo tych stron, forów itp z pomyslami, ciekawymi rzeczami i mnie smutek ogarnia ze nie mam czasu zeby to wszystko przejrzec =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁucjaiSpółka
dziekuje pięknie. trafiłaś dokładnie w to o co mi chodziło. ; d ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁucjaiSpółka
a najlepsze w tym wszystkim jest to, że są rzeczy które może zrobić i bez talentu. ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecha
Mam pytanie. Może któraś z was wie jak zrobić ,,Aromatyczne bombki" czy coś o podobnej nazwie :) Badzo bym prosiła o instrukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecha aromatycznych bombek szukaj tutaj: www.stylistka.pl/chwila-dla-ciebie/hobby/swi ateczne-bombki-i-zawieszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×